Назад
Українською По-русски English
Лента Разделы
Раздел: Досуг

Міграція харківських птахів: де тепер живуть водоплавні пернаті

Міграція харківських птахів: де тепер живуть водоплавні пернаті

У Харкові із міського зоопарку до парку Горького на літо переїхали водоплавні пернаті. Відтепер там житимуть лебеді-шипуни, червоні качки та канадські казарки.

Як тільки-но у Харкові потеплішало, до парку Горького із міського зоопарку переїхали птахи. Тут у просторому ставку плавають пара лебедів-шипунів, 6 канадських казарок та 5 червоних качок.

Єлизавета Ткачова, представниця Харківського зоопарку

Птахи дуже добре і спокійно перенесли переїзд, оскільки відправляються в таке відрядження не вперше, до того ж поруч були добре знайомі співробітники зоопарку. Перший час пернаті вивчали нову територію, з гучними пташиними вигуками окликаючи інших побратимів, оскільки птахів випускали по черзі.

Потім птахи звикли. Вони дружньо плавають, не сваряться і не ділять територію, – розповідають у харківському зоопарку.

Єлизавета Ткачова, представниця Харківського зоопарку

Особливо цінними стають прогулянки на свіжому повітрі та спостереження за тваринами в наших сучасних урбаністичних реаліях, спостерігати за птахами, годувати й насолоджуватися їх співом – справжня розкіш.

Як вважають у зоопарку, птахи допомагають людям відволіктися від проблем та налаштуватися на оптимізм. Тож запрошують подивитися на пернатих, але нагадують про дотримання карантинних обмежень.

Источник: objectiv.tv

Автор: Вікторія Яковенко

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...