Назад
Українською По-русски English
Театр Музыкальной Комедии
Адрес: Харьков, Благовещенская ул, 32
Телефон: (057) 712-40-50
Сайт:  http://www.operetta.kharkiv.ua/

Музикальна казка 'Кицькін дім'

Дата: 22.06.2021
Категория: спектакль, для детей
Жанр: сказка
Продолжительность: 1 час 30 мин
Автор: С. Маршак
Режиссер: А. Бутов

Зворушлива і повчальна історія, про те, як важливо бути добрим і мати справжніх друзів. А починається казка з того, що красуня Кішка запрошує всіх на новосілля. Ви коли-небудь були в гостях у Кішки?конферансье, Петух и Курица – артисты музыкального жанра, Коза и Козел – фокусники, а Котята только мечтают поступить на цирковую арену.

Цена билета: 100 грн.
Сеансы: 11:00

Купить билет

Вистава 'Попелюшка'

Дата: 23.06.2021
Категория: сказка, для детей
Продолжительность: 01:30

Всі маленькі дівчатка, яким читають казку «Попелюшка», мріють бути схожими на головну героїню. Мораль казки: доброта, скромність, чуйність, всепрощення та працьовитість - це ті риси, якими має володіти дівчинка, щоб згодом вийти заміж за принца. Казка вчить прощати близьким людям їхні провини, а не платити тією ж монетою і зайвий раз ні на що не скаржитися.

Це казка про добро і зло, про справедливе Диво і людське щастя, яке знайшла головна героїня. У цій історії показані різні персонажі, які так чи інакше зіграли свою роль у долі Попелюшки. Незважаючи на всі негаразди і випробування, дівчина не впадала у відчай навіть у самих безнадійних ситуаціях! Як відомо, старання і працю до щастя ведуть. Тому казка закінчується щасливим кінцем, залишаючи у глядача світлий слід в душі, даруючи надію і бажання здійснювати тільки добрі вчинки!

Цена билета: 100 грн
Сеансы: 11:00

Купить билет

Вистава 'Авантюристи'

Дата: 23.06.2021
Категория: спектакль, музыкальная комедия
Жанр: комедия
Режиссер: И. Гайденко, К. Людвиг

Кумедна комедія положень «Позичте тенора!» - це світовий комерційний хіт. П'єса була висунута на премію Лоуренса Олів'є, з успіхом йшла на Бродвеї. Спектакль отримав дві головні театральні премії США «Тоні», чотири премії «Драма Деск» і три премії Асоціації Нью-Йоркських критиків. П'єса з успіхом йде по всьому світу. На гастролі в Клівленд, штат Огайо приїжджає всесвітньо відомий італійський тенор Тіто Мереллі, щоб виконати партію Отелло. Чиї мрії здійсняться? Чи зуміють скористатися герої своїм шансом? І як справжнім героєм п'єси стане скромний і сором'язливий недотепа Макс? Цікавий, легкий, дотепний і феєричний спектакль «Авантюристи» подарує Вам не лише гарний настрій, а й море позитивних емоцій!

Цена билета: від 100 грн.
Сеансы: 18:30

Купить билет

Вистава 'Принцеса цирку'

Дата: 24.06.2021
Категория: спектакль
Жанр: сказка, музыкальный
Продолжительность: 1 час 20 минут.
Автор: І. Кальман, І. Берлянд, І. Петрова
Режиссер: Микола Яремків

Події вистави розгортаються на початку ХХ століття. Про смертельний номер під куполом цирку, загадкового містера Ікса шепочеться весь Париж. Теодора не пропускає жодного виступу незнайомця на арені. Що ж буде, коли вона стане принцесою цирку? новосілля. Ви коли-небудь були в гостях у Кішки?
Прем'єра відбулася у 1965 році, а 23 березня 1982 року спектакль був відновлений.

Вистава йде російською мовою.

Цена билета: від 100 грн
Сеансы: 18:30

Купить билет

Вистава 'Вождь червоношкірих'

Дата: 24.06.2021
Категория: спектакль, музыкальная сказка, для детей
Продолжительность: 01:40
Автор: О.Генри
Режиссер: Алексей Серегин

И. Гайденко ВОЖДЬ КРАСНОКОЖИХ музыкальный спектакль для детей.

