28 листопада у Харкові пройшла зустріч команди Агентства відновлення та представників будівельного бізнесу Харківщини «Проєкти відновлення: діалог з ринком». До цього такі заходи відбулися в Одесі, Дніпрі та Сумах.
Про це повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.
За даними Агентства, до зустрічей в чотирьох містах загалом долучилися близько пів тисячі учасників офлайн та онлайн.
«Проєктів відновлення в Україні вже багато, а буде ще більше. Важливо залучити якомога більше українських компаній до реалізації проєктів – без цього неможлива якісна відбудова. Щоб змінити ставлення ринку до державних закупівель, команда Агентства відновлення вже запровадила чимало нововведень і працює далі», – зазначили в Агентстві.
Мустафа Найєм, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України
Бізнес може нам довіряти. Це мій ключовий меседж всім українським будівельним компаніям. Беріть участь у тендерах, реалізуйте разом з нами проєкти – ми вас чекаємо і готові йти назустріч в усіх проблемних питаннях.
Житло, дороги, мости, соціальна інфраструктура, покращення логістики з країнами-партнерами, захист енергетичних обʼєктів, будівництво магістрального водогону для людей, які постраждали від підриву Каховської ГЕС – пріоритетні проєкти Агентства відновлення.
Агентство працює з 392 обʼєктами у 8 регіонах. Це лише житло і соціальна інфраструктура. У перспективі – відбудова орієнтовно ще 500 пошкоджених будинків.
Денис Дорошенко, директор департаменту відновлення та розвитку Агентства
У реєстрі пошкодженого майна сьогодні 245 тисяч обʼєктів. Але ця цифра насправді більша, оскільки багато обʼєктів ще розташовані на тимчасово окупованих територіях або близько до лінії фронту. У Харківській області Агентство відновлення працює над відбудовою 6 обʼєктів та ще 4 – у селі Циркуни. Це ЦНАП, лікарня, ліцей та дитячий садок.
Команда Агентства презентувала головні зміни у проведенні тендерів на цивільне будівництво. Тепер усі обласні Служби, які є замовниками робіт, працюють за єдиними уніфікованими вимогами. Вони значно спрощують підрядника участь у закупівлях і водночас не дають можливостей для маніпуляцій.