Назад
Українською По-русски English

Афиша для категории «опера»

'Отелло'(опера)

Дата: 14.05.2021
Категория: опера, премьера
Жанр: трагедия
Продолжительность: 02:25
Автор: Дж. Верди

Опера Дж. Верди «Отелло» исполняется в ХНАТОБе на итальянском языке. В этой опере трагедия У.Шекспира и музыка А.Верди слились в порыве страстей, где драма ревнивого мавра, вызванная коварством Яго, достигает предельного эмоционального накала, становится обобщением противостояния Добра и Зла. А жертвы борьбы - все главные герои оперы, и, прежде всего, преданная и любящая Дездемона.

ХНАТОБ Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 707-70-43 (кассы), (057) 707-70-91 (кассы)
Цена билета: від 100 грн.
Сеансы 18:30

Купить билет

'Севільський цирульник' (опера)

Дата: 20.05.2021
Категория: опера
Жанр: опера
Продолжительность: 2 час 45 мин
Автор: Дж. Россини
Режиссер: А. Калоян Дир. Ю. Яковенко

Прем'єра «Севільського цирульника» Дж. Россіні колись провалилася, що іноді трапляється з шедеврами. Подальша ж доля твору була тріумфальною, їй судилося стати однією з кращих комічних опер в історії жанру. Сюжет, заснований на п'єсі П. Бомарше, виходить з традиції італійської комедії масок. Це легко впізнавані й завжди актуальні образи та ситуації, інтрига, що захоплює (молоді люди прагнуть одружитися всупереч протидії старих батьків чи опікунів). Але головні герої тут – спритні й кмітливі слуги: майстри на всі руки, вони допомагають закоханим). Однак у своїй опері Дж. Россіні йде далі, і на місце «масок» приходять живі люди, герої здаються ніби вихопленими з самого життя. «Севільський цирульник» Россіні підкорює невичерпною дотепністю, багатством мелодій, віртуозними вокальними партіями, стрімкою динамікою та безліччю комічних ситуацій. Дж. Россіні. Севільський цирульник (італ.мова)

ХНАТОБ Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 707-70-43 (кассы), (057) 707-70-91 (кассы)
Цена билета: от 120 грн
Сеансы 18:30

Купить билет

'Аїда'(Опера)

Дата: 21.05.2021
Категория: опера
Продолжительность: 03:25
Композитор: Дж. Верди

Исполняется на итальянском языке.
Действие происходит в Мемфисе и Фивах во времена владычества фараонов. В опере повествуется о несчастной любви предводителя египетских войск Радамеса и эфиопской рабыни Аиды — дочери эфиопского царя, с войсками которого сражаются египтяне.

ХНАТОБ Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 707-70-43 (кассы), (057) 707-70-91 (кассы)
Цена билета: від 100 грн
Сеансы 18:30

Купить билет

'Весілля Фігаро'(опера)

Дата: 30.05.2021
Категория: опера
Оригинальное название: В.А.Моцарт «СВАДЬБА ФИГАРО»
В ролях: В. Ефименко,А. Калюжный, Е. Старикова
Режиссер: Н.Швец

У палаціграфа Альмавівитриваєпідготовка до весілляФігаро-камердинераграфа таСюзанни- служниці графині. Ця подія  не дуже до вподоби  графові: наречена подобається і йому. Сюзанназанепокоєна і  розповідає нареченому про переслідування Альмавіви. Усю свою спритністьта вигадку  готовий докласти Фігаро, абиперешкодити  підступним планам  графа. Але у веселуна Фігаро чимало ворогів. Старий Бартоло досіне може забути, як спритно провів його колишній цирульник. Адже Фігаро  допоміг Альмавіві одружитися на Розіні, яка була  вихованкою та предметом мрій Бартоло. А стара ключниця Марцеліна мріє оженити Фігаро на… собі. Обидва сподіваються, що граф, розсерджений непідступністю Сюзанни, їх не розчарує.