Действие происходит в одном из городов в американском штате Алабама. Двое мошенников, похищают ребенка с целью выкупа. Но сорванец и выдумщик Джонни устраивает своим грабителям такую «сладкую» и «весёлую» жизнь, что они не знают, как от него избавиться. А отец не только отказывается платить выкуп, но предлагает «двум злодеям» самим заплатить ему за то, что он возьмет сына обратно.

Цена билета: 100 грн
Сеансы: 11:00

Купить билет

Вистава 'Весела ВДОВА'

Дата: 25.06.2021
Категория: спектакль
Жанр: оперетта
Продолжительность: 2 часа 30 минут.
Композитор: Ф.Легар

Послу республіки Монтевердо, доручено справу державної ваги – не дати вдові Ганні Главарі, власниці двадцяти мільйонів вийти заміж за іноземця і він доручає графу Данилові одружитися на вдові. Але граф не хоче одружуватися на мільйонах, хоча, Ганна заінтригувала його, як жінка. Що ж думає про це сама Ганна Главарі?

Прем'єра відбулася 25 квітня 2005 року.

Вистава йде російською мовою.

Цена билета: от 100 грн
Сеансы: 18:30

Купить билет

Вистава 'Сільва'

Дата: 26.06.2021
Категория: спектакль
Жанр: оперетта
Продолжительность: 2 часа 30 минут
В ролях: А. Андренко, А. Будний, Е. Джулик, Э. Климчук, А. Младов, И. Орлов, М. Остонен, В. Робертов, А. Хорольская, артисты оркестра, хора, балета.

««Виходить, мої симфонії не потрібні світу? Справа скінчиться тим, що я наважуся на відчайдушний крок, візьму і напишу оперету!» - з досадою говорив Імре і сам сміявся голосніше за всіх. Проте обставини склалися так, що його оперети стали користуватися неймовірним успіхом. Історія кохання офіцера – аристократа Едвіна та співачки вар'єте Сільви, вже майже сто років продовжує свій тріумфальний хід по театральних сценах світу.

Режиссер-постановщик - И. Радомысский
Дирижер-постановщик - А. Видулина
Художник-постановщик - С. Йоффе
Балетмейстер-постановщик - М. Довейко
Хормейстер-постановщик - Е. Черняк
Балетмейстер – заслуженный деятель - искусств Украины Л. Камышникова
Хормейстер - И. Дяденко
Концертмейстеры - И. Кирпанёва, О. Трипольская
 

Цена билета: від 100 грн.
Сеансы: 17:00

Купить билет

Вистава 'Бабин бунт'

Дата: 27.06.2021
Категория: спектакль
Жанр: оперетта
Продолжительность: 02:00

Музична комедія «Бабин бунт» композитора Євгена Птічкіна створена за мотивами «Донських оповідань» лауреата Нобелівської премії з літератури Михайла Шолохова. Одного разу в хуторі, на березі Дону, баби збунтувалися і вимагають рівноправ'я! Що ж буде, якщо зібравши необхідну майно, козачки несподівано підуть жити на інший берег річки, де організують свою незалежну жіночу комуну? Чи зможуть тоді козаки самі вести домашнє господарство: прасувати одяг, доїти корову і приготувати їжу?

Цена билета: від 100 грн
Сеансы: 18:25

Купить билет

Гала-концерт 'МАГІЯ МЮЗИКЛУ'

Дата: 30.06.2021
Категория: концерт

ПРЕМ'ЄРА! МАГІЯ МЮЗИКЛУ ГАЛА-КОНЦЕРТ.Це не просто гала-концерт, а справжнє театралізоване шоу, що з'єднало в собі кращі уривки з оперет, музичних комедій і мюзиклів. Мелодії Ф. Легара, І. Кальмана, Й. Штрауса, Ж. Оффенбаха, Д. Германа, Е. Веббера, Ж. Пресгурвіка виконають провідні солісти театру, артисти хору і балету. Весь вечір буде звучати симфонічний оркестр театру під керуванням головного диригента театру, заслуженого діяча мистецтв України - маестро Ярослава Сорочука. Представляють програму гала-концерту і беруть участь в ній артистів солісти театру Олексій Андренко та Тетяна Циганська. Режисер-постановник гала-концерту заслужена артистка України Валентина Подорлова. Балетмейстер-постановник заслужена артистка України Ірина Клепікова. Балетмейстери - Олександр Грічаний, Віталій Логвиненко.

Цена билета: від 100 грн
Сеансы: 18:30

Купить билет