«Два анекдоти на вечерю» вистава за п'єсами А.П.Чехова "Ведмідь" & "Пропозиція" "Ведмідь" - історія неймовірна! Коли поміщик Григорій Степанович Смирнов, який приїхав забрати борг у вдови Олени Іванівни Попової, не отримує бажаного, він має намір влаштувати скандал, готовий окупувати її будинок, діставати господиню усіма розумними і нерозумними способамі. І раптом - посеред нескінченного спору чоловіки і жінки, виникає та сама іскра. Кохання. Додайте до цього сміховинно-острохарактерного слугу, незвичайне пластичне рішення - і уявіть, яким чином закінчиться це неймовірна подія! "Пропозиція". Сюжет цієї п'єси - простий, як і все геніальні жарти Чехова. Сім'я Чубукова (батько і дочка) давно є сусідами з поміщиком Ломова. І, зрозуміло, всі троє, замислюються про "об'єднання капіталів", та тільки Ломов зі своєю підозрілістю, можна навіть сказати параноєю, ніяк не наважувався зробити пропозицію Наталії Степанівні. Але - чи то вік підійшов, чи то "зірки зійшлися", того ранку Ломов прибуває в село до Чубукова у фраку ... Так-так, по брудній сільській дорозі, в лакових черевиках і білій краватці. По секрету повідомивши батькові майбутньої нареченої про свої наміри і заручившись його згодою, Ломов залишається один на один з Наталею. Але замість того, щоб зробити пропозицію - і почати, нарешті, сімейне життя, Ломов затіває земельні спори з господинею. Так що ж все-таки вийде з цієї непримиренної парочки? Чи почнеться сімейне щастя? ...
Остропсихологічна вистава, наповнена несподіваними сюжетними поворотами, розумним іскрометним гумором, історіями про любов (як же без них), а головне, незабутньою душевної щирістю і непідробним акторським талантом. "Ангел на зв'язку" - чудова історія з життя. З її злетами і падіннями, горем і радістю, мудрістю і дурістю. ЖИТТЯ, протягом однієї вистави прожите на сцені, не тільки на Ваших очах, але і за Вашої безпосередньої участі.
Твори Ф. Кафки не мають багатої сценічної історії в Україні, адже сповнені надскладних інтелектуальних ребусів. Натомість постановники здійснили спробу розв’язати їх за допомогою театральної форми – сучасної, креативної, нестандартної. Головний герой К. долає довгий, сповнений абсурдних перепон шлях до Замку, де сподівається знайти відповіді на власні питання, а дорогою шукає зустрічі із загадковим Кламмом… Запрошуємо на виставу тих, хто полюбляє сценічні експерименти, а також тих, для кого тема конфлікту особистості та соціальної системи є актуальною.
Режисер-постановник - Олександр Ковшун
Сценографи - Тетяна Савіна, Олександр Ковшун
Художник з костюмів - Аліна Горбунова
Пластичне рішення - Олена Приступ
Композитор - Геннадій Фролов
Художник по світлу - Володимир Мінаков, заслужений працівник культури України
«Жінки думають, що всі чоловіки однакові, і в цьому їх сила; чоловіки думають, що всі жінки різні, - і це їх губить. » Захоплююча комедія змусить тебе не тільки посміятися від душі, а й з головою зануритися в захоплюючу і незвичайну історію, створену за мотивами п'єс знаменитого американського драматурга Ніла Саймона! Вас чекає блискуча акторська гра і інтригуюча сюжетна лінія, яка не дозволить нудьгувати ні секунди.
Містична комедія в 2-х діях за мотивами п'єси Луїджі Лунар «Троє на гойдалці» в сценічній редакції театру.
Здрастуй, плем'я молоде, незнайоме!» - цими рядками Пушкіна вже двісті років. І кожне покоління нескінченно приміряло цей образ на себе. Століття по тому - Булгаков. Сьогодні - Середін. Портал на Гоголя 8 представляє авторське прочитання п'єси Михайла Булгакова про Олександра Пушкіна - ніяких ілюстрацій, тільки ритми, пристрасть і магія. Новий вистава молодіжної сцени - це смілива інтерпретація класичного тексту, постмодерністський діалог з ідолами російської культури. Пушкін, Достоєвський, Булгаков. Їх тексти знаходять нові смисли, артефакти минулого залучаються до магічну гру. Ритуал очищення через біль і приниження. Заради майбутнього. В ім'я правди. Вистава-дослідження Пушкіна як явища, де поезія втрачає слова, залишаючи рафіновану ритмічну структуру, а коло уваги глядачів навмисно зміщується від проблем духовних в бік тілесних. Оголений чоловік - це необхідний нам рівень відвертості, здатності розкривати важливе. Ми пропонуємо дорослий чесна розмова. Ви до цього готові?
