Назад
Українською English
Лента Разделы

І ще трохи про "хороших русскіх"

29.05.2024 08:04 356

І ще трохи про хороших русскіх

Хто не в курсі, путін прямо зараз реалізовує заклик до "відродження росії" ще одного "опозиціонера і великої людини" - Солженіцина.

Той 30 років тому, в травні 1994, якраз повернувся до росії. І почав закликати "забрати в України 5-6 областей" як спосіб відродити росію і впоратись з шаленою всезагальною бідністю.

З інтерв'ю Солженіцина Forbes прямо перед поверненням: "Лєнін, на втіху її [України] самолюбства, прирізав до неї кілька російських областей, які ніколи в історії не входили в Україну: східні та південні території нинішньої України. 1954-го Хрущов, довільною примхою сатрапа, «подарував» Україні ще й Крим".

Солженіцин тягався з ідеєю знищення України до смерті. "росія в жодній формі не сміє байдуже зрадити багатомільйонне російське населення в Україні, зректися нашої єдності з ним" (2006). В сенсі, відмовитись від намірів загарбати нашу територію.

Ось такі вони всі, російські "інтелігенти", "велетні думки", "геніальні письменники/ режисери/ інженери/ економісти/ хто завгодно" і "знакові фігури". Монархісти, анархісти, "демократи", "ліберали" - різниці жодної. Всіх їх не влаштовує суверенна Україна і незалежні українці.

Але в нас все ще не бракує апологетів "величної російської культури" і меншовартісної пастви "хороших русскіх". Імперія дуже якісно відпрацювала на ідеологічно-виховному ґрунті.

Джерело: https://t.me/allgolobutsky/27931

Новости портала «Весь Харьков»