Назад
Українською По-русски English
Дом Актера
Адрес: Харьков, Манизера ул, 3
Телефон: (057) 706-31-31
Сайт:  http://domaktera.kharkiv.ua/

Театр "Forte". 'Замкнені'

Дата: 27.02.2021
Категория: спектакль
Жанр: драма, мистика
Оригинальное название: 'За зачиненими дверима'
Продолжительность: 01:35
Автор: Жан-Поль Сартр

Троє людей потрапляють в ....? Чоловік і дві жінки: журналіст, поштовий працівник і світська левиця. Все виглядає, як номер звичайної готелі. Кожен з них - небезпечний. Коли прибуде Він - невідомо. І яке покарання чекає кожного - теж. Чи є в ...? місце милосердю і любові? У цьому світі жорстокості маски бездоганні.

Цена билета: 220 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр маріонеток. 'Сонячний промінь' 5+

Дата: 27.02.2021
Категория: спектакль, для детей
Продолжительность: 01:00

Ляльковий спектакль, який торкнеться в саме серце своєю щирістю. Зворушлива історія про головне і чистому почутті - про любов! Маленький мишеня зустрічає на похмурому і темному горищі прекрасну, але безнадійно зламану балерину. Як бути нашим героям, адже вони хочуть стати потрібними? Вона не бачить Його, а він не може допомогти їй - але вони весь час говорять про Любові! Неймовірно красива і світла історія кохання зі щасливим кінцем лялькової вистави. Сімейний спектакль для дітей і їх батьків, в якому можна пропустити сльозу і неможливо залишитися байдужим. Тільки на малій сцені, будинки актора і тільки у виконанні лялькового театру маріонеток

Цена билета: 100 грн
Сеансы: 14:00

Купить билет

Вистава 'Давайте ніколи не розлучатися'

Дата: 27.02.2021 - 28.02.2021
Категория: спектакль, для детей

Вистава «Давайте ніколи нерозлучатися…» створена з п’яти душевних казок Сергія Козлова «Їжачок в тумані». Це історія про лісових мешканців: їжачка, зайця, медведика, лисиня, філіна та інших, що дуже люблять фантазувати, створюючи дивовижний світ, в якому повно пригод. Це захоплива подорож, сповнена добром, справжньою дружбою і мріями. А назва вистави закликає глядача ніколи не розлучатися з красою, бачити її на кожному кроці і створювати свій власний світ добра і щастя.

Цена билета: 130 грн
Сеансы: 14:30

Купить билет

Театр "SaXaLin UA". 'ІГРИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ'

Дата: 28.02.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "SaXaLin UA"
Продолжительность: 02:00

Ви впевнені, що вашим близьким можна довіряти? Чи знаєте ви свого ЧОЛОВІКА? Чи здогадуєтеся ви про те, що думає про вас ваша ДРУЖИНА? Чи довіряєте ви своїм друзям, яких ви знаєте з дитинства. Можна все спустити на гальма, а можна пограти в ІГРИ ДЛЯ ВЗРОСЛИХ

Цена билета: 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

ХТДД. 'Коханці'

Дата: 02.03.2021
Категория: спектакль
Производство: ХТДД
Автор: А. П. Чехов
В ролях: Марина Колышкина, Константин Купин, Ольга Козуб, Олег Вихтинский, Анна Андрющенко, Георгий Толкачев.
Режиссер: Кирилл Душин

Откровенная история безумной, головокружительной любви!
     