        Злісними компліментами зустрічає Марцеліна Сюзанну, яка  задерикувато насміхається над інтриганкою. З'являється Керубіно. Юний паж закоханий у всіх жінок світу. Джигун боготворить графиню, проте ладен залицятися  і до Сюзанни. Проте зараз прийшов до неї поділитися нещастям - граф застав його у Барбарини, дочки садівника, і виставив геть. Несподіваний прихід графа змушує Керубіно сховатися. Граф знову благає Сюзанну підкоритися його пристрасті, але залицяння  закоханого вельможі перериваються появою Базіліо. Натяки старого пліткаря на любов Керубіно до графині викликаютьревнощі у графа. Ізобуренням розповідає він Сюзанній Базіліо про витівки пажа й раптом переконується, що Керубіно сховавсяу кімнаті власної жінки. Гнів графа не знає меж. Керубіно одержує наказ негайно відправитися в полк. Фігаро втішає його.

       Графиня засмучена байдужістю чоловіка. Розповідь Сюзаннипро його невірність глибоко ранить її серце. Щиро співчуваючи своїйпокоївці і її нареченому, графиня охоче ухвалює план Фігаро - викликати графа вночі в сад і послати до нього на побачення замість СюзанниКерубіно, ужіночому вбранні. Сюзанна негайно починає переодягати Керубіно, але раптова поява графа примушуєсховатийого. Помітивши зніяковілістьдружини, граф вимагає, щоб вона відкрила замкнені двері. Графиня відмовляється, запевняючи, що там перебуває Сюзанна. Ревниві підозри графа підсилюються, він хочезламати дверіі йдеза інструментом.

Спритна Сюзанна випускає Керубіно з його сховища. Але куди бігти? Усі двері замкнені. Переляканий  паж стрибає у вікно. Граф, якийповернувся, знаходить узамкненійкімнатіСюзанну. Вінзмушенийпросити удружини пробачення. Фігароповідомляє, що гості вже зібралися. Але граф чекає на появуМарцеліни. Стара пред'являє Фігаро позов,  вимагаючиповернутистарий борг, або одружитисяна ній.

           Підступний суддярозв'язуєсправу на користь Марцеліни. Граф задоволений, але торжество його нетривале. Раптово з'ясовується, що Фігаро - рідний син МарцелінитаБартоло, якого у дитинстві викралирозбійники. Розчулені батьки Фігаро вирішують одружитися. Тепер можна  відсвяткувати два весілляразом.Проте Графиня та  Сюзанна не залишили думки провчити графа. Графиня вирішує сама одягти вбрання служниці й піти на нічне побачення. ВонадиктуєСюзаннізаписку, призначаючи графові зустрічв саду.   

               Фігаро насміхається над паном, але, довідавшись, що записку написала Сюзанна, починає підозрювати свою наречену в невірності. У темряві нічного саду він бачитьпереодягнену Сюзанну, але робить вигляд, що прийняв її за графиню. Граф, невпізнавшипереодягнену дружину, заводитьїї в альтанку. Побачивши  Фігаро, якийосвідчується у коханніуявній графині, він хочепривселюдно викрити дружину. Але коли справжня графиня знімаємаску. осоромлений  Граф укотре вимушений проситивибачення…

ХНАТОБ Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 707-70-43 (кассы), (057) 707-70-91 (кассы)
Цена билета: від 100 грн
Сеансы 18:30

Купить билет

'Орфей у пеклі' (фрік-опера)

Дата: 26.06.2021 - 27.06.2021
Категория: опера

Витончена пародія чи гострий гротеск, милий жарт чи разюча соціальна сатира? У творі Жака Оффенбаха «Орфей у пеклі» є все це – і багато іншого. Недарма ж на його основі постановочна група Схід ОПЕРА приготувала неординарне видовище – фрік-оперу, яка, безумовно, полонить вас яскравою театральністю! Отже, ви вже зрозуміли, шановні глядачі, що всіх присутніх чекатиме чимало несподіванок. І головною з них стане те, що вистава ця буде і про вас! Про те, як своєю думкою ви можете піднести артиста до небес або вкинути його у самісіньке пекло.

ХНАТОБ Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 707-70-43 (кассы), (057) 707-70-91 (кассы)
Цена билета: від 100 грн
Сеансы 18:30

Купить билет