Назад
Українською По-русски English
ДС Юракадемии
Адрес: Харьков, Пушкинская ул, 88
Телефон: 099-3093311, 073-7330334, 068-0330334
Сайт:  http://nlu.edu.ua/ru/%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%

'Grand Piano Show'.

Дата: 05.03.2021
Категория: концерт

Святкове шоу до Дня всіх жінок. Романтичні хіти, які переносять слухачів в світ прекрасних людських почуттів, наповнені піднесеної лірикою, які не залишать байдужим нікого. Соліст - Заслужений артист України Гаррі Сетьян, піаніст і співак, представник музичного стилю «Classical Crossover», що поєднує класику з сучасними естрадними течіями, з новою концертною програмою «Grand Piano Show» в супроводі симфонічного оркестру МАСО «Слобожанський». За диригентським пультом Заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко. Гаррі Сетьян - художник, який пише свої картини нотами і відчуває звуками. Він шукає нові можливості наблизити класичну музику до любові і розуміння слухачів, дихаючих сучасністю. Неймовірна енергетика і харизма виконавця - все це чекає гостей. «Grand Piano Show» - це результат творчої співпраці піаніста з симфонічним оркестром МАСО «Слобожанський», який є унікальним і єдиним в Україні професійним колективом такого типу, гордістю Харкова і всієї України. Їх спільна робота елегантно і велично відображена в музиці, яку ви почуєте.

Цена билета: від 100 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

HANS ZIMMER от LORDS OF THE SOUND

Дата: 06.03.2021
Категория: концерт, гастроли
Продолжительность: 01:40

Оркестр LORDS OF THE SOUND снова в Харькове! На этот раз с премьерой новой программы! Lords Of The Sound исполнят хиты знаменитейшего Ханса Циммера, который обрёл свою популярность после выхода культового фильма «Человек дождя». Циммер стал автором главной музыкальной темы, которую номинировали на «Оскар». Режиссер картины Барри Левинсон долго искал подходящее музыкальное сопровождение, пока его жена не обратила внимания на творчество молодого композитора. Ханс впоследствии говорил, что почувствовал главного героя и пытался воспроизвести музыку из другого мира, непонятного простому обывателю. Кроме работы над музыкой к «Человеку дождя», композитор писал для таких кинолент, как «Миссия невыполнима 2», «Багровый прилив», «Скала», «Настоящая любовь», «Гладиатор», «Перл-Харбор», «Интерстеллар» , «Начало» и многих других. Ханс Циммер стал автором знаменитых саундтреков серии фильмов «Пираты Карибского моря», а также «Бэтмен: Начало», «Темный рыцарь». В 1995 году немецкий композитор победил в номинации «Лучшая музыка» на премии «Оскар». Награду Циммер получил за мелодии для мультфильма «Король лев». Послушать великого Ханса Циммера в исполнении Lords Of The Sound вы сможете 5 июня во Дворце студентов НЮУ!

Цена билета: от 250 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

NOTRE DAME de PARIS Le Concert

Дата: 07.03.2021 - 08.03.2021
Категория: концерт

Пьянящий аромат любви! КОНЦЕРТ – СЧАСТЬЕ! Красота! Магия! НАСЛАЖДЕНИЕ! Харьков, 7 и 8 марта во Дворце студентов НЮУ! Уникальный перфоманс и безумные эмоции! Неповторимая, знакомая до боли, и все же совершенно новая история бессмертной любви в стенах легендарного Собора Парижской Богоматери. Жизнь красавицы цыганки и трех по-разному влюбленных в нее мужчин. Семь удивительных Голосов под сияние скрипок и поэзию виолончелей, вдохновят Вас заново пережить, снова поверить и еще раз влюбиться в красоту. Симфонический Оркестр, Хор, Рок бэнд, в концерте задействовано около 100 артистов и тонны светового и звукового оборудования. Впечатляющее действо, свидетелем которого должен стать каждый! Образы героев из книги Виктора Гюго «Собор Парижской Богоматери». Тексты – Люк Пламондон. Музыка – Риккардо Коччианте. Выбирайте ЛЮБОВЬ и роковую СТРАСТЬ!

