Назад
Українською По-русски English
ТКЦ (малый зал ХАТОБ)
Адрес: Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 700-03-06, (057) 700-03-11, (057) 700 02 81
Сайт:  http://www.tkc.kh.ua/

Театр "Може Бути". 'Селфі с Богом'

Дата: 22.09.2021 - 23.09.2021
Категория: спектакль, премьера
Жанр: драма, триллер
Продолжительность: 02:30
В ролях: А. Жиляков А. Боровик Р. Жиров М. Агеєнко Ю. Забутня А. Шпилєвой
Режиссер: С.Аксьонов

Телефон став для душі резервним сховищем. У ньому найяскравіші наші спогади: ми зберігаємо свій сміх в фотографіях і хвилини щастя - в відео. В чатах - визнання в коханні та прощання, сльози і образи. Такий час. Телефон - це і є я. Той, хто отримає мій телефон, для інших стане мною. Коли помітять, буде вже занадто пізно. Для всіх.

Цена билета: від 260 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может Быть". 'Міраж'

Дата: 24.09.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "Может Быть"
Режиссер: С.Аксьонов

Що буде, якщо ви перенесетеся в минуле? Або в майбутнє? І зустрінете себе через 40 років. Що б ви запитали? Чи так ви будуєте своє життя, як вам би цього хотілося? Живете ви зараз або відкладаєте "на потім"? До кращих часів, які можуть так і не настати... Хто ви взагалі в своєму житті? Як ви в старості відповісте собі в молодості за прожите жите життя?

Цена билета: від 220 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может быть". 'Коуч по чудесам'

Дата: 25.09.2021
Категория: спектакль, премьера
Продолжительность: 2 час 30 мин

Представьте, к вам приходит человек и говорит, что заплатит большую суму денег, если в течении месяца вы будете счастливы. И всё бы ничего, если бы не несколько маленьких «но»: у вас проблемы в семье, конфликты на работе, материальные трудности, кризис среднего возраста.К тому же, вы в чужой стране и вообще не понимаете как жить дальше… Не отчаивайтесь, ведь на помощь приходит он - Коуч по чудесам!

Цена билета: від 220 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Rammstein piano concert

Дата: 26.09.2021
Категория: концерт

Rammstein Classic - це інтелігентна провокація. Чому? Ми змусимо тебе закохатися в Rammstein знову: ми зробимо це без грандіозних декорацій, тонн піротехніки і агресивної манери. 13 знакових пісень, епатажна лірика Тілля Ліндеманна і атмосферне світлове шоу - ми відкриваємо німецький рок з абсолютно несподіваного боку... Це естетика Rammstein. Рояль: Артур Ленівенко Вокал: за участю відомих академічних виконавців.

Цена билета: від 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Ульотна комедія 'ВОР. Комедія помилок'

Дата: 27.09.2021
Категория: спектакль, гастроли
Жанр: комедия
Продолжительность: 02:00
В ролях: Максим ГОЛОСКОВ, Олександр ХОМИЧ, Дмитро ЖДАНОВ / Руслан ТКАЧЕНКО, Рита ЯШАНОВА, Ростислав ГОЛУБ, Геннадій КОЛОДІЙ, Олександр УСТЮГОВ ...

в Харкові! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова. Чи часто до вас входять в будинок без вашого дозволу? Розводять балаган, чіпають ваші речі, зачіпають ваші почуття, а може і щось більше? А чи часто, без цього самого дозволу, в чийсь будинок вриваєтесь Ви? Ми думаємо, що відповідь очевидна, наш шановний глядач...

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

'Німе Кіно. Чарлі Чаплін'

Дата: 29.09.2021
Категория: фильм

Німе кіно - машина часу, доступна кожному. Прийшовши на сеанс, Ви опинитеся в початок ХХ століття і поринете в атмосферу зародження кіно-салонів. Вашій увазі будуть представлені легендарні короткометражні картини Чарлі Чапліна В якості звукового супроводу німих кінокартин використовувалася жива музика у виконанні тапера або спеціально запрошених оркестрів. За роялем Артур Ленівенко!