Трагикомический триллер в 2-х действиях. Накануне рождества, три незнакомых человека попадают в полицейский участок. Все они уверены в своей невиновности, а так же, в том, что выйдут от сюда в ближайшее время. Однако, ситуация резко меняется, когда к ним приходит девушка-адвокат, которая в действительности, вовсе не адвокат.
...Це не казка і не дійсність. Швидше за все це і те й інше. Адже в житті часто відбуваються чудеса, яких ми чомусь не помічаємо. А якщо зауважити, то можна, наприклад розповісти історію про те, як одна людина зробила іншого прекрасним просто тому, що глибоко повірив в те, що він прекрасний. І навпаки - ми нерідко робимо людей гірше, ніж вони є насправді, дуже багато говорячи про їх поганих якостях. Але мені хотілося написати п'єсу про те, як людина стає кращою, а не гірше .. (Вадим Коростильов) Чи живуть в нашому світі чарівники, і чи варто нам вірити в диво ?! Сама чарівна фраза яка творить чудеса свободи на шляху до мрії! Вона всього з трьох слів "ВІРЮ В ТЕБЕ"! Вистава про те як довіряти і розуміти, як бути терплячим і рішучим, як бути щасливим і любити !!!)))
Денні вистави - незабутнє знайомство з дивовижними дельфінами Харківський дельфінарій запрошує всіх бажаючих ближче познайомитися з дивовижними дельфінами та іншими морськими артистами. Під час денної вистави перед глядачами виступають морський котик Боб, морський лев Алонсо, чорноморські дельфіни-афаліни Віта, Геша, Злата і Луна, а також білі кити Пломбір і Снєжка. Кожен з артистів має неповторну харизму і власний темперамент, жоден з них не залишить глядачів байдужими. Шоу за участю грайливих і веселих морських артистів дозволить дорослому на момент відчути себе дитиною, а дітям від душі повеселитися, плескаючи в долоні і роззявляючи роти від подиву. Спостерігаючи за тим, як точно дельфіни виконують трюки, дуже високо стрибають, танцюють і співають, мимоволі скрикуєш від захвату, затримуєш подих в очікуванні наступного руху і захоплено аплодуєш.
Ласкаво просимо в найдивовижніший і самий загадковий світ: в світ морських казок і пригод! Океанаріум «Немо» вітає вас, дорогі друзі!!! Морські безкраї простори, синя водна гладь за своєю красою не зрівняються ні з чим. Океан в усі часи мав особливу силу тяжіння, він вабив і чарував. Десь там, глибоко-глибоко в його просторах, є цілий Всесвіт, повний яскравих фарб, гармонії і краси. Яскраві прісноводні, морські та океанічні риби, екзотичні і загадкові тварини з різних куточків нашої планети в великому і яскравому океанаріумі «Немо» Красиві декорації, захоплюючі екскурсії, кінозал з фільмами про природу - все це дозволить вам зануритися в цей дивний і прекрасний світ морських казок.