В исполнении лучших актеров ХАРЬКОВСКОГО ТЕАТРА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ!
Только для тебя и твоей половинки!
Страсть, безрассудство или любовь с первого взгляда, с первого слова...
Рискнуть всем, ради настоящего... самого заветного ... Вопреки всем правилам и смыслам ...
(по самому знаменитому рассказу А. П. Чехова)

Цена билета: від 180 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Новий театр ®.'Моя єдина 1325-я' (Женихи по оголошенню)

Дата: 03.03.2021
Категория: спектакль
В ролях: Валентина Лушнікова, Єлизавета Орел, Павло Кучин, Дмитро Якімов

Наталя живе спокійним, розміреним життям. В гості до неї приїжджає Світлана, яка ставить собі за мету «додати фарб» в життя Наталії та видати її заміж. Дії Світлани призводять до найнесподіваніших ситуацій. У центрі подій опиняється не тільки Наталя, але й інші «випадкові» персонажі, які з’являються на порозі її квартири. Ви побачите веселу та яскраву комедію з несподіваним фіналом, яку глядачі назвали «ліричною сміхотерапією «Нового театру» про «стихійне лихо з 6-ти букв». Вистава подарує вам гарний настрій і порадує любителів класичних добрих комедій.

Цена билета: від 170 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

ХТДД 'Йоханий бабай, мамо!'

Дата: 03.03.2021
Категория: спектакль, премьера
Жанр: комедия

Майже детективна історія, в якій багато іскрометного гумору, яскравих персонажів і несподіваних сюжетних поворотів.

Цена билета: 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может Быть". 'Місто знайомств'

Дата: 04.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 02:15
В ролях: А. Жиляков, І Мішина, В.Шелудякова, В.Сідіна
Режиссер: С.Аксьонов

Ви щасливі? Ну, правда, Ви можете сказати, що щасливі? .. У великому місті люди особливо самотні. Засипають з мріями про зустріч, а вранці їдуть в метро, надягають навушники і не помічають один одного. Але одного разу хтось раптово зриває твій кокон: «Дівчино! Значить, так: або Ви зі мною знайомитеся, або я в Вас закохуюся!» І метелики щастя вилітають на свободу, світ навколо тебе стає зовсім іншим - несподівано сонячним і пронизливо прекрасним. Найсвітліший театр Харкова щедро ділиться своїм поглядом на світ. Як завжди, тексти іронічні, герої щирі, а рішення парадоксально прості. Щастя поруч, все в цьому житті може бути - і Ви обов'язково повірите в це!

Цена билета: від 240 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Сучасний театр "ВАРТО". 'Три плюс Кіт'

Дата: 06.03.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Режиссер: Олена Вартанян.

Це весела сімейна комедія, в якій, як ураган проноситься життя головного героя Сергія і його 2х коханих. Цю веселу історію спостерігає і коментує незвичайний, розумний, кіт, що розмовляє.

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 14:30

Купить билет

Вистава 'Задній хід'

Дата: 06.03.2021
Категория: спектакль, премьера
Продолжительность: 01:15
В ролях: Анна Андрющенко, Світлана Попова
Режиссер: Кирило Душин

Ексцентрична комедія, з елементами пікантного чорного гумору,по кумедною п'єсі, яка за підсумками 2008 року оголошена критиками кращою п'єсою року. За час вистави, герої цієї, м'яко кажучи, не простий історії, неймовірним чином потрапляють то в поліцейську дільницю, то на дискотеку, то в поїзд, в бар, на кладовищі, в театр і навіть в крематорій! Море розумного гумору! Неповторного акторського таланту! І, звичайно ж, ЯСКРАВИХ, незабутніх ВРАЖЕНЬ!

Цена билета: 250 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "SaXaLin UA". "Чоловіки, здатні на це ..."

Дата: 06.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 02:00

Троє екстравагантних, трошки божевільних французів, розмовляють про ЦЕ - це і ЖІНКИ, і особисті подвиги на БУДЬ-ЯКОМУ фронті, і життя, і смерть, і зрада і героізм - це приголомшлива К О М Е Д І Я для розумних, і інтелігентних людей будь-якого віку !!!