Цена билета: від 600 грн.
Сеансы: 7 марта-16:00,19:00 8 марта - 16:00,19:00

Купить билет

'БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. КРАЩЕ'

Дата: 09.03.2021
Категория: концерт

Без обмежень в стилі, без обмежень в почуттях і емоціях... Музика, в якій відчувається живий саунд, істинний драйв і соковитий смак життя. Свій творчий початок група бере із Закарпатського міста Мукачево. З перших акордів своїх композицій «Без Обмежень» заряджає позитивною енергетикою кожного слухача, з перших концертів підкорює своєю харизматичністю, завойовуючи все більше і більше прихильників.

Цена билета: від 250 грн
Сеансы: 19:30

Купить билет

МДТеатр. Вистава 'Я ... Вона ... не я і я'

Дата: 12.03.2021 - 14.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 02:00
Автор: Клим
Режиссер: Олексій Райт

"Я не знаю як вам описати те що буде відбуватися ... я не впевнений що це опис буде про виставу ... я не знаю чи має взагалі це яке відношення до театру. я навіть не знаю якщо я вам розповім, про що спектакль прийдете ви ... Цей текст, текст надії ... Я спробую вам все розповісти, щоб ви прийшли, тому що без вас нічого не вийде. Це план втечі. Я намагаюся знайти вправи, щоб повернути своєму тілу і своїй душі красу, що б Генії-Божества знову звернули на мене увагу. " Спектакль, який вам потрібно побачити.

Цена билета: 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Національний Балет Грузії 'СУХІШВІЛІ'

Дата: 16.03.2021
Категория: концерт, гастроли

Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: УРАГАНОМ НА СЦЕНІ, ЧАРУЮЧИМ ВИДОВИЩЕМ, УНІКАЛЬНИМ ФЕНОМЕНОМ, ВОСЬМИМ ДИВОМ СВІТУ! ТАК ВМІЮТЬ ТІЛЬКИ ВОНИ! Заряджайтесь силою ПОЗИТИВУ! Даруйте РАДІСТЬ! 100 танцюристів та 2500 костюмів. Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. ЇХ ТАНЕЦЬ КИДАЄ ВИКЛИК ЗАКОНАМ ГРАВІТАЦІЇ!

Цена билета: від 600 грн.
Сеансы: 17:00,20:00

Купить билет

Вистава 'Приборкання норовливих'

Дата: 17.03.2021
Категория: спектакль, гастроли

Укрощение строптивых»-життєстверджуюча комедія, наповнена шекспірівськими пристрастями, музикою та чудовою акторскою грою. Відома історія постає в сучасному святковому обличчі: іскрометний гумор, неймовірні декорації, стильні костюми! Дзвін вінчальних дзвоників та славетні італійські наспіви супроводжують чудову любовну сутичку Катерини та Петруччо. Нашу виставу неможливо пропустити: разом з акторами Ви забажаєте танцювати, співати, закохуватись і радіти життю

Цена билета: від 100 грн
Сеансы: 18:00

Купить билет

МДТеатр 'Неіснуючі глави роману' Ідіот':...

Дата: 19.03.2021 - 21.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:40
Режиссер: Олексій Райт

"Різдво. Напівтемна кімната, свічка на вікні і він, чиє справжнє ім'я Ідіот. Він чекає. Він знає, що вона не прийде і чекає. І чекаємо разом з ним ми. Адже немає різниці між сном і реальними подіями, як немає і часу в тому лабіринті, в якому бродить наша душа в пошуках «вищого синтезу життя», потрапляючи в якісь місця і кімнати, де завжди відбувається одне й те саме. Цю різницю між «видимим зовнішнім і невидимим внутрішнім» і це невідповідність його бачення і того, що завжди бачили оточуючі і намагається пояснити він нам, пояснивши тим самим самому собі. Ні з траха перед смертю, ні жалю не залишилося в ньому - одне лише співчуття до інших і до себе. "

Цена билета: 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр Тіней TEULIS - 'Твоя тінь'

Дата: 21.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:10

Театр тіней Teulis представить легендарне шоу «Твоя тінь»! Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд. Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення. Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах. Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна перетворити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в чаклунське шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце ... За останні 7 років Театру Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Білорусії в Японії 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 16:00, 19:00

Купить билет

Пісня – душі перлина Soul song pearl

Дата: 23.03.2021
Категория: концерт

Шановні друзі! Нарешті 23 березня у Палаці концертів НЮУ імені Ярослава Мудрого відбудеться мій ювілейний авторський концерт з новою програмою "Пісня – душі перлина Soul song pearl". У концерті прозвучать прем’єри нових моїх творів, популярні золоті шлягери ХХ, ХХI століть. Ви маєте можливість першими послухати нові мої твори в різних жанрах – від ліричних до хард року.

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 18:00

Купить билет

Неіснуючі глави роману Достоєвського "ИДІОТ": Злий спектакль.

Дата: 26.03.2021 - 28.03.2021
Категория: спектакль
Режиссер: Олексій Райт

Злий спектакль або краще б було цій людині не народжуватися ... «Так кому вона потрібна ця ваша душа Чи відчуваєте з'являються мерзенний Тончик доморо-щеного і вічно незадоволені містечкового революціонерів різновиди Раскольникова тільки слабохарактерний в «Ідіоті» такий герой є і монолог у нього майже один в один як у Шекспіра в Ромео і Джульєтті мовляв всім дозволено і мусі

Цена билета: 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

'Grand Piano Show'. Додатковий концерт

Дата: 02.04.2021
Категория: концерт

Саме квітень - це початок справжньої весни. Весна - пора справжнього кохання. Тож 2-го квітня концертна программа «Grand Piano Show» - романтичні хіти, які переносять слухачів в світ прекрасних людських почуттів, наповнені піднесеної лірикою, які не залишать байдужим нікого. Соліст - Заслужений артист України Гаррі Сетьян, піаніст і співак, представник музичного стилю «Classical Crossover», що поєднує класику з сучасними естрадними течіями, з новою концертною програмою «Grand Piano Show» в супроводі симфонічного оркестру МАСО «Слобожанський». За диригентським пультом Заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко. Для вас буде виконана блискуча добірка романтичних творів - шедеврів світової музики, найскладніші фортепіанні транскрипції відомих творів, кавери найпопулярніших мелодій, наповнені чуттєвістю і красою звуку. Клавіші рояля під пальцями піаніста будуть творити справжнє диво. Його гра - це натхнення і романтичний порив, в якому гармонійно злилися краса, сила, блиск, віртуозність і масштаб музикантського мислення. Гаррі Сетьян - художник, який пише свої картини нотами і відчуває звуками. Він шукає нові можливості наблизити класичну музику до любові і розуміння слухачів, дихаючих сучасністю. Неймовірна енергетика і харизма виконавця - все це чекає гостей. «Grand Piano Show» - це результат творчої співпраці піаніста з симфонічним оркестром МАСО «Слобожанський», який є унікальним і єдиним в Україні професійним колективом такого типу, гордістю Харкова і всієї України. Їх спільна робота елегантно і велично відображена в музиці, яку ви почуєте.

Цена билета: від 100 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Шедеври світового року

Дата: 03.04.2021
Категория: концерт

Програма "Шедеври світового року" у виконанні камерного симфонічного оркестру «Імпульс» - це, по суті, симбіоз класичної та рок-музики. Вперше ця програма прозвучить під відкритим небом, на парковій зоні арт-заводу "Механіка", яка вже стала улюбленим місцем відпочинку харків'ян. Репертуар колективу складається з безсмертних творів великих рок-груп як двадцятого століття, так і сучасності. Його родзинкою є те, що улюблені всіма пісні постають в нових аранжуваннях і розкриваються під абсолютно незвичайним ракурсом. В результаті відомі всім рок-хіти проходять переродження і отримують нове дихання. До складу групи «Імпульс» входять професійні музиканти. Програма супроводжується спеціально підібраним візуальним рядом. У програмі представлені твори таких груп як: Queen, The Beatles, Metallica, Depeche Mode, Radiohead, Red Hot Chilli Peppers, AC / DC, Bon Jovi, System of a down, Kiss, Pink Floyd, Nirvana, The Rolling Stones, Deep Purple, The Doors, Rammstein, Linkin Park , Korn, Muse, 30 Seconds to Mars.

Цена билета: от 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

PRIME ORCHESTRA - 'МУЗИКА ЛЮБОВІ 2021'

Дата: 04.04.2021
Категория: концерт
Продолжительность: 01:30

На початку весни, в найромантичнішу пору року, коли після зими починає прокидатися природа, а чоловіки стають особливо уважними, сімфошоу Prime Orchestra піднесе всім меломанам справжній подарунок - нову програму «Музика любові 2021»! Цикл програм «Музика любові» вже підкорила серця тисяч глядачів. Намагаючись ще більше здивувати своїх шанувальників, Prime Orchestra що року випускає нову особливу програму, присвячену любові і всім романтикам. Цього разу це буде ще більш вражаюче та феєричне музичне шоу, наповнене пристрасними, ніжними, чуттєвими, запальними і, звичайно ж, улюбленими хітами, які вже давно стали «саундтеками» до самих хвилюючих епізодів в нашому житті. Ідеальний насичений звук, світлове шоу, вокалісти, спецефекти і звичайно ж всесвітньо відомі композиції у власних оригінальних аранжуваннях Prime Orchestra, які збагачують улюблені хіти симфонічним шармом і новими музичними фарбами. <\p>

Цена билета: від 340 грн
Сеансы: 16:00,20:00

Купить билет

Маестро Володимир Гришко 'Історія кохання'

Дата: 10.04.2021
Категория: концерт

Володимир Гришко вперше у Харкові презентує велику святкову програму «Історія Кохання»! Для всіх коханих жінок! Вперше! До 85-го ювілею легендарного італійського співака Лучано Паваротті - 10 квітня, Народний артист України, неперевершений тенор Маестро Володимир Гришко презентує авторську святкову програму «Історія Кохання»! Всіх прихильників творчості Лучано Паваротті та його талановитого учня і партнера по сцені Володимира Гришка очікують хіти вокалу, які пролунають в цей вечір! Хіти, які італійський тенор дуже любив виконувати у проекті «Pavarotti & Friends».

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'Хроніки Нарнії. 'Таємниця Пасхального коду'

Дата: 11.04.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:45
Автор: Клайв Льюіс

Сюжет, який починається, як проста дитяча казка несе в собі дуже цікаву дорослу мудрість. Четверо звичайних дітей потрапляють у незвичайний дім свого дядька-професора. Що на них чекає? Звичайні канікули? Чи таємничі пригоди? Наймолодша з усіх – Люсі стверджує, що за дверима платтяної шафи існує інший фантастичний світ, інша країна, яка живе за своїми законами. Чи може це бути правдою? А може це просто дитяча вигадка? А можливо все це відбувається не випадково і у цих чотирьох є справжня місія? Так чи ні? І якщо все це дійсно правда, то чи вистачить їм духу виконати призначення і врятувати Нарнію від зла? Щоб відповісти на всі ці і багато інших питань наші герої відправляються в захоплюючу мандрівку в зовсім недитячий світ фавнів, друїдів, єдинорогів, гномів, жаболюдей та інших фантастичних істот, які разом з королевою-чаклункою намагаються їх зупинити. Однак на допомогу мандрівникам приходить самий незвичайний король… Краще все побачити своїми очами!

Цена билета: від 90 грн
Сеансы: 18:00

Купить билет

Група 'НА-НА'

Дата: 15.04.2021
Категория: концерт, гастроли

Втомилися від сірих повсякденних буднів? Розфарбуйте свій день яскравими враженнями, відвідавши грандіозне шоу легендарної групи «НА-НА»! Співаймо разом всі хіти, згадаємо, як це було! Запрошуйте з собою друзів і запалимо з улюбленими артистами! У цієї групи - ціла армія шанувальників. Кожен їхній концерт - неповторне запальне музичне шоу. Всі співають хіти групи «НА-НА»: «Фаина», «Упала шляпа», «Красивая, поехали кататься», «Зинаида» і багато інших. Не поступаються перевіреним хітам і нові композиції. Концерти "НА-НА" завжди відрізняються особливою атмосферою - душевністю, довірливістю, яскравістю.

Справжні кумири 90-х - вони знову зроблять фурор, показавши глядачам справжнє музичне видовище. Концерт-шоу групи «НА-НА» стане справді найяскравішою подією прийдешньої осені. Ці артисти вміють розтопити серця глядачів, зарядити позитивними емоціями і подарувати справжнє феєричне свято!

Цена билета: від 450 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Jamala

Дата: 16.04.2021
Категория: концерт, гастроли
Продолжительность: 02:00

Великий сольний концерт незрівнянної Джамали!

Цена билета: від 400 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Національний Хор України ім. Г. Верьовки

Дата: 22.04.2021
Категория: концерт

Національний академічний народний хор ім. Верьовки, що носить звання заслуженого, був заснований ще в 1943-му році Харкові. Засновником і керівником хору став Григорій Гурійович Верьовка - видатний педагог і діяч культури, хоровий диригент, а також композитор. Саме завдяки йому в репертуар хору спочатку увійшли не одні лише народні пісні, а й чудові класичні твори П. Ніщинського, М. Лисенка, К. Стеценка, М. Леонтовича, а також пісні композиторів-сучасників - Л. Ревуцького, Б. Лятошинського, П. Козицького, П. Майбороди, В. Кирейка, М. Колсси, І. Шамо та ін., написані на слова В. Сосюри, П. Тичини, А. Малишка, П. Воронька та ін. Традиція введення в репертуар власного хору пісенні композиції тих народів, у державах яких виступав колектив, збагатила його більш ніж на п'ятдесят роізведеній на 22-ох мовах світу. Квитки на концерт цього воістину універсального художнього колективу, своїм досконалим мистецтвом репрезентує все найцінніше і найкраще з невичерпної криниці народної творчості України, ніколи довго не залежуються. Гості Палацу студентів НПУ ім. Ярослава Мудрого які куплять квитки на виступ Українського народного хору, почують і побачать безліч досить різножанрових композицій - історичні думи, чумацькі та козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядову і сімейно-побутову лірику - пісні і танці, які виконуються на весіллях, святах врожаю, під час колядок, а також оригінальні пісні сучасних композиторів. У багатьох унікальних композиціях колективу музика, танець і спів виступають органічним триєдністю. Якщо ви ніколи не бували на концерті хору, вам обов'язково слід познайомитися з чи не найяскравішим представником і хранителем української пісенної культури.

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 17:00,20:00

Купить билет

МДТеатр 'Вечеря з дурнем'

Дата: 23.04.2021
Категория: спектакль
Оригинальное название: «Вечеря дурнів»
Автор: Франсіс Вебер
Режиссер: Олексій Райт

У цей вечір Ви дізнаєтеся, що таке справжня французька комедія. Ця феноменальна історія... Уявіть, що сьогодні у вас традиційна вечеря з друзями, обов'язковою умовою якого є необхідність привести з собою ... дурня! Дурень, природно, не повинен ні про що здогадатися. Суть такого жарту в тому, щоб розв'язати незвичайному гостю язика. Той з учасників вечері, хто приведе «кращого» дурня - переможець! Так було завжди ... ..але не сьогодні! «Особливі обставини» - дружина пішла від нього, моторошна біль в попереку, нав'язливість податкового інспектора так недоречно, зроблять цю вечерю своєрідним! Хто ж кращий дурень, судити Вам!

Цена билета: від 190 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Олександр Малінін

Дата: 19.05.2021
Категория: концерт, гастроли

Малінін - співак, без чиїх пісень уявити естраду вже просто неможливо. Мистецтво Олександра Малініна підкорило серця мільйонів. Його художній стиль, сповнений високого благородства і гідності, зрозумілий всім і, безумовно, увійшов до скарбниці естрадної культури. Творчість Малініна органічно поєднує традиції романсу і сучасне звучання. Його глибокі і щирі інтонації змушують тремтіти серця публіки, особливо її жіночої частини! Ми чуємо характерну задушевність, есенинский бунтарський дух, відчайдушну завзятість і аристократичну витонченість. Співак вже багато років вірний своєму сценічному образу і репертуару. Пісні він вибирає сам, віддаючи перевагу віршам з глибокої внутрішньої енергетикою, творами поетів-класиків.

Цена билета: від 450 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

ГЛІБ САМОЙЛОВ & The MATRIXX

Дата: 25.05.2021
Категория: концерт

Рік 10-річчя The MATRIXX триває! У 2020-му COVID-19 неабияк зіпсував нам плани щодо святкування ювілею групи. А це значить, пора надолужувати згаяне і продовжити відзначати день народження «Матрицы»! 22 травня 2021 року Гліб Самойлов та група The MATRIXX порадують мешканців Харкова грандіозним шоу, приуроченим до ювілею групи! Кожен концерт «Матрицы»по-своєму неповторний і унікальний, але 22 травня 2021 року в Палаці Студентів «НПУ» публіку чекає справді незабутнє, потужне і видовищне шоу від The MATRIXX повним складом! Музиканти обіцяють яскраве звукове та світлове шоу, а значить буде епатажно, голосно, зухвало і гаряче! На концерті неодмінно прозвучать усі найпотужніші і очікувані хіти групи The MATRIXX, а також мега-хіти групи «Агата Крісті». Днем народження The MATRIXX вважається 12 березня 2010 року, колектив можна сміливо назвати супергрупою! У ньому зібралися легендарні особистості, вже давно зарекомендували себе в інших проектах.

Цена билета: від 450 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

МДТеатр. Абонемент сезон 2020-21

Дата: 01.08.2020 - 01.08.2021
Категория: спектакль

«Друзья! Это как-бы наш выход. Уже все наверно слышали как сложно всем театрам, особенно тем кто на самоокупаемости. (ВОт так у нас) В связи с карантином, есть также много проблем с этим, голодный артист хорошо, но только когда у него есть оплачиваемая работа и зарплата в кошельке. Нужно выплатить артистам и всем МДТешникам зарплату и поддержку, все сидят и до октября сидеть придется похоже что еще так точно. Театр !!! теперь все так сказать в качестве зрителя, наблюдаем за спектаклем проект «КОРОНА». Если вы купите у нас АБОНЕМЕНТ. Он дает вам возможность посетить наш театр в течении сезон аж 10 раз подряд. Или в двоем 5 раз или еще как-то как вам захочется. (10 билетов) на все спектакли с названием театр МДТ ))) Мы можем играть спектакли наши и хотим это делать, но только когда проект «КОРОНА» закончится. ПОЭТОМУ ДРУЗЬЯ МЫ С ВАМИ А ВЫ С НАМИ!!! Покупка абонемента поддержит «усіх нашіх акторів які вже багато років процюють для Вас». Стоимость 1200 грн., а продать нам нужно 120 штук. С любовь Ваш МДТ и режиссер Алексей Райт». После покупки билета вы получаете электронный билет, обращаетесь в Театр МДТ и его регистрируете. Далее мы вам даем доступ в чат МДТ/абонемент где вы будете иметь афишу наших спектаклей и перед спектаклем связываетесь с театром и вам дают хорошие места. (присылают на электронную почту билеты)

Цена билета: 1200 грн
Сеансы: Абонемент сезон 2020-21

Купить билет

Нурлан Сабуров. Тур 'Принципы'

Дата: 09.09.2021
Категория: концерт

Совершенно новый сольный standup концерт от резидента Standup Шоу. Юмор Нурлана Сабурова абсолютно без рамок, его выступления — это сложное сочетание больного воображения молодого казаха и насыщенных будней семьянина. Его шарм и обаяние не могут оставить равнодушными никого, особенного тех, у кого билеты в первый ряд. Центральная фигура выступлений Нурлана — он сам. Нурлан свободно импровизирует, подключая к монологу людей из зрительного зала, однако гости концерта в основном смеются и ничего ему не отвечают (возможно, понимая, что это чревато ответным панчем) Гастрольный тур «ПРИНЦИПЫ» стартует в январе 2020 года и пройдет более чем в 100 городах разных стран мира - Россия, Украина, Казахстан, Чехия, Латвия, Литва, Эстония, США.

