Назад
Українською По-русски English
Лента Разделы

Кабмін прийняв постанову «Деякі питання створення космічної системи «Січ-2-1»

Кабмін прийняв постанову «Деякі питання створення космічної системи «Січ-2-1»

7 квітня Кабінет Міністрів України на черговому засіданні схвалив проєкт постанови "Деякі питання створення космічної системи "Січ-2-1".

Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

"Шлях до здійснення всіх необхідних організаційних та фінансових кроків із підготовки та виведення космічного апарата "Січ-2-1" ("Січ-2-30") відкритий. Надалі справа за Державним космічним агентством України та КБ "Південне", – зазначив глава Мінстратегпрому.

Олег Уруський висловив сподівання, що 2021 року вітчизняний космічний супутник Землі "Січ-2-1" вийде на орбіту.

"Дуже сподіваюся, що всім нам вдасться у 2021 році, у рік 30-річчя Незалежності України, стати свідками виведення космічного апарата на задану орбіту та розпочати експлуатацію української космічної системи "Січ-2-1", – наголосив Віце-прем'єр-міністр України.

За словами Олега Уруського, запуски вітчизняних супутників мають стати регулярними, а не поодиноким явищем.

"Адже створення вітчизняного космічного угруповання сприятиме не лише розвитку космічної галузі України, а й вирішуватиме багато інших завдань, важливих для економіки та безпеки нашої держави", – підсумував Віце-прем'єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України.

Источник: mspu.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...