Цена билета: 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр «Кімната Т» - «Кімната для двох»

Дата: 08.03.2021
Категория: спектакль, премьера
Продолжительность: 01:10

Кімната для двох- це місце, де ви можете поговорити віршами. Де нестерпна самотність, залишається за дверима і не буде більше турбувати. Це коли в тебе є кому зробити смачний чай і обійняти після важкого дня. Простір, в якому можна вимкнути світло і помовчати про найважливіше. Це стіни, які будуть тебе захищати. Кімната для двох -це історія романтика-поета, який хотів полишити свою самотність та зустрітися з тою, хто стане його музою, другом, коханою. Яка одного разу увійде в його кімнату і ніколи її не залишить.

Цена билета: 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

"Кімната Т". 'Кімната мрій'

Дата: 08.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:00

Кімната мрій-це яскрава та світла вистава про одну дівчину. Амелі працює офіціанткою. Через декілька годин її життя зміниться, але вона ще про це не підозрює. Наша героїня чудокувата та створює свій неповторний, легкий та мрійливий світ. Дівчина протягом всієї вистави шукає свого коханого. Їх шлях один до одного -як цікава та неймовірна пригода. Врешті решт вони повинні зустрітися.

Цена билета: 170 грн
Сеансы: 17:00

Купить билет

ХТДД 'Готель Каліфорнія'

Дата: 10.03.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 02:00
Режиссер: Кирило Душин

Лірична і захоплююча комедія змусить вас не тільки посміятися від душі, а й з головою зануритися в захоплюючу і незвичайну історію, створену за мотивами п'єс знаменитого американського драматурга Ніла Саймона. Три подружні пари в різний час зупинялися в одному і тому ж номері готелю в Лос-Анджелесі. Стіни цього номера стали свідком величезної кількості незвичайних подій, і продовжують зберігати незліченну кількість секретів, з якими і познайомиться глядач.

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Forte".'Zельда'

Дата: 11.03.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "Forte"
Продолжительность: 01:50
Режиссер: Екатерина Федоренко

«Zельда» - пьеса американского автора В.Льюиса о Зельде Сейр Фицджеральд, жене известного американского писателя Скотта Фицджеральда. Зельда – это первая и последняя любовь великого писателя, его муза и соавтор. Вдохновение гения и гениальная женщина, благодаря которой засияла звезда писателя. Перед нами история настоящей аристократки Американского Юга, звезды мировой светской хроники 20-30х гг. ХХ столетия, рассказанная в необычных обстоятельствах. Это спектакль о гремучей смеси талантов, которые творят историю. Трагикомедия, которая заставит вас смеяться и плакать. Это потрясающий драматический спектакль, умноженный на великолепную хореографию – в стиле контемпорари, джаз и классический танец.

Цена билета: 200 грн.
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "SaXaLin UA". 'Рожи'

Дата: 12.03.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "SaXaLin UA"
Продолжительность: 02:20 з антрактом

ТЕАТР SaXaLIn_UA представляє - одну з КРАЩИХ ПРЕМ'ЄР ХАРКОВА 2018 року. Одна з найбільш відвідуваних вистав міста. Переможець фестивалю «Курбалесія» в 5 номінаціях, створений за мотивами бестселерів Сергія Довлатова «Иностранка», «Чемодан», «Зона», «Заповедник» ТЕАТР SaXaLin UA і Рок Група ELZA представляє ВИСТАВУ - «Рожи». Що буде - БАГАТО ГОРІЛКИ, БАГАТО СИГАРЕТ, БАГАТО ЖИВОЇ МУЗИКИ.... БАГАТО крутих акторів і МУЗИКАНТІВ. Якщо ви хочете добре відпочити, вам сюди. Хочете послухати живу музику вам сюди. Хочете добре посміятися вам Сюди, хочете поностальгувати -вам сюди. Втомилися від вульгарних комедій- вам сюди .... Вам в принципі сюди, якщо ви освічена людина з почуттям гумору.