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "SaXaLin UA". 'Рожи'

Дата: 30.09.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "SaXaLin UA"
Продолжительность: 02:20 з антрактом

ТЕАТР SaXaLIn_UA представляє - одну з КРАЩИХ ПРЕМ'ЄР ХАРКОВА 2018 року. Одна з найбільш відвідуваних вистав міста. Переможець фестивалю «Курбалесія» в 5 номінаціях, створений за мотивами бестселерів Сергія Довлатова «Иностранка», «Чемодан», «Зона», «Заповедник» ТЕАТР SaXaLin UA і Рок Група ELZA представляє ВИСТАВУ - «Рожи». Що буде - БАГАТО ГОРІЛКИ, БАГАТО СИГАРЕТ, БАГАТО ЖИВОЇ МУЗИКИ.... БАГАТО крутих акторів і МУЗИКАНТІВ. Якщо ви хочете добре відпочити, вам сюди. Хочете послухати живу музику вам сюди. Хочете добре посміятися вам Сюди, хочете поностальгувати -вам сюди. Втомилися від вульгарних комедій- вам сюди .... Вам в принципі сюди, якщо ви освічена людина з почуттям гумору.

Цена билета: 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может Быть". 'Iмперiя Ангелiв'

Дата: 01.10.2021
Категория: спектакль
В ролях: А Жиляков. Р. Жиров. А. Шпильовий Ю. Забутня.
Режиссер: С. Аксьонов.

У всій Європі ім'я Бернарда Вербера на обкладинці книги означає тільки одне - шедевр! «Імперія Ангелів» - одна з найгучніших книг французького письменника. Головний герой потрапляє на небеса, де змушений працювати ангелом-хранителем. У його віданні - дві різнопланові людські душі: одна з них - французький письменник, з непередбачуваним характером і тонкою, ранимою психікою, інша - українська перекладачка, яку головний герой знав ще на землі. Крок за кроком, персонажі долають складні ситуації і добиваються поставлених цілей. Але кожного з них, попереду чекають головні випробування, впоратися з якими складне завдання навіть для ангелів ...

Цена билета: від 220 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'NUDE'

Дата: 02.10.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:00

Як часто ти губишся в світі шуму і непотрібної інформації? Як часто прагнеш вперед з закритими очима? Як часто задаєш собі питання «чи мій це шлях»? Як часто ловиш себе на думці, що граєш у життя? А якщо не ділити людей на раси, кольори і культури, а якщо прийняти світ таким, яким він є насправді ?! Зупинитись, повернись до себе… До початку, до щирості, до одкровення До справжнього себе ... Відверте, танцювальне кіно на сцені, без цензури, мовою жіночої естетики

Цена билета: від 250 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "SaXaLin UA". 'Ігри для дорослих'

Дата: 03.10.2021
Категория: спектакль

Абсолютно унікальне штампування з заводу романтичних КОМЕДІЙ, в ньому є великий гарний ярличок, тому що воно з окремого цеху. Манера подачі вельми незвичайна, але зате вона не перетворює картину в чергову нудотну історію про Ромео і Джульєтту. Маючи всі атрибути подібних спектаклів, вона відрізняється своєрідною легкістю розповіді і в той же час передає цікаві думки про любов до і після сексу, змішуючи зі сплавом щирої дружби і довіри, одночасно додаючи добротні шматочки гумору. У підсумку: спектакль підірве Ваш розум неймовірною дозою позитиву, замішаного гігантської порцією жартів.

Цена билета: 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Дивовижна вистава 'Люблю Твої Спогади'

Дата: 05.10.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:50

Знову в Харкові! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова. Після слова "любити" найсолодше слово на світі "допомагати". Вільям Гібсон Він і Вона. Скільки історій розказано на цю тему. Він і Вона. Все їхнє життя будувалася на коханні. Він і Вона створені одне для одного, дві половинки одного цілого, які, жили душа в душу щасливе життя. Вони могли б спокійно померти в один день. Але іноді доля розпоряджається інакше, і доводиться боротися за право нести своє щастя. Ця тонка, немов зіткана з повітря історія дуже схожа на психологічний аналіз стосунків чоловіка і жінки. Персонажі настільки беззахисні і зворушливі, що неможливо залишитися байдужим від щемливої серце історії. Це історія, яка може трапиться з кожним. Спектакль настільки динамічний, і наповнений життям, що Ви будете сміятися крізь сльози і просто відпочивати душею. Це більше ніж вистава! Ця історія - ціла доля, характер і життєва філософія. Дивовижна авторська вистава. Двоє людей, два життя, два світи і тільки одне бажання - бути разом! Історія кохання, створена на реальних подіях, підглянута в замкову щілину буття.

