Назад
Українською English
Лента Разделы

«Правосуддя з дисконтом»: Трампові «в останній момент» вдалося уникнути конфіскації активів. Здавалося б, до чого тут Україна?

03.04.2024 08:50 242

«Правосуддя з дисконтом»: Трампові «в останній момент» вдалося уникнути конфіскації активів. Здавалося б, до чого тут Україна?

● ️Печерське правосуддя може бути не лише в Києві: апеляційний суд Нью-Йорка круто знизив суму застави Дональду Трампу у справі про фінансове шахрайство: з $464 млн до $175 млн. "Знижку" підсудний отримав:

● За декілька годин до крайнього терміну виплати, фактично вже початку конфіскації частини бізнес-імперії.

● Суддя оцінив свободу Трампа практичну в ту ж суму, яку просив захист екс-президента, «бо більше немає».

● «Дон» отримав додаткових 10 днів, аби внести ці мільйони у скарбницю американського правосуддя.

● ️Тут можна було б повірити у гуманізм американського правосуддя, але «ніт». Суддя Артур Енгорон уже давно реагує на Трампа як на червону ганчірку, бо скандальний політик добряче залив йому сала за шкіру.

● Трамп з першого дня процесу називав справу політичною помстою, а Енгорона - «ліворадикальним демократом».

● Енгорон отримував погрози про мінування його приватного будинку.

● Трамп розповідав про інтимний звʼязок між працівницею суду Нью-Йорка і лідером демократичної більшості Сенату Чаком Шумером. На передвиборчому сайті Трампа навіть публікувалися особисті фото цієї парочки, які виявилися творінням фотошопу.

● Енгорон навіть спеціальним розпорядженням заборонив Трампу коментувати процес та видалити фейки із сайту, пригрозивши увʼязненням.

● І ще: дійсно, Енгорон — демократ, що додатково позбавляє його емпатії до «Дона».

● ️Дисконт "в останній момент" більше нагадує політичну домовленість з Білим Домом, який вимагає в республіканців розблокувати у Палаті представників виділення допомоги Україні: новий потік оптимізму з адміністрації президента США про це натякає. Пересвідчитися зможемо після 9 квітня, коли конгресмени нижньої палати вийдуть на роботу з великодніх канікул.

✔️ Прокуратура Нью-Йорка звинуватила Трампа в завищенні капіталів на $3,6 млрд для введення банків в оману. Суд заборонив мільярдеру3 роки обіймати керівні позиції в будь-якій компанії штату Нью-Йорк чи брати кредити в банках штату.

Для подачі апеляції, Трампу слід було внести заставу, інакше суд частково конфіскував би активи мільярдера.

Джерело: https://t.me/orestokratiia/958

Новости портала «Весь Харьков»