Цена билета: 300 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

ХТДД 'Ангел на зв'язку'

Дата: 12.03.2021
Категория: спектакль
Производство: ХТДД
Автор: Олег Михайлов

Остропсихологічна вистава, наповнена несподіваними сюжетними поворотами, розумним іскрометним гумором, історіями про любов (як же без них), а головне, незабутньою душевної щирістю і непідробним акторським талантом. "Ангел на зв'язку" - чудова історія з життя. З її злетами і падіннями, горем і радістю, мудрістю і дурістю. ЖИТТЯ, протягом однієї вистави прожите на сцені, не тільки на Ваших очах, але і за Вашої безпосередньої участі.

Цена билета: 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Сучасний театр "ВАРТО". 'Летучкина любовь'

Дата: 13.03.2021
Категория: спектакль, для детей
Производство: Детский театр "Сорванцы"
Автор: Р. Орешник

Вместе с героями спектакля мы попадаем в фантастическое пространство между небом и землей, где за ругательства получают подзатыльники, где есть последний шанс осмыслить ту жизнь, которую ты не дожил. Спектакль открывает дверь в параллельный мир, где зрители начинают задумываться о смысле своей жизни. Мы посмотрели на мир с другой стороны и поняли что, что наш спектакль не оставил равнодушных в зале.

Цена билета: 150 грн
Сеансы: 14:30

Купить билет

Театр "Время Ч". 'Апельсинне кохання'

Дата: 13.03.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 02:00 з антрактом
В ролях: Веронiка Шелудякова, Данило Кузнецов, Кирилло Галушка
Режиссер: Жанна Богусевич

Кажуть, любов зла... А якщо ми вам покажемо наскільки? Епатажна, вибухова і динамічна комедія пронесе вас самими різними декораціями нашого життя і занурить в захоплюючу детективну історію з найнестандартнішими сюжетними поворотами! Пристрасть, суперництво, інтриги і звичайно ж, її величність - Любов!

Цена билета: 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

ХТДД 'Ніч кохання'

Дата: 14.03.2021
Категория: спектакль, премьера
В ролях: Анна Андрющенко, Юрій Алахверди, Світлана Попова, Юрій Суржко
Режиссер: Кирило Душин

Довгоочікувана, остропсихологічна прем'єра від Харківського Театру Для Дорослих! Непроста історія, яка починається, як звичайнісінький похід в гості, який нічого не передвіщає. А перетворюється в ...Втім, Ви самі все побачите і відчуєте до найдрібніших деталей. Справжній драматичний психологічний театр. Прекрасний подарунок самому собі, не кажучи вже про рідних і близьких! _______________________________________________

Цена билета: від 180 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Дитячий Театр "Сорванцы". 'Мауглі'

Дата: 14.03.2021
Категория: спектакль, для детей
Продолжительность: 01:10

Незабутня історія хлопчика, якого виховали вовки, заграє на сцені зовсім іншими барвами, бо цього разу розповідати її будуть діти. Яскраві образи, костюми, декорації та головне, дитяча щирість не залишать байдужими жодного глядача. Вистава «Мауглі» давно живе в стінах дитячого театру «Сорванци» та неодноразово приносила перемоги на конкурсах та фестивалях.

Цена билета: 130 грн
Сеансы: 14:30

Купить билет

Вистава 'Тіні забутих предків'

Дата: 15.03.2021
Категория: спектакль
Производство: Творческое пространство «І.Гра»
Продолжительность: 01:20
Автор: М. Коцюбинский

Грандіозне за формою та змістом прочитання української класики!

Головна культурна подія 2016 р (за версією интернет порталу Статус Кво)

Творчий простір «І.Гра» представляє:
Лірико - містичну драму за повістю М. Коцюбинського
«Тіні забутих предків»

 80 хвилин напружених емоцій!
 Неймовірні перетворення!
 Майстерна гра акторів!
 Чудова музика!

Історія кохання Івана і Марічки, українських Ромео і Джульєтти, яким не завадили ані час, ані відстань, ані магія, ані, навіть, смерть, хвилює і зачаровує глядача ось уже більше 100 років ...