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Фільм Гая Річі 'Великий куш'

Дата: 06.10.2021
Категория: фильм

6 жовтня в 19:00 в театрально-концертному центрі відбудеться кінопоказ культового художнього фільму Гая Річі - Великий Куш! Обмеження за віком 18+ У фільмі присутня нецензурна лексика

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

МДТеатр. Комедія 'ГОЛІ'

Дата: 07.10.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Режиссер: Олексій Райт

Відбувається досить неординарна ситуація між співробітником престижної адвокатської контори, адвокатом і його помічників. Ален - серйозний адвокат і зразковий чоловік - в якесь ранок прокидається у власній вітальні абсолютно голим ... поруч зі своїм колегою по роботі. Ні один, ні інший не в змозі пояснити, як вони опинилися в такій ситуації. І як на біду, їх в такому положенні застає дружина Олена, і Він готовий придумати все, що завгодно. аби зберегти свій шлюб. Намагаючись знайти відповіді на питання, як вони обидва опинилися в такій ситуації, їм доведеться не тільки переконувати оточуючих, але і вдивитися в самих себе. Де ховається правда?

Цена билета: від 170 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может быть" 'Станция бесконечная'

Дата: 08.10.2021
Категория: спектакль, премьера
Жанр: трагикомедия
Производство: Театр "Может быть"
Продолжительность: 2 часа 30 минут с антрактом.
В ролях: Антон Жиляков, Александр Шпилевой, Юлия Забутная, Светлана Гончарова, Варвара Сидина
Режиссер: Сергей Аксёнов

Трагікомічний трилер в 2-х діях. Напередодні Різдва, три незнайомих людини потрапляють в поліцейську дільницю. Всі вони впевнені у своїй невінновності, а так же, в тому, що вийдуть від сюди найближчим часом. Однак, ситуація різко змінюється, коли до них приходить дівчина-адвокат, яка в дійсності, зовсім не адвокат..

Цена билета: від 220 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Може Бути". 'Проект жона'

Дата: 09.10.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "Може Бути"
Продолжительность: 02:30
В ролях: Е. Алимов, С.Гончарова, Р .Жіров, І. Мішина, С. Симоненко, А. Шпильовий
Режиссер: Р. Жиров, С. Аксьонов. Алимов, С.Гончарова, Р .Жіров, І. Мішина, С. Симоненко, А. Шпильовий

Коли ти, молодий і перспективний німецький професор, стоїш на порозі грандіозного відкриття, а твій впертий і фанатичний батько раптом ставить проект під загрозу зриву, вимагаючи, щоб ти одружився ... Нічого не залишається, окрім як застосувати наукові, часом фантастичні технології, щоб обчислити формулу «ідеальної жінки» і знайти бездоганну дружину. Проект «Дружина». Містика нас не оминула ...

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может быть". 'Коуч по чудесам'

Дата: 10.10.2021
Категория: спектакль, премьера
Продолжительность: 2 час 30 мин

Представьте, к вам приходит человек и говорит, что заплатит большую суму денег, если в течении месяца вы будете счастливы. И всё бы ничего, если бы не несколько маленьких «но»: у вас проблемы в семье, конфликты на работе, материальные трудности, кризис среднего возраста.К тому же, вы в чужой стране и вообще не понимаете как жить дальше… Не отчаивайтесь, ведь на помощь приходит он - Коуч по чудесам!

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'Літні оси жалять нас навіть в листопаді'

Дата: 11.10.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:30

дні тому почався цей дивний дощ, незрозумілі речі кояться з тих пір. Роберт не може зрозуміти де був його рідний брат Маркус минулого понеділка, - гостював у його дружини, Сари? або може все таки провів день в гостях у їх спільного друга Дональда? Проте Сара і Дональд стверджують одне і те ж: "Минулого понеділка Маркус був у мене". Всі намагаючись з'ясувати де ж насправді був Маркус, герої п'єси відкривають свої серця і на поверхню спливають більш значні і складні речі і в кінцевому підсумку вони починають розуміти, що не так важливо де був Маркус, а важливо те, що Літні оси кусають нас навіть в листопаді ...

