Назад
Українською По-русски English
Муниципальный культурный центр
Адрес: Харьков, Плехановская ул, 77 (ДК "Металлист")
Телефон: (057) 737-21-04, (057) 737-21-06, (068) 993-91-96
Сайт:  http://best-kultura.kh.ua/

Театр Мадригал 'Який бовдур'

Дата: 25.09.2021
Категория: спектакль, премьера
Жанр: комедия
Оригинальное название: 'Контракт'
Автор: Ф. Вебер
Режиссер: Алексей Настаченко

Як Ви тут опинилися?! Навіщо Вона це зробила?! І як «Цього» не робити ?! Відповідаючи на ці питання, Ви раптом, абсолютно несподівано для себе, почнете сміятися над самогубцем, а ще у Вас викличе посмішку абсолютно серйозний кілер-професіонал. Чому так? Та тому що «Його величність випадок» вирішив зіштовхнути лицем до лиця таких різних і харизматичних людей в один день, в одному готельному номері і... Що ж з цього вийшло? Страшно безглузда, але шалено премила комедія про любов, про дружбу і про найголовніше в житті. Голосно звучить? Можливо. Але ви не зможете тихо сміятися, коли познайомитеся з цими дивовижними людьми.

Цена билета: від 180 грн
Сеансы: 18:00

Купить билет

Театр Мадригал 'КАЗКА ПРО ЗАБУТІ ІГРАШКИ'

Дата: 26.09.2021
Категория: спектакль

МЮЗИКЛ НА ОДНУ ДІЮ.

У дітей з'являються все нові і нові іграшки, їх їм постійно дарують батьки і бабусі з дідусями, хресні, друзі і родичі, на новий рік і день народження, і просто так, без приводу. Але бувають абсолютно особливі, улюблені іграшки, про які ми, на жаль, забуваємо. Всі діти вірять, що, коли вони засинають в своїх ліжечках, їх іграшки оживають ... Казка про неймовірні пригоди улюблених, але забутих іграшок

Цена билета: від 80 грн
Сеансы: 11:00

Купить билет

Театр Мадригал. 'Принцеса підводного світу'

Дата: 03.10.2021
Категория: спектакль, для детей
Жанр: сказка
Продолжительность: 01:00

Феєричний мюзикл для сімейного перегляду "Принцеса підводного світу" подарує незабутні хвилини радості своїм глядачам. Чарівна казка відкриє нам таємничий підводний світ, а також розповість про доньку могутнього царя Тритона, яка закохується в прекрасного принца, одного разу врятованого нею під час шторму. Ось тільки заради земної любові принцесі доведеться покинути свій будинок, вступити в угоду зі злою чаклункою і пройти чимало випробувань. Чи здатні справжні почуття подолати подібні труднощі? Звичайно! Тим більше що поруч завжди вірні, добрі і трохи "позитюкнуті" друзі!

Цена билета: від 80 грн
Сеансы: 11:00

Купить билет

Театр Мадригал. Мюзикл для всієї родини 'Чарівний замок'

Дата: 10.10.2021
Категория: спектакль, для детей
Жанр: мюзикл
Производство: Театр Мадригал

Театр “Мадрігал”, запрошує вас до чарівного замку, що схований в нетрях загадкового темного лісу. Той замок приховує таємницю про жахливе Чудовисько, якого всі бояться і ненавидять. Лише прекрасна і смілива дівчина здатна зруйнувати відьмові чари та врятувати господаря, що приречений носити звіряче хутро. Час спливає, і надія, що стрінеться відважна красуня, яка здатна покохати Чудовисько, теж зникає. Хто ж знайде шлях до серця монстра і поверне йому людську подобу?

Цена билета: від 80 грн
Сеансы: 11:00

Купить билет

Театр Мадригал 'Зберігачі Часу'

Дата: 17.10.2021
Категория: спектакль, для детей
Жанр: сказка, фэнтези
Продолжительность: 01:00

Казка захопить увагу глядачів з першої секунди. Глядачі виявляться в чарівній країні, яку населяють неймовірні казкові істоти. Тут можливо все, чудеса трапляються на кожному кроці. Але підступні істоти хочуть заволодіти чарівним світом. Славним, добрим персонажам доведеться витримати не мало випробувань, що б здолати злих чарівників і відновити порядок в казковій країні.

Цена билета: від 80 грн
Сеансы: 11:00

Купить билет

Театр Мадригал. Мюзикл 'ЛЕГЕНДА'

Дата: 23.10.2021
Категория: спектакль

Не зная своего происхождения, и не подозревая о своем предназначении, юный Артур определяет свою судьбу, однажды вытащив меч из камня. Так начинается рождение Легенды о чести и отваге, любви и предательстве, о вечной битве белой и черной магии, о мистической силе меча, способной изменить судьбу своего хозяина, о лучшем из воинов и величайшем из королей. Легенда о короле Артуре!

Цена билета: від 190 грн
Сеансы: 18:00

Купить билет

Театр Мадригал 'Дон Жуан'

Дата: 30.10.2021
Категория: спектакль
Жанр: мюзикл
Продолжительность: 2 час 20 мин.

Мюзикл в двух действиях. Мучительно страстный звук гитары резко врывается в ваше сознание. Прекрасные андалуски, сквозь густые ресницы, устремляют на вас свой взгляд. Красивые лица и голоса заставляют сердце чаще биться. И энергия.. Неуёмная энергия юности и любви... И вот ты уже вместе с героями влюбляешься, страдаешь от ревности, дерешься на дуэлях, разрываешься от нежности и страсти...

Цена билета: відl 190 грн.
Сеансы: 18:00

Купить билет

Театр Мадригал 'БУРАТИНО'

Дата: 24.10.2021
Категория: музыкальная сказка, для детей
Производство: Мадригал
Продолжительность: 1 час
Автор: А.Майсак
Режиссер: Алексей Настаченко

Мюзикл про знаменитые приключения Буратино и его друзей, с песнями, танцами, анимацией со зрителями, а также встречей с знаменитыми сказочными героями.

Цена билета: від 80 грн.
Сеансы: 11:00