Українська класика в новому форматі театрального мистецтва звучить пронизливо та дуже сучасно.  Мінімум слів, максимум акторської гри, рухів, образів і почуттів…

Вистава йде українською мовою.

Сторінка «Творчого простору І. Гра» в Фейсбуці https://www.facebook.com/teatrIGra/

Квитки на Карабасі  717  49 49
Каса ХНАТОБу  750 90 29
Будинок Актора +38 057 706 31 31

Бронь: +38 050 813 18 87
             +38 097 192 55 89

 

Цена билета: 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'Стаккато'

Дата: 16.03.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "Может быть"
Продолжительность: 03:00
Автор: Д. Липскеров
В ролях: А. Жиляков, Р. Жиров, М. Козюлина, А. Шпилевой И. Мишина

Мотивы романа известного российского писателя Дмитрия Липскерова «Русское стаккато британской матери» послужили ярким поводом поднять один из самых животрепещущих вопросов современной личности — поиск себя и своего предназначения. В этом основная тема спектакля «СТАККАТО». Герои романа, Николай Писарев в Москве и Роджер Костаки в Лондоне, не подозревая о существовании друг друга, начинают вести дневники, записывая в них все жизненные мытарства начиная с 60-х годов прошлого века и заканчивая сегодняшним днем. И волею судьбы наши герои встретятся всего лишь на 5 минут… Но ради этих пяти минут стоит пройти путь, длиною в чью-то жизнь, наполненную поиском себя — в искусстве, спорте, сексе, профессии, Боге…

Цена билета: от 240 грн.
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'Задній хід'

Дата: 17.03.2021
Категория: спектакль, премьера
Продолжительность: 01:15
В ролях: Анна Андрющенко, Світлана Попова
Режиссер: Кирило Душин

Ексцентрична комедія, з елементами пікантного чорного гумору,по кумедною п'єсі, яка за підсумками 2008 року оголошена критиками кращою п'єсою року. За час вистави, герої цієї, м'яко кажучи, не простий історії, неймовірним чином потрапляють то в поліцейську дільницю, то на дискотеку, то в поїзд, в бар, на кладовищі, в театр і навіть в крематорій! Море розумного гумору! Неповторного акторського таланту! І, звичайно ж, ЯСКРАВИХ, незабутніх ВРАЖЕНЬ!

Цена билета: 250 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Сучасний театр "ВАРТО". 'Три плюс Кіт'

Дата: 18.03.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Режиссер: Олена Вартанян.

Це весела сімейна комедія, в якій, як ураган проноситься життя головного героя Сергія і його 2х коханих. Цю веселу історію спостерігає і коментує незвичайний, розумний, кіт, що розмовляє.

Цена билета: від 150 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Время Ч". 'Кохання за контрактом'

Дата: 20.03.2021
Категория: спектакль, премьера
Производство: Театр "Время Ч"
Продолжительность: 02:00 с антрактом
Режиссер: Жанна Богусевич

Одного разу, людина вирішує найняти за гроші трьох незнайомців, щоб вони зіграли для нього виставу. Уклавши при цьому, досить дивний контракт з кожним з них. А далі, повільно, але вірно все починає йти не за сценарієм. Змішається усе. Любов і ненависть, дружба і зрада, справжні почуття і тільки видимість таких. А кінець цiєїї, начебто заздалегідь продуманої вистави, стане повною несподіванкою для всіх виконавців

Цена билета: від 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'Давайте ніколи не розлучатися'

Дата: 20.03.2021
Категория: спектакль, для детей

Вистава «Давайте ніколи нерозлучатися…» створена з п’яти душевних казок Сергія Козлова «Їжачок в тумані». Це історія про лісових мешканців: їжачка, зайця, медведика, лисиня, філіна та інших, що дуже люблять фантазувати, створюючи дивовижний світ, в якому повно пригод. Це захоплива подорож, сповнена добром, справжньою дружбою і мріями. А назва вистави закликає глядача ніколи не розлучатися з красою, бачити її на кожному кроці і створювати свій власний світ добра і щастя.

Цена билета: 130 грн
Сеансы: 14:30

Купить билет

Театр "Forte". 'Троцький. Сни. Сни'

Дата: 20.03.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 01:15
Режиссер: Катерина Федоренко

КОМЕДІЯ - АБСУРД Все, що ви хотіли знати про Троцького, але соромилися запитати! Найбільш незвичайний день з життя Льва Давидовича і все, що він з цього приводу думав. 8 смертельних номерів метальник альпійських льодорубів чарівні дами і ще 33 несподіванки

Цена билета: 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может Быть". 'Місто знайомств'

Дата: 21.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 02:15
В ролях: А. Жиляков, І Мішина, В.Шелудякова, В.Сідіна
Режиссер: С.Аксьонов

Ви щасливі? Ну, правда, Ви можете сказати, що щасливі? .. У великому місті люди особливо самотні. Засипають з мріями про зустріч, а вранці їдуть в метро, надягають навушники і не помічають один одного. Але одного разу хтось раптово зриває твій кокон: «Дівчино! Значить, так: або Ви зі мною знайомитеся, або я в Вас закохуюся!» І метелики щастя вилітають на свободу, світ навколо тебе стає зовсім іншим - несподівано сонячним і пронизливо прекрасним. Найсвітліший театр Харкова щедро ділиться своїм поглядом на світ. Як завжди, тексти іронічні, герої щирі, а рішення парадоксально прості. Щастя поруч, все в цьому житті може бути - і Ви обов'язково повірите в це!

Цена билета: від 240 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр маріонеток. 'Мафін та його великі вуха' 3+

Дата: 21.03.2021
Категория: спектакль, премьера, для детей

Відома лялькова вистава Харкова і її герої: віслюк

Мафін, страус Освальд, пінгвін Перігрін з НОВИМИ історіями від улюбленої Енн Хогарт! Нові казки, нові пригоди, и по новому граємо - але, все як завжди весело та класно. У новій виставі: Мафін співає пісню, а ще Мафін пече пиріг та Мафін шукає клад!

Цена билета: 100 грн УВАГА: Квитки треба придбати як дорослому так і дитині!
Сеансы: 14:00

Купить билет

ХТДД 'Готель Каліфорнія'

Дата: 24.03.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 02:00
Режиссер: Кирило Душин

Лірична і захоплююча комедія змусить вас не тільки посміятися від душі, а й з головою зануритися в захоплюючу і незвичайну історію, створену за мотивами п'єс знаменитого американського драматурга Ніла Саймона. Три подружні пари в різний час зупинялися в одному і тому ж номері готелю в Лос-Анджелесі. Стіни цього номера стали свідком величезної кількості незвичайних подій, і продовжують зберігати незліченну кількість секретів, з якими і познайомиться глядач.

Цена билета: від 250 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр «Время Ч». 'Tариф класса ЛЮКС'

Дата: 25.03.2021
Категория: спектакль, премьера
Продолжительность: 02:00 з антрактом
Режиссер: Жанна Богусевич

Неймовірна історія, яка здивує, порадує і змусить задуматися! У деякому місті N жив був якийсь Сержант і був він великим романтиком і прекрасним кулінаром. І ось одного разу, під тиском певних обставин (в ролі цих обставин - Мер цього містечка) він дає дуже незвичайне оголошення в газету. Відгукнулися на нього дуже екстравагантні громадяни міста N - Генерал, Крадій і Професор. І тут почалися такі веселоща... що час задуматися, над усіма відомими питаннями - Хто винен? І що з усім цим робити?

Цена билета: 220 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр «Кімната Т»:'Кімната-помилок'

Дата: 25.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:15
Автор: С.Беккет та Ж-Поль-Сартра

 Це вистава, де все вкрите шрамами. Це місце, де від минулого не втекти. Тут навіть стіни провокують говорити. Тут заточені ті, хто звик жити таємницями. І як вони б не намагались маскуватись, попіл правди не змести.

Фарс-абсурд за творами  абсурдиста С.Беккета та екзистенційного філософа Ж-Поль-Сартра.  

Вистава йде російською мовою

Цена билета: 170 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Forte". 'Вождь червоношкірих'

Дата: 27.03.2021
Категория: спектакль, премьера, для детей
Оригинальное название: 'Вождь червоношкірих'
Производство: Театр Forte
Автор: О'Генрі
Режиссер: Катерина Федоренко

Театр Forte представляє вашій увазі веселий вестерн для дітей та їх батьків! «Вождь червоношкірих» за однойменним оповіданням О'Генрі Два бувалих шахрая Сем і Білл, найдобріших в сутності людини, вирішуються на вірну справу. Сподіваючись на традиційно сильну любов до дітей в американській глибинці, вони викрадають десятирічного Джонні - сина вельми заможного містера Дорсета. Хлопчик настільки задоволений своїм несподіваним пригодою, що відразу ж встановлює свої правила гри і стає Вождем червоношкірих. Дорослі отримують не тільки нові індіанські прізвиська, харизма хлопчика приголомшує викрадачів. Вони розуміють, що потрібно щось міняти. Як зміняться умови гри, дивіться на виставі! Вас чекає весела, динамічна, інтерактивна вистава у виконанні блискучих артистів. Вистава «Вождь червоношкірих» сподобається і дітям, і дорослим!

Цена билета: від 100 грн
Сеансы: 14:30

Купить билет

Театр "Forte". 'Замкнені'

Дата: 27.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:35

Містична драма "Замкнені". Троє людей потрапляють в ....? Чоловік і дві жінки: журналіст, поштовий працівник і світська левиця. Все виглядає, як номер звичайної готелі. Кожен з них - небезпечний. Коли прибуде Він - невідомо. І яке покарання чекає кожного - теж. Чи є в ...? місце милосердю і любові? У цьому світі жорстокості маски бездоганні. За п'єсою Жан-Поля Сартра "За зачиненими дверима"

Цена билета: 220 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

ХТДД 'Ніч кохання'

Дата: 28.03.2021
Категория: спектакль, премьера
В ролях: Анна Андрющенко, Юрій Алахверди, Світлана Попова, Юрій Суржко
Режиссер: Кирило Душин

Довгоочікувана, остропсихологічна прем'єра від Харківського Театру Для Дорослих! Непроста історія, яка починається, як звичайнісінький похід в гості, який нічого не передвіщає. А перетворюється в ...Втім, Ви самі все побачите і відчуєте до найдрібніших деталей. Справжній драматичний психологічний театр. Прекрасний подарунок самому собі, не кажучи вже про рідних і близьких! _______________________________________________

Цена билета: від 180 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр "Может Быть". 'Місто знайомств'

Дата: 29.03.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 02:15
В ролях: А. Жиляков, І Мішина, В.Шелудякова, В.Сідіна
Режиссер: С.Аксьонов

Ви щасливі? Ну, правда, Ви можете сказати, що щасливі? .. У великому місті люди особливо самотні. Засипають з мріями про зустріч, а вранці їдуть в метро, надягають навушники і не помічають один одного. Але одного разу хтось раптово зриває твій кокон: «Дівчино! Значить, так: або Ви зі мною знайомитеся, або я в Вас закохуюся!» І метелики щастя вилітають на свободу, світ навколо тебе стає зовсім іншим - несподівано сонячним і пронизливо прекрасним. Найсвітліший театр Харкова щедро ділиться своїм поглядом на світ. Як завжди, тексти іронічні, герої щирі, а рішення парадоксально прості. Щастя поруч, все в цьому житті може бути - і Ви обов'язково повірите в це!

Цена билета: від 240 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Вистава 'Стаккато'

Дата: 30.03.2021
Категория: спектакль
Производство: Театр "Может быть"
Продолжительность: 03:00
Автор: Д. Липскеров
В ролях: А. Жиляков, Р. Жиров, М. Козюлина, А. Шпилевой И. Мишина

Мотивы романа известного российского писателя Дмитрия Липскерова «Русское стаккато британской матери» послужили ярким поводом поднять один из самых животрепещущих вопросов современной личности — поиск себя и своего предназначения. В этом основная тема спектакля «СТАККАТО». Герои романа, Николай Писарев в Москве и Роджер Костаки в Лондоне, не подозревая о существовании друг друга, начинают вести дневники, записывая в них все жизненные мытарства начиная с 60-х годов прошлого века и заканчивая сегодняшним днем. И волею судьбы наши герои встретятся всего лишь на 5 минут… Но ради этих пяти минут стоит пройти путь, длиною в чью-то жизнь, наполненную поиском себя — в искусстве, спорте, сексе, профессии, Боге…

Цена билета: от 260 грн.
Сеансы: 19:00

Купить билет

ХТДД 'Йоханий бабай, мамо!'

Дата: 30.03.2021
Категория: спектакль, премьера
Жанр: комедия

Майже детективна історія, в якій багато іскрометного гумору, яскравих персонажів і несподіваних сюжетних поворотів.

Цена билета: 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

ХТДД 'Ангел на зв'язку'

Дата: 31.03.2021
Категория: спектакль
Производство: ХТДД
Автор: Олег Михайлов

Остропсихологічна вистава, наповнена несподіваними сюжетними поворотами, розумним іскрометним гумором, історіями про любов (як же без них), а головне, незабутньою душевної щирістю і непідробним акторським талантом. "Ангел на зв'язку" - чудова історія з життя. З її злетами і падіннями, горем і радістю, мудрістю і дурістю. ЖИТТЯ, протягом однієї вистави прожите на сцені, не тільки на Ваших очах, але і за Вашої безпосередньої участі.

Цена билета: 200 грн
Сеансы: 19:00

Купить билет

Театр маріонеток. 'Сонячний промінь' 5+

Дата: 14.03.2021
Категория: спектакль, для детей
Продолжительность: 01:00

Ляльковий спектакль, який торкнеться в саме серце своєю щирістю. Зворушлива історія про головне і чистому почутті - про любов! Маленький мишеня зустрічає на похмурому і темному горищі прекрасну, але безнадійно зламану балерину. Як бути нашим героям, адже вони хочуть стати потрібними? Вона не бачить Його, а він не може допомогти їй - але вони весь час говорять про Любові! Неймовірно красива і світла історія кохання зі щасливим кінцем лялькової вистави. Сімейний спектакль для дітей і їх батьків, в якому можна пропустити сльозу і неможливо залишитися байдужим. Тільки на малій сцені, будинки актора і тільки у виконанні лялькового театру маріонеток

Цена билета: 100 грн
Сеансы: 14:00

ХТДД. 'Коханці'

Дата: 16.03.2021
Категория: спектакль
Производство: ХТДД
Автор: А. П. Чехов
В ролях: Марина Колышкина, Константин Купин, Ольга Козуб, Олег Вихтинский, Анна Андрющенко, Георгий Толкачев.
Режиссер: Кирилл Душин

Откровенная история безумной, головокружительной любви!
     
В исполнении лучших актеров ХАРЬКОВСКОГО ТЕАТРА ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ!
Только для тебя и твоей половинки!
Страсть, безрассудство или любовь с первого взгляда, с первого слова...
Рискнуть всем, ради настоящего... самого заветного ... Вопреки всем правилам и смыслам ...
(по самому знаменитому рассказу А. П. Чехова)

Цена билета: від 180 грн
Сеансы: 19:00