Назад
Українською По-русски English

Куда пойти


Виды программТеатр 19 'Звірячі історії'

Дата: 10.06.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 01:40
Автор: Дон Нігро
Режиссер: Ігор Ладенко

За п'єсою Дона Нігро в перекладі Віктора Вебера «ЗВІРЯЧІ ІСТОРІЇ» - це незвичайна, оригінальна, дотепна і глибока п'єса сучасного американського драматурга Дона Нігро, вперше поставлена на українській сцені. «ЗВІРЯЧІ ІСТОРІЇ» - це новий спектакль відомого і улюбленого в Україні «ТЕАТРУ 19» з Харкова. «ЗВІРЯЧІ ІСТОРІЇ» - це маленькі комедії про тварин, схожих на людей, і про людей, схожих на тварин в 1 дії тривалістю 1 година 40 хвилин. «Звіряче ІСТОРІЇ» - це смішні й зворушливі історії Миші, Бурундука, Котів, Папуг, Качкодзьоба, Бабуїна та інших звірів, які розповідають, розігрують, проживають, представляють актори Наталя Іванська / Юлія Навроцька, Олег Дідик / Данило Кузнецов, Юрій Ніколаєнко / Микола Михальченко, Сергій Лістунов / Богдан Синявський. «ЗВІРЯЧІ ІСТОРІЇ» - це вистава, яку неодмінно варто подивитися!

Театр 19 Харьков, Манизера ул, 3
Телефон: (057) 706-31-31, (050) 632-03-64
Цена билета: від 170 грн
Сеансы 19:00

Купить билет

Театр "Новая сцена". 'Чоловіки на межі нервового зриву'

Дата: 10.06.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 01:50

Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» - це розумна і людяна комедія про чоловіків 21-го століття, про ті таємниці та страхи, які вони приховують за масками успішних кар'єристів, чоловіків і мачо. У напівжартівливої манері троє чоловіків вирішують серйозні проблеми буття, переходячи від приватного до загального, і знаходять, врешті-решт, і самих себе, і вихід до світла в кінці тунелю. Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» дає можливість і посміятися, і подумати, але головне - вона дає заряд оптимізму, такого необхідного в наш часто депресивно-агресивний час.

Новая сцена Харьков, Манизера ул, 3
Телефон: (057) 706-31-31, (050) 59-80-130
Цена билета: 200 грн
Сеансы 19:00

Купить билет

Вистава 'Любов і тіло в валізі'

Дата: 10.06.2021
Категория: спектакль
Продолжительность: 02:30

'У будинку Папагатто не буває нудно - глава сімейства працює гостем на весіллях, хрестинах і похоронах. Та так вдало, що в запалі чергової афери випадково видає заміж свою дружину, бере в оренду дідуся і виганяє себе з власного будинку. Легка комедія положень закрутить низкою яскравих подій, дивовижних зустрічей і несподіваних зізнань. І хто б не був у валізі, в родині головне - любов!

им. А. С. Пушкина Харьков, Чернышевская ул, 11
Телефон: (057) 706-13-80, (057) 717-98-37 (касса)
E-mail: contact@rusdrama.com
Цена билета: від 60 грн
Сеансы 18:30

Купить билет

Вистава 'Попелюшка'

Дата: 10.06.2021
Категория: сказка, для детей
Продолжительность: 01:30

Всі маленькі дівчатка, яким читають казку «Попелюшка», мріють бути схожими на головну героїню. Мораль казки: доброта, скромність, чуйність, всепрощення та працьовитість - це ті риси, якими має володіти дівчинка, щоб згодом вийти заміж за принца. Казка вчить прощати близьким людям їхні провини, а не платити тією ж монетою і зайвий раз ні на що не скаржитися.

Це казка про добро і зло, про справедливе Диво і людське щастя, яке знайшла головна героїня. У цій історії показані різні персонажі, які так чи інакше зіграли свою роль у долі Попелюшки. Незважаючи на всі негаразди і випробування, дівчина не впадала у відчай навіть у самих безнадійних ситуаціях! Як відомо, старання і працю до щастя ведуть. Тому казка закінчується щасливим кінцем, залишаючи у глядача світлий слід в душі, даруючи надію і бажання здійснювати тільки добрі вчинки!

