Назад
Українською По-русски English
Лента Разделы
Раздел: Бизнес

Львівський бронетанковий завод виграв суд щодо виконання держоборонзамовлення

Львівський бронетанковий завод виграв суд щодо виконання держоборонзамовлення

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», яке входить до складу Укроборонпрому, виграло у Верховному Суді справу щодо своєчасності виконання державного оборонного замовлення.

У 2018 році до Господарського суду Києва були подані два позови про стягнення з підприємства штрафних санкцій за несвоєчасне виконання робіт за державним оборонним контрактом на ремонт бронетанкової техніки (справи № 910/2874/18 та № 910/2549/18).

Обидві справи неодноразово розглядалися судами всіх інстанцій, зокрема Верховним Судом у складі колегії суддів Касаційного господарського суду.

За результатом розгляду суди підтвердили, що завод виконав якісний ремонт техніки та передав її Міністерству оборони України у строки, зазначені у контракті на виконання робіт за державним оборонним замовленням.

Нагадаємо, Львівський бронетанковий завод виготовляє та ремонтує військову техніку, зокрема броньовані пожежні машини ГПМ-72 та ГПМ-54, броньовані ремонтно-евакуаційні машини «Лев» і «Зубр» і тактичну броньовану колісну машину «Дозор-Б». Також підприємство виконує капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 і низки спеціальних інженерних машин.

Підприємство входить до п’ятірки найбільших платників податків Львівської області та забезпечує роботою близько 700 працівників.

Источник: ukroboronprom.com.ua

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...