Назад
Українською English
Лента Разделы
Раздел: Дозвілля

Символ змін: Pantone назвав колір 2022 року

09.12.2021 14:35 957
Символ змін: Pantone назвав колір 2022 року

Інститут кольору Pantone показав головний колір 2022 року – ним став ліловий відтінок під назвою Very Peri.

Про це йдеться на сайті Pantone

Very Peri

Для 2022 року Інститут кольору вибрав колір PANTONE 17-3938. Вони назвали його — Very Peri. В описі кольору зазначають, що він демонструє безтурботну впевненість та сміливу цікавість.

«PANTONE 17-3938 Very Peri, який поєднує в собі якості синього, але одночасно має фіолетово-червоний відтінок, демонструє енергійний, радісний настрій і динамічну присутність, яка заохочує сміливу творчість і образність», — заявила виконавчий директор інституту Леатріс Ейсман.

Символ змін: Pantone назвав колір 2022 року

Автори також називають колір «допитливим та інтригуючим, що оживляє творчий дух».  У Very Peri є завдання — допомогти «прийняти ландшафт можливостей, що змінився».

Символ змін: Pantone назвав колір 2022 року

«Створення нового кольору вперше в історії нашої освітньої колірної програми PANTONE Колір року відображає глобальні інновації та перетворення, що відбуваються. Оскільки суспільство продовжує усвідомлювати, що колір є важливою формою спілкування та способом виражати та впливати на ідеї та емоції, залучати та спілкуватися, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим присмаком наголошує на величезних можливостях, які відкриваються перед нами», — наголосила віцепрезидент інституту.

Символ змін: Pantone назвав колір 2022 року

Цікаво, що у перській міфології Peri – це витончені крилаті духи, відомі своєю красою та пустотливістю.

Колір Very Peri буде інтегрований до ряду програм Microsoft у вигляді цифрових заставок та опцій інтерфейсу для PowerPoint, Teams, Edge та Windows.

Источник: bit.ua/

Новости портала «Весь Харьков»

Темы: