Компанія IronGlass займається виробництвом об’єктивів і має офіси у Великій Британії та США, однак виробничі потужності розташовані у Запоріжжі.
"Розробку корпусу та механіки було розпочато у 2021, на початку 2022 були виготовлені чергові прототипи, а потім була війна...
Незважаючи на тяжкі часи команда продовжувала працювати, хтось на місцях, хтось дистанційно з окопів.
Я дуже радий, що ми встигли вчасно для Грейга Фрейзера, та він на повну використав їх на знімальному майданчику Duna.
Тішить мене, що наші MKll чудово відпрацювали без нарікань, що навіть у складні часи у воюючій країні можемо робити якісний продукт світового рівня та опинитися причетним до яскравих кіноподій", — розповів Костянтин Гаркавий.
Раніше виготовлені Ironglass об’єктиви уже залучали до "великого кіно", зокрема, для знімання "Бетмена", але нова "Дюна" стала для них справжнім випробувальним майданчиком.
"Думали що буде ну, може, одна сцена, дві. Але коли ми дізналися, скільки насправді знято "Дюни" на наші об’єктиви — це понад 50% фільму, 18 об’єктивів", — розповів директор підприємства Іван Січкар.
**У перші два тижні прем’єри сіквел Дені Вільньова обійшов у світовому прокаті оригінал, який вийшов у 2021 році, і приніс $500 млн, ставши наразі найкасовішим фільмом у 2024 році.
Джерело: https://t.me/znua_live/140092