Назад
Українською English
Лента Разделы
Раздел: Держава

Один гігават газової маневреної генерації. В реальності це неможливо - Зеркаль

13.06.2024 06:10 241

Один гігават газової маневреної генерації. В реальності це неможливо - Зеркаль

Володимир Зеленський на конференції “Ukraine Recovery Conference” заявив, що Україна до кінця року побудує до одного гігавата газової маневреної генерації. Та ще 4 гігавати у найближчі роки.

В реальності це неможливо. Газова генерація не будується протягом шести місяців з моменту заяви. Знайти турбіни, визначити місце встановлення, зробити проект, підключити, навчити команди як ними управляти — в найкращих умовах займає рік. В Україні умови не найкращі: турбіни, які привезли минулого року, так досі і не запустили.

Побудувати чотири гігавати також нереально — на світовому ринку немає стільки виробників обладнання. І недоцільно. Все, що можна зробити, — побудувати фундаменти. Замість справжніх проектів децентралізованої генерації, які складаються з міксу технологій: батареї, вітер, газ, біомаса…

Міністр енергетики не міг не знати, що дає Президенту неправдиву інформацію. Наші міжнародні партнери знають, що заявлене неможливо. Чому міністр підготував тези, які вдарять по іміджу держави та Зеленського вже в грудні — загадка.

Джерело: https://www.facebook.com/lana.zerkal

#міліарддерев

Новости портала «Весь Харьков»