До IT-компанії Master of Code Global з офісами в Києві та Черкасах звернулась американська healthtech-компанія з метою кардинально змінити систему управління лікарнями. Тож українські айтівці розробили багатоплатформне рішення, яке надає аналітику в реальному часі для контролю стану й ефективності активів медичних установ. Команда присвятила 6 років розробці та вдосконаленню цього продукту.
Американській healthtech-компанії потрібна була SaaS-платформа, здатна обробляти велику кількість даних щодо активів медичних установ у режимі реального часу для контролю стану й ефективності цих активів.
«Наша команда розробила таку SaaS-платформу. Зокрема, розробка мінімально життєздатного продукту (MVP) тривала 2 роки, а потім ще 4 роки удосконалювали платформу, відповідно до очікувань лікарень як кінцевих користувачів платформи», — розповідає Іван Погребняк, Chief Delivery Officer в Master of Code Global.
Про продукт
Ця SaaS-платформа пропонує автоматизовані інструменти для прогнозування капітальних витрат, моделювання різних рівнів інвестицій та проактивної оптимізації інвестицій у лікарні.
Платформа включає:
— вебзастосунок для клієнтів і адміністраторів;
— програму оцінювання для iPad;
— API для інтеграції зі сторонніми CMMS;
— додаткову інтеграцію FTP.SaaS-платформа наразі дозволяє ефективно управляти понад 162 000 активів медичних установ. Найголовніша «фішка»;
— можливість прогнозувати бюджет щодо закупівель необхідного обладнання, ремонту та витрат на обслуговування лікарень.
Наразі SaaS-платформа дозволяє ефективно управляти понад 162 000 активів медичних установ. Найголовніша «фішка» — можливість прогнозувати бюджет щодо закупівель необхідного обладнання, ремонту та витрат на обслуговування лікарень.
Про результати
30 лікарень у США вже використовують платформу, яка була створено саме для американських лікарень, обслуговування яких досить регламентоване та має свої правила — наприклад, як медичне обладнання проходить огляди, коли мають відбуватися ремонти, як закуповується це обладнання тощо.
Розроблене українською компанією ІТ-рішення збільшило доходи американської healthtech-компанії в 15 разів лише за два роки. Також розробку відзначили нагородою від Мічиганської асоціації венчурного капіталу.
Джерело: dev.ua