Назад
Українською English
Лента Разделы
Раздел: Держава

10 сенсаційних ексклюзивів з Росії, які ви могли пропустити

01.04.2023 20:02 403

10 сенсаційних ексклюзивів з Росії, які ви могли пропустити

▶️ Путін розпорядився скоротити терміни вагітності.

● Якщо міністерство охорони здоровʼя не справиться із поставленим завданням у піврічний термін, з його назви видалять слово «здоровʼя».

▶️ Декілька тисяч років тому саме російські генії створили папір, фарфор, а Конфуцій насправді був російським філософом.

● Російська академія наук вимагає від колег з КНР спростувати фейки про китайське походження багатьох відомих у світі винаходів та геніїв.

▶️ Російська православна церква визнала гріхом використання VPN - сервісів для доступу до ресурсів, заборонених Роскомнадзором.

● Також Кирило Гундяєв повідомив, що таємниця сповіді не поширюватиметься на податкові діяння вірян. Їх зобовʼяжуть подавати в церкву копії податкових декларацій.

▶️ Державна Дума розгляне законопроєкт про підвищення міцності горілки до 50 градусів. Соціологи визначили, що це найкращий спосіб підвищити індекс щастя у країні.

● Вчені інституту ігнорування громадської думки з Улан-Уде розробили обовʼязкові норми споживання алкоголю на душу населення, що дозволяють зменшити кількість побутових конфліктів та збільшити любов і довіру до кремля.

▶️ До космічного містечка прибули два загони оленів та кращі пастухи Бурятії.

● «Роскосмос» розпочав підготовку до колонізації Марсу.

▶️ У Росії оголошено тижневик добровільної здачі лампових приймачів, телевізорів, радіол та інших девайсів середини 50-60-х років минулого століття.

● Шойгу заявив про розробку технології штучного інтелекту «Прапорщик», яка не залежатиме від західних компонентів і буде стійкою до кібератак.

▶️ Звільнених у запас колишніх вʼязнів із ПВК «Вагнер» кличуть на державну службу.

● Міністерство культури створює власний спецназ, який захищатиме духовність громадян. Підрозділ отримає право на оперативно-розшукову діяльність, проводитиме обшуки та затримуватиме за «думкозлочини».

▶️ У Росії нові міри довжини (верста, сажень, лікоть і п’ядь), площі (аршин), ваги (доля, золотник, пуд) і особливо важлива зміна - нові міри обсягу алкоголю (бочка, косушка, чекушка, шкалик).

● Необхідність повернутися до староросійських одиниць виникла в рамках імпортозаміщення та відмови від іноземних запозичень.

▶️ Незабаром кожного, хто назве вареники, голубці чи борщ українськими стравами садитимуть за статтею про поширення фейків щодо національної ідентичності

● Державна дума ухвалила в першому читанні законопроєкт, який дозволятиме владі називатиме фейками будь-які твердження, які їй не подобаються.

▶️ «У нас є свої ньютони, ейнштейни та піфагори!»

● ФСБ отримало завдання відкрито заново всі закони фізики та доказати математичні теорії. «Це найкращий спосіб увіковічити велич Росії та її лідерів», - заявили співкерівники робочої групи Петров і Боширов.

Що не кажіть, але в мордорі така фантастична реальність, що її практично неможливо відрізнити від фейків.

Джерело: https://t.me/orestokratiia/724

Новости портала «Весь Харьков»