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Новий STAND UP тур Наталії Гаріпової

Дата: 13.10.2021
Категория: концерт

Наталя Гаріпова - один з найвідоміших медійних стендап-коміків України. - Я готувала цей концерт рік. Спеціально потрапляла в різні дивні ситуації. Брала участь в телевізійних проектах, в п'яному сексі, в лотереї, медитувала, худла, подорожувала, жила. Тільки для вас. І зараз я готова поділитися своїми думками і спостереженнями. Приходьте!

Цена билета: від 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может Быть". 'Міраж'

Дата: 15.10.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "Может Быть"
Режиссер: С.Аксьонов

Що буде, якщо ви перенесетеся в минуле? Або в майбутнє? І зустрінете себе через 40 років. Що б ви запитали? Чи так ви будуєте своє життя, як вам би цього хотілося? Живете ви зараз або відкладаєте "на потім"? До кращих часів, які можуть так і не настати... Хто ви взагалі в своєму житті? Як ви в старості відповісте собі в молодості за прожите жите життя?

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может быть". 'Коуч по чудесам'

Дата: 16.10.2021
Категория: спектакль, премьера
Продолжительность: 2 час 30 мин

Представьте, к вам приходит человек и говорит, что заплатит большую суму денег, если в течении месяца вы будете счастливы. И всё бы ничего, если бы не несколько маленьких «но»: у вас проблемы в семье, конфликты на работе, материальные трудности, кризис среднего возраста.К тому же, вы в чужой стране и вообще не понимаете как жить дальше… Не отчаивайтесь, ведь на помощь приходит он - Коуч по чудесам!

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может Быть". 'Iмперiя Ангелiв'

Дата: 17.10.2021
Категория: спектакль
В ролях: А Жиляков. Р. Жиров. А. Шпильовий Ю. Забутня.
Режиссер: С. Аксьонов.

У всій Європі ім'я Бернарда Вербера на обкладинці книги означає тільки одне - шедевр! «Імперія Ангелів» - одна з найгучніших книг французького письменника. Головний герой потрапляє на небеса, де змушений працювати ангелом-хранителем. У його віданні - дві різнопланові людські душі: одна з них - французький письменник, з непередбачуваним характером і тонкою, ранимою психікою, інша - українська перекладачка, яку головний герой знав ще на землі. Крок за кроком, персонажі долають складні ситуації і добиваються поставлених цілей. Але кожного з них, попереду чекають головні випробування, впоратися з якими складне завдання навіть для ангелів ...

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'НЕ ДАЙТЕ МНЕ ПОВЕСИТЬСЯ'

Дата: 18.10.2021
Категория: спектакль, гастроли, премьера
Жанр: фантасмагория
Продолжительность: 02:30 з антрактом

Вперше в Харкові! Прем'єра! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова представляють авторську виставу. Більше ніж вистава "Не дайте мне повеситься" Дорогий мій глядач. Те, що ти зараз прочитаєш, не дасть тобі і найменшого розуміння того, що ти можеш побачити! P. S. Головний герой. "Не дайте мне повеситься" це не спектакль, це справжнісіньке життя в самих не справжніх її фантасмагоріях. Де герої на межі своїх можливостей, стосуються до найважливіших питань буття: любові і ненависті, землі і неба, життя і смерті. Де всі жанри переплітаються воєдино, вміщуючи в себе самі неоднозначні образи від класики до сюрреалізму, а сам сюжет настільки динамічний і цікавий, що виходить за рамки людського розуміння. Де кожне слово має значення. Де кожна дрібниця має сенс. Де ти не просто глядач, що спостерігає подання, а частина долі реальної людини, і тільки від тебе залежить, що буде далі. Відчуй щось більше, ніж просто похід в театр. Доторкнися до того, про що раніше і не підозрював. Проживи те, що ніколи не зміг би приборкати. Стань частиною цієї таємниці разом з нами

Цена билета: от 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "SaXaLin UA". 'Рожи'

Дата: 28.10.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "SaXaLin UA"
Продолжительность: 02:20 з антрактом