Театр Музыкальной Комедии Харьков, Благовещенская ул, 32
Телефон: (057) 712-40-50
E-mail: muz.com@ukr.net
Цена билета: 100 грн
Сеансы 11:00

Купить билет

Вистава 'Витівки Хануми'

Дата: 10.06.2021
Категория: спектакль, оперетта
Продолжительность: 02:30
Автор: Г. Канчели

Бенефис-спектакль ведущей солистки театра Людмилы Волобуевой 

Музична комедія «Витівки Хануми» написана за мотивами п'єси «Ханума» грузинського драматурга, режисера і актора Авксентія Цагарелі. Він написав її в 1882 році для бенефісу своєї дружини – грузинської актриси Нато Габунія. Саме вона запросила на прем'єру ансамбль народних інструментів, під акомпанемент якого Нато блискуче виконувала грузинський танець «лекурі».

За свою більш ніж 130-річну історію п'єса блискуче витримала багато постановок і послужила джерелом натхнення для створення опери «Кето і Котє», написаній 1919 році, композитором Віктором Долідзе, а в 1948 році її екранізували, причому музику написав Арчіл Кереселідзе.

Але справжнім хітом «Ханума» стала в 1972 році, коли свою версію російського тексту написали відомі комедіографи Борис Рацер і Володимир Константинов, а музику Гія Канчелі. Ця версія музичної комедії стала бестселером у постановці Георгія Товстоногова, а в 1978 році спектакль записали для телебачення.

Саме музика Гії Канчелі найбільш тонко передає атмосферу Тифлісу ХІХ століття. Тому в нашій виставі звучить його музика. Особливий східний колорит вистави надає звучання живого симфонічного оркестру під керівництвом заслуженого діяча України Ярослава Сорочука. У чому настрій вистави підтримує грузинське багатоголосся. Артисти хору  серйозно попрацювали над виконанням грузинських хорових пісень під керівництвом головного хормейстера Ірини Кузнєцової.

Високий професіоналізм і блискуче технічне майстерність продемонструють артисти балету, виконуючи, граціозні і запальні, кавказькі народні танці. Спеціально для цієї постановки запросили керівника грузинського танцювального ансамблю «Georgia» Малхаза Джалагонію. Він придумав для жителів грузинсько-вірменської громади колоритні жести, пластику, а так само поставив темпераментні танці – «Картулі», «Лезгинка», «Багдадурі».

Іскрометна комедія про кращу на Кавказі сваху отримала нове звучання в постановці директора, головного режисера театру Ігоря Коваля, який встиг завоювати визнання своїми постановками – музичної казки «Обережно! Чарівний ліс» і оперети «Прекрасна Галатея».

У виставі зайнятий зоряний ансамбль артистів театру, здатних створити на сцені смішні, веселі і незабутні образи.

«Цариця» вистави – це, звичайно, Ханума - дотепна, життєрадісна, емоційна і чарівна. Вона гаряча як південне сонце, вона п'янить як молоде вино, а її жарти гостріше перцю чилі. В її арсеналі – хитрість, іронія, переодягання, крадіжка нареченої, відвідування чоловічій лазні, скандали і навіть бійка.

Особливий колорит вистави надають вишукані барвисті костюми. Вони допомагають вживатися артистам в образи. Кожен костюм – маленький шедевр. Спеціально для цієї постановки запросили художника по костюмах Аліну Горбунову. Вона стилізувала барвисті національні костюми вірмен і грузинів у відповідності з модою тих років.

Художник Тарас Шигимага придумав мальовнича художнє оформлення старовинного району Тифлісу – Авлабара, де тече річка Кура і шумить східний базар, а поруч відомі сірчані лазні князів Орбеліані. Тут живуть по сусідству багаті і бідні князі, заповзятливі купці, хитрі торговці і життєрадісні кінто. Саме тут дві свахи хочуть одружити князя Вано Пантиашвили. Невже починаюча сваха Кабато вирішила забрати клієнта у знаної свахи Хануми? Яка з свах переможе? Хто посватає саму Хануму? Ви дізнаєтеся на виставі «Витівки Хануми» у Харківському академічному театрі музичної комедії.

Театр Музыкальной Комедии Харьков, Благовещенская ул, 32
Телефон: (057) 712-40-50
E-mail: muz.com@ukr.net
Цена билета: от 100 грн
Сеансы 18:30

Купить билет

Ульотна комедія 'ВОР. Комедія помилок'

Дата: 10.06.2021
Категория: спектакль, гастроли
Жанр: комедия
Продолжительность: 02:00
В ролях: Максим ГОЛОСКОВ, Олександр ХОМИЧ, Дмитро ЖДАНОВ / Руслан ТКАЧЕНКО, Рита ЯШАНОВА, Ростислав ГОЛУБ, Геннадій КОЛОДІЙ, Олександр УСТЮГОВ ...

