Назад
Українською По-русски English
Лента Разделы

Національний банк попереджає про можливі випадки створення шахрайських сайтів, що намагаються видати себе за Систему BankID НБУ

29.07.2021 09:26 253

Національний банк попереджає про можливі випадки створення шахрайських сайтів, що намагаються видати себе за Систему BankID НБУ

Так, уже маємо факт виявлення подібного шахрайського сайту, де зловмисники пропонували користувачам залишити на сайті інформацію про платіжні карки та фінансовий номер телефону.

Наразі цей сайт заблоковано.

Як розпізнати шахрайство?

▪️ Система BankID НБУ та її сайт не вимагають збору будь-якої інформації від користувачів. Національний банк не збирає і не зберігає персональні дані громадян, зокрема номери телефонів і тим більше – платіжних карток.

▪️ Система лише забезпечує передавання персональних даних користувача в зашифрованому вигляді від його банку до надавача послуги.

▪️ Окремо звертаємо увагу, що взаємодія відбувається виключно між тими порталами послуг, які належать учасникам системи. Докладний перелік учасників системи міститься тут: https://bit.ly/3i71Sqb

Водночас для упередження ризиків шахрайства Національний банк просить користувачів бути обачними та ретельно перевіряти інформацію.

Зокрема, сторінки в мережі Інтернет, які належать Національному банку України, розміщуються виключно на державному домені gov.ua.

Як користуватися Системою BankID НБУ – дивіться за посиланням: https://youtu.be/npCBq_bltbo

Источник: facebook.com / Національний банк України

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...