Цена билета: от 300 грн
Сеансы: 20:00

Купить билет

Танцювальний батл- Ансамбль ім. Вірского VS Ансабль Рустави

Дата: 03.10.2021
Категория: концерт

ВІРСЬКИЙ VS РУСТАВІ зустрінуться на танцювальному рингу в Києві - в танцювальному поєдинку, аналогів якому не знайти в жодній країні світу! Дві неперевершені глиби ТАНЦЮ - Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України ім. Павла ВІРСЬКОГО і Державний Академічний ансамбль народної пісні і танцю Грузії "РУСТАВІ" зустрінуться 2 квітня у Жовтневому Палаці на танцювальному рингу НА БІС! Так, це буде справжній БІЙ! Точніше БАТЛ, якому позаздрять "Танці з зірками". Градус події - на межі! Чотири роки тому ВІРСЬКИЙ VS РУСТАВІ вже зустрічалися на одній сцені і підкорили глядачів своїм шоу. Після безпрецедентного успіху, за вашими численними проханнями ми вирішили це повторити. Але змагання відбудеться вже з новою силою. Будуть нові танці, нові костюми і нові номери. Ви побачите все: силу, пристрасть, потужний ураган емоцій... І все заради того, щоб показати вам блискучу майстерність і оригінальну інтерпретацію національних танцювальних стилів своїх країн: УКРАЇНИ ТА ГРУЗІЇ! Ви готові до такої масштабної події? Якщо так - тоді повідомляємо, що на сцені для вас танцюватимуть 52 українських і 50 грузинських артистів! І ще: ці хлопці не страхують ноги, не придумують про себе легенд, як багато їхніх колег. Вони просто танцюють так, що слова зникають. Залишаються тільки емоції. Заінтриговані? То ж приходьте і відчуєте всю велич двох грандіозних танцювальних ансамблів світу!

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Creedence Clearwater Revival

Дата: 19.03.2021
Категория: концерт, гастроли

Золотые хиты легендарной группы «CreedenceClearwaterRevival» впервые прозвучат 10 апреля в Харькове! Братья Том и Джон Фогерти создали группу «CreedenceClearwaterRevival» в 1967 году в Сан-Франциско. Их гениальные кавер-версии песен ДэйлаХокинса (DaleHawkins) «Suzie Q» и Скримин Джей Хокинса (ScreaminJayHawkins) «I Put A SpellOnYou» сразу стали хитами, и превратили «CCR» в популярную рок-группу Америки. Золотые синглы «ProudMary» и «BornOnTheBayou» не покидали хит-парады больше года. Выступление на знаменитом фестивале в Вудстоке превратили «CCR» в легенду рока еще при жизни, однако неудачный контракт с лейблом привел их к распаду в 1972 году. В конце 80-х основатель «CCR» Том Фогерти (TomFogerty) возобновил гастрольную деятельность вместе с гитаристом британской группы «Animals» Джонни Гитар Вильямсоном (JohnnieGuitarWilliamson) по Европе, Азии и Австралии. Успех альянса англо-американских музыкантов был настолько колоссальным, что даже после трагической смерти Тома Фогерти в 1990 году, группа продолжила свои выступления, пригласив на роль ведущего вокалиста Пита Бартона (PeteBarton), два десятилетия выступавшего в составе «Animals» вместе с легендами ритм-энд-блюза Стивом Кроппером (SteveCropper), Спенсером Дэвисом (SpencerDavis) и Миком Грином (MickGreen). Нынешний состав группы отмечает в этом году свое 20-летие. Вместе с Питом Бартоном, чей мощный голос критики прозвали «TheSizeOfTexas» («Размером с Техас»), на сцену выйдут ветераны рока: Джефф Хаммонд (GeoffHammond), легендарный барабанщик Денни Лэйн (DennyLane), гитарист «MoodyBlues» и соратник Пола Маккартни по «Wings», гитарист Грэм Поллок (GrahamPollock) из «TheHollies» и бас- гитарист Алан Сагер (AlanSagar) из кантри-рок группы 70-х «SlackAlice». За два часа шоу группа обрушивает на поклонников каталог золотой классики «CCR»: нестареющие хиты «HaveYouEverSeentheRain», «Lodi», «ProudMary», «FortunateSon», «Who’llStoptheRain», «RunThrutheJungle», «Suzi Q», которые зрители поют вместе с группой, превращая концерт в удивительный праздник вечной музыки «Creedence»!

Цена билета: от 330 грн
Сеансы: 19:00