в Харкові! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова. Чи часто до вас входять в будинок без вашого дозволу? Розводять балаган, чіпають ваші речі, зачіпають ваші почуття, а може і щось більше? А чи часто, без цього самого дозволу, в чийсь будинок вриваєтесь Ви? Ми думаємо, що відповідь очевидна, наш шановний глядач...

ТКЦ (малый зал ХАТОБ) Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 700-03-06, (057) 700-03-11, (057) 700 02 81
E-mail: OOMTKC@I.UA
Цена билета: від 150 грн
Сеансы 19:00

Купить билет

Вистава 'Примадонни'

Дата: 10.06.2021 - 11.06.2021
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 03:20
Автор: КЕН ЛЮДВІГ
Режиссер: Олександр Аркадін-Школьнік

П’єси сучасного американського драматурга Кена Людвіга далеко пересягнули кордони США. Сьогодні вони йдуть на багатьох сценах світу. З приходом на підмостки його комедій театр зберіг не лише суто розважальну функцію, але й здатність «провокувати» глядачів, спонукати їх до щирості почуттів і серйозних роздумів. Та все ж таки здоровий сміх у театральній залі для автора п’єси – понад усе. Це сучасна гостросюжетна комедія, головними персонажами якої є два молоді дотепники, Джек і Лео, яким надто бракує… грошей. Їхні намагання підвищити свій «бюджет» за рахунок власних акторських здібностей виявляються марними. Та саме життя підкидає зухвалим героям сюжет для невеличкої вистави, в якій вони жваво розігрують ролі юних перелесниць – претенденток на спадок нібито їхньої родички, мільйонерки. У розпалі цієї гри до кожного із шукачів карколомних пригод несподівано приходить справжнє кохання. Справа полягає лише в тому, як в ньому освідчитися в жіночих сукнях…

им. Т. Г. Шевченко Харьков, Сумская ул, 9
Телефон: (057) 705-13-67 (администрация), (057) 705-13-66 (касса)
E-mail: info@theatre-shevchenko.com.ua
Цена билета: от 80 грн.
Сеансы 18:00

Купить билет

Дельфінарій "NEMO". Шоу 'Єдина планета'

Дата: 08.06.2021 - 13.06.2021
Категория: представление
Продолжительность: 00:50

Денні вистави - незабутнє знайомство з дивовижними дельфінами Харківський дельфінарій запрошує всіх бажаючих ближче познайомитися з дивовижними дельфінами та іншими морськими артистами. Під час денної вистави перед глядачами виступають морський котик Боб, морський лев Алонсо, чорноморські дельфіни-афаліни Віта, Геша, Злата і Луна, а також білі кити Пломбір і Снєжка. Кожен з артистів має неповторну харизму і власний темперамент, жоден з них не залишить глядачів байдужими. Шоу за участю грайливих і веселих морських артистів дозволить дорослому на момент відчути себе дитиною, а дітям від душі повеселитися, плескаючи в долоні і роззявляючи роти від подиву. Спостерігаючи за тим, як точно дельфіни виконують трюки, дуже високо стрибають, танцюють і співають, мимоволі скрикуєш від захвату, затримуєш подих в очікуванні наступного руху і захоплено аплодуєш.

НЕМО Харьков, Сумская ул, 35, Сад имени Т. Г. Шевченко
Телефон: (057) 700-94-09 (касса), (050) 512-64-65 (отдел PR/маркетинга), (057) 700-94-03 (дайвинг с дельфинами), тел./факc (057) 700-94-01 (администрация), (057) 700-94-00 (справочная)
E-mail: delfinariy-kharkov@ukr.net
Цена билета: 300 грн
Сеансы 12:00,15:00,18:00

Купить билет

Ночі Кіно під відкритим небом

Категория: фильм

10 червня «Пол: Секретний матеріальчик» 11 червня «Престиж» «Іллюзіоніст» «Фокус» 12 червня «Закляття» «Закляття 2» «Сіністер» 13 червня «Леон» Ідеальна формула літнього вечора - це найкращі фільми під зоряним небом в компанії друзів або другої половинки на open-air майданчику арт-заводу Механіка + Затишна, лампова атмосфера + Великий Full HD екран з якісним, об'ємним звуком. + Зручні пуфи та комфортні шезлонги

21:30
10, 13 червня: ціна - 90грн., на вході - 120 грн. VIP балкон (для компанії до 8 осіб) 900 гр н. Теплі пледи під задаток 100 грн. 11,12 червня:ціна -170 грн
21:30
16, 17 червня: ціна - 90грн., на вході - 120 грн. VIP балкон (для компанії до 8 осіб) 900 гр н. Теплі пледи під задаток 100 грн. 18 червня:ціна -170 грн
21:30
24, 27 червня: ціна - 90грн., на вході - 120 грн. VIP балкон (для компанії до 8 осіб) 900 гр н. Теплі пледи під задаток 100 грн. 25,26 червня:ціна -170 грн