«Друзья! Это как-бы наш выход. Уже все наверно слышали как сложно всем театрам, особенно тем кто на самоокупаемости. (ВОт так у нас) В связи с карантином, есть также много проблем с этим, голодный артист хорошо, но только когда у него есть оплачиваемая работа и зарплата в кошельке. Нужно выплатить артистам и всем МДТешникам зарплату и поддержку, все сидят и до октября сидеть придется похоже что еще так точно. Театр !!! теперь все так сказать в качестве зрителя, наблюдаем за спектаклем проект «КОРОНА». Если вы купите у нас АБОНЕМЕНТ. Он дает вам возможность посетить наш театр в течении сезон аж 10 раз подряд. Или в двоем 5 раз или еще как-то как вам захочется. (10 билетов) на все спектакли с названием театр МДТ ))) Мы можем играть спектакли наши и хотим это делать, но только когда проект «КОРОНА» закончится. ПОЭТОМУ ДРУЗЬЯ МЫ С ВАМИ А ВЫ С НАМИ!!! Покупка абонемента поддержит «усіх нашіх акторів які вже багато років процюють для Вас». Стоимость 1200 грн., а продать нам нужно 120 штук. С любовь Ваш МДТ и режиссер Алексей Райт». После покупки билета вы получаете электронный билет, обращаетесь в Театр МДТ и его регистрируете. Далее мы вам даем доступ в чат МДТ/абонемент где вы будете иметь афишу наших спектаклей и перед спектаклем связываетесь с театром и вам дают хорошие места. (присылают на электронную почту билеты)
Популярні пісні з репертуару Валерія Ободзинського
Солісти та колективи філармонії
(захід перенесений з 27 жовтня)
В українській літературі ХVІІІ століття людина представлялась мандрівником-«перегрином» (пілігримом), а її життя — повсякчасною екзистенційною мандрівкою. Український філософ Григорій Сковорода останні 25 років свого життя мандрував Слобожанщиною, у ці ж роки написав свої основні філософські твори.
Наслідуючи мандрівного філософа, виставка пропонує відвідувачам пройти свій шлях у пошуках щастя. Мандруючи музейною виставкою, від «Саду філософів» до «Саду божественних пісень», наші відвідувачі зможуть побачити високоякісні копії рукописів Григорія Сковороди (оригінали зберігаються у Відділі рукописів Національного інституту літератури ім. Шевченка у Києві), розписи харківської художниці Катерини Ткаченко, а також поміркувати про щастя, успіх, спорідненість, смисл навчання тощо.В экспозицию вошли более ста произведений народного искусства из фондов Харьковского художественного музея, выполненных в период II пол. ХIХ – ХХI ст. Это лучшие образцы традиционной вышивки, керамики, резьбы по дереву, бисероплетения, вытынанки, плетения из лозы и соломки, а также гончарные изделия утилитарного назначения.
Фарфор із колекції Харківського художнього музею Експонуються більше 500 скульптур та декоративних виробів, що створені на фарфорових виробництвах Німеччини, Австрії, Франції, Італії, Англії, Данії і Російської імперії у ХVІІІ – на поч. ХХ століття. В музеї зберігається унікальне зібрання фарфору, одне із кращих в Україні, історія формування якого почалось в ХІХ ст. та пов’язана з колекціями Музею красних мистецтв і старожитностей Імператорського Харківського університету і Міського художньо-промисловим музею. Подальше значне поповнення зібрання фарфору було в ІІ половині ХХ ст. завдяки переданим колекціям М.З. Фрадкіна і К.М. Шпектор. В експозиції показані найбільш значні твори фарфору з музейної колекції. Цей вид декоративного мистецтва називають «коментатором» свого часу, що тонко сприймає і відкликається на усі мистецькі, культурні та політичні зміни. Такі здібності фарфору постають в різноманітті тем і стилістичних напрямків. Експонуються твори, що вирішені у різних стилях. Можливості цього матеріалу дозволяють втілити в пластичних рішеннях примхливу грацію рококо, строгу красу класицизму, розкіш пізнього академізму, нещадну соціальність реалізму, витончену природу символізму і модерну.
Художня колекція Харкова починає свій літопис з 1805 року, коли був заснований Імператорський Харківський університет. Ініціатор його заснування, український просвітитель, громадський діяч Василь Каразін для малювальних класів вищого навчального закладу особисто придбав у Петербурзі зібрання графіки західноєвропейських художників, що поклала початок колекції художніх творів у Харкові.Фонд харківської колекції, що формувався в продовж півтора століття, був різним за складом: фонди університетського Музею витончених мистецтв та старожитностей (1835) та Харківського міського художньо-промислового музею (1886). Регіональний і загальнодержавний смак колекціонерства зображав загальноприйняті колекційні тенденції - спочатку західноєвропейське, потім вітчизняне мистецтво, східні раритети, ікона.
«Западноевропейское искусство XV-XIХ веков». Экспозиция рассказывает о характерных тенденциях развития изобразительного искусства Западной Европы на примере уникальной коллекции произведений мастеров Италии, Голландии,Нидерландов. Запоминающиеся образцы скульптурного творчества западноевропейских мастеров дополняют живописный ряд.