ТЕАТР SaXaLIn_UA представляє - одну з КРАЩИХ ПРЕМ'ЄР ХАРКОВА 2018 року. Одна з найбільш відвідуваних вистав міста. Переможець фестивалю «Курбалесія» в 5 номінаціях, створений за мотивами бестселерів Сергія Довлатова «Иностранка», «Чемодан», «Зона», «Заповедник» ТЕАТР SaXaLin UA і Рок Група ELZA представляє ВИСТАВУ - «Рожи». Що буде - БАГАТО ГОРІЛКИ, БАГАТО СИГАРЕТ, БАГАТО ЖИВОЇ МУЗИКИ.... БАГАТО крутих акторів і МУЗИКАНТІВ. Якщо ви хочете добре відпочити, вам сюди. Хочете послухати живу музику вам сюди. Хочете добре посміятися вам Сюди, хочете поностальгувати -вам сюди. Втомилися від вульгарних комедій- вам сюди .... Вам в принципі сюди, якщо ви освічена людина з почуттям гумору.

Цена билета: 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

МДТеатр. Комедія 'ГОЛІ'

Дата: 01.11.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Режиссер: Олексій Райт

Відбувається досить неординарна ситуація між співробітником престижної адвокатської контори, адвокатом і його помічників. Ален - серйозний адвокат і зразковий чоловік - в якесь ранок прокидається у власній вітальні абсолютно голим ... поруч зі своїм колегою по роботі. Ні один, ні інший не в змозі пояснити, як вони опинилися в такій ситуації. І як на біду, їх в такому положенні застає дружина Олена, і Він готовий придумати все, що завгодно. аби зберегти свій шлюб. Намагаючись знайти відповіді на питання, як вони обидва опинилися в такій ситуації, їм доведеться не тільки переконувати оточуючих, але і вдивитися в самих себе. Де ховається правда?

Цена билета: від 130 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Класика панк-року 'Симфонія анархії'

Дата: 08.11.2021
Категория: концерт

Виконання симфонічним оркестром, хором і кращими солістами ваших улюблених пісень, які кожен слухав в компаніях під гітару Ми покажемо всю мелодійність таких виконавців як «Король и шут», П*рн*фильмы», «Сектор газа», «Тараканы», «Гражданская оборона» і, звичайно, куди ж без всіма коханого Цоя…

Цена билета: від 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'ВОРОГ'

Дата: 15.11.2021
Категория: спектакль, премьера
Автор: М. Голосків
В ролях: Максим Голосків, Ростислав Голуб, Дмитро Жданов, Ігор Косенко ...

Ніколи не розмовляйте з незнайомцями! Бо може статися так, що одного його слова вистачить, щоб знищити Ваше життя. Якщо заговоривши з черговим незнайомцем Ви розумієте що Вам треба буде пройти всі кола пекла, пам'ятайте, змусити його замовкнути можна тільки одним методом- говорити самому! Авторський театр Максима Голоскова пропонує Вам : Більше ніж виставу "ВРАГ". Це не просто вистава, це ціле життя в одній дії. Чи можна уникнути визначеного? Чи можна врятуватися від неменуемого? Або простіше забути про відповідальність за наслідки вчиненого? Це-вічні питання, на які е тількі одна відповідь. Найнебезпечнішим ворогом, котрого ти можеш зустріти, будеш завжди ти сам.

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Ваня Якимов. Зимові вечори

Дата: 23.11.2021
Категория: концерт

У програмі безсмертні вірші класиків, а також кращі свої твори!

Цена билета: від 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

МДТеатр. Комедія 'ГОЛІ'

Дата: 06.12.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Режиссер: Олексій Райт

Відбувається досить неординарна ситуація між співробітником престижної адвокатської контори, адвокатом і його помічників. Ален - серйозний адвокат і зразковий чоловік - в якесь ранок прокидається у власній вітальні абсолютно голим ... поруч зі своїм колегою по роботі. Ні один, ні інший не в змозі пояснити, як вони опинилися в такій ситуації. І як на біду, їх в такому положенні застає дружина Олена, і Він готовий придумати все, що завгодно. аби зберегти свій шлюб. Намагаючись знайти відповіді на питання, як вони обидва опинилися в такій ситуації, їм доведеться не тільки переконувати оточуючих, але і вдивитися в самих себе. Де ховається правда?

Цена билета: від 130 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'ЩАСТЯ ЛЮБИТЬ ТИШУ'

Дата: 09.12.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 02:15

За яких умов вечір, який проводять друзі, приятелі, товариші в загальній компанії на честь дня народження одного з ... перестане бути млосним? Варіантів може бути багато, але головні герої скандальної комедії «ЩАСТЯ ЛЮБИТЬ ТИШУ» вибирають самий незвичайний. Кожен з нас має три життя: публічну, особисту і ту, що прихована від усіх. Це дуже смішна історія саме про тих, які дивляться на життя абсолютно по-різному і незрозуміло, що їх може зв'язувати. З роками вони розходяться в смаках і все частіше дратують один одного. Кожному належить вирішити, що важливіше – близька ЛЮДИНА або власне ЕГО. Вистава про дружбу, любов, довіру, взаємність ...і про те, як це все не зруйнувати. У дружбі треба вчитися бути людиною. І хоча ніхто не застрахований від помилок, головне - вміти їх помічати в собі. Це більше ніж просто комедія. Це комедія зі змістом!

Цена билета: від 180 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Казка-мюзикл 'Снігова королева.Сила горячого серця'

Дата: 12.12.2021
Категория: спектакль, для детей
Жанр: сказка
Продолжительность: 01:15
Автор: Г.Х.Андерсен

Сюжет казки відомий всім з дитинства: холодна і зла Снігова Королева викрала Кая, перетворивши його серце в крижинку. Але вірна і віддана сестра хлопчика Герда, подолавши всі труднощі та перепони, за допомогою своєї любові змогла розтопити його. По дорозі Герді зустрічається безліч персонажів-подружня пара ворон Карл і Клара, Принц та Принцеса, лісові розбійники та їх очільниця Маленька Розбійниця, Північний Олень. Завдяки душевній красі дівчинки, всі вони стають її щирими друзями та допомагають пройти непростий шлях до палацу Снігової Королеви.

Цена билета: від 120 грн
Сеансы: 12:00,14:00

Купить билет

Музично-поетична вистава 'Порвали Парус. Висоцький'

Дата: 25.01.2022
Категория: спектакль
Продолжительность: 02:00 без антракту
В ролях: Максим Голосков, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Рита Яшанова, Дмитро Жданов ...

До дня народження Володимира Висоцького, 25 січня на сцені ТКЦ театрально-концертного центру в 19-00 Харків'яни побачать дивовижну історію, музично-поетична вистава «ПОРВАТИ ПАРУС. ВИСОЦЬКИЙ». Кожна пісня Висоцького - це маленький спектакль. Висоцький-поет ні на хвилину не переставав бути Висоцьким-актором, тому спектакль несе в собі особливий жанр, зберігає особливий дух і стиль-яскравий, вибуховий, емоційний. Спектакль присвячений великому поетові, акторові і генію, чиї вірші і пісні донині стосуються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє ... зігрівшись від жару вічно летючої комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, зайве ... потрібно самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях виключно живого виконання і непростої лінії долі «іноходця» 20-го століття. Спеціальна, унікальна програма вистави.

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава '#IGROKI'

Дата: 28.09.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:30
Автор: М. Гоголь
Режиссер: Павло Гатілов

Шулер вирішив обіграти банду шулерів, яка, в свою чергу, задумала обіграти його! В ході гри всі приходять до спільної згоди, що розумніше об'єднати зусилля і обіграти кого-небудь багатшого. Але що якщо крутійство виходить за межі грального столу? Що якщо саме життя - це вистава придумана з однією лише метою обдурити нас?

Цена билета: 200 грн
Сеансы: 19:00

Едгар Вінницький

Дата: 12.10.2021
Категория: концерт

Едгар Вінницький - поет нового покоління... Відкритість і щирість цього хлопця надихають сяйвом все більше і більше людей. Він не просто пише про відкрите життя, а дійсно проживає його саме так, тому в його творчості завжди відчувається чесність і самобутність. Молодому генію вже пророкують місця в рядах класиків і впровадження його творчості в освітні програми. Поезія Едгара дивним чином поєднує філософію і найтонші відчуття душі, що в симбіозі створюють приємний коктейль. А те, як автор подає свою поезію, найкраще опишуть мурашки, що за численними відгуками - раз у раз виникають під час живого присутності.

Цена билета: від 320 грн
Сеансы: 19:00