Купить билет

Океанаріум 'NEMO'

Дата: 01.06.2021 - 14.06.2021
Категория: развлекательная программа

Ласкаво просимо в найдивовижніший і самий загадковий світ: в світ морських казок і пригод! Океанаріум «Немо» вітає вас, дорогі друзі!!! Морські безкраї простори, синя водна гладь за своєю красою не зрівняються ні з чим. Океан в усі часи мав особливу силу тяжіння, він вабив і чарував. Десь там, глибоко-глибоко в його просторах, є цілий Всесвіт, повний яскравих фарб, гармонії і краси. Яскраві прісноводні, морські та океанічні риби, екзотичні і загадкові тварини з різних куточків нашої планети в великому і яскравому океанаріумі «Немо» Красиві декорації, захоплюючі екскурсії, кінозал з фільмами про природу - все це дозволить вам зануритися в цей дивний і прекрасний світ морських казок.

НЕМО Харьков, Сумская ул, 35, Сад имени Т. Г. Шевченко
Телефон: (057) 700-94-09 (касса), (050) 512-64-65 (отдел PR/маркетинга), (057) 700-94-03 (дайвинг с дельфинами), тел./факc (057) 700-94-01 (администрация), (057) 700-94-00 (справочная)
E-mail: delfinariy-kharkov@ukr.net
Цена билета: 100 грн
Сеансы 10:00 - 19:00

Купить билет

Подарунковий квиток у Харківську філармонію

Дата: 08.03.2021 - 30.12.2021
Категория: концерт

Це квиток з відкритою датою, кращий подарунок друзям та коханим! Подарунок на суму 300, 500, 700, 1000, 1200, 1500,1700 або 2000 гривень, який щасливий володар зможе використати протягом 3-х місяців з моменту купівлі, звернувшись у відділ бронювання Харківської філармонії, або написавши у приватні повідомлення на сторінку Facebook https://www.facebook.com/FilarmoniaKh/ *Подарунковий квиток дає право відвідати будь-який захід, який проходить у Харківській філармонії. Для цього його можна обміняти на квитки на обрані заходи, вказавши кількість місць і ціну. Якщо вартість вибраних концертів перевищує суму,вказану в Подарунковому квитку, можна здійснити доплату, у випадку меншої — зберегти залишок для відвідування наступних заходів.

Дом органной музыки (Филармония) Харьков, Рымарская ул, 21
Телефон: Кассы: (057) 762-99-83 (11:00-19:00). Бронь билетов: (067) 31-66-300, (050) 400-48-08
E-mail: office@filarmonia.kh.ua
Цена билета: від 300 грн
Сеансы 19:00

Купить билет

'Коп на драйві'

Категория: фильм
Жанр: комедия, боевик, криминал
Производство: Франція, 2020
Продолжительность: 1 год. 27 хв.
В ролях: Тарек Будалі Райан, Філіп Лашо Тоні, Жюл'єн Арруті
Режиссер: Тарек Будалі

Раян — найнезграбніший коп у своєму підрозділі, дізнається, що його дні злічені і йому залишилося жити всього місяць. Після смертельного вироку Раян приймає рішення довести всім колегам, що він гідний поваги, і заразом справити враження на напарницю Стефані, в яку закоханий. Але з часом з'ясується, що смертельний діагноз, поставлений лікарем, це випадковість.

03.06.2021 - 10.06.2021
03.06.2021 - 16.06.2021
14:55 2D 19:50 2D
03.06.2021 - 16.06.2021
15:25 2D
03.06.2021 - 16.06.2021

'Пончари. Глобальне заокруглення'

Категория: мультфильм
Жанр: приключения, семейный
Производство: США, Канада, Китай, 2021
Продолжительность: 1 год. 30 хв.
Режиссер: Девід Сілверман, Реймонд С. Персі

Пончари - симпатичні й доброзичливі пухнастики, які більше схожі на мікс пампушки й хом'яка. Одного разу двоє дурнуватих пончар абсолютно випадково переміщаються в майбутнє, де дізнаються, що увесь їх вид більше не існує. Вирішуючи запобігти вимиранню, вони повертаються в минуле, де їх чекають дивовижні пригоди.

20.05.2021 - 16.06.2021
10:20 3D
10:30 3D
20.05.2021 - 16.06.2021
12:00 3D 13:40 3D

'Гнів людський'

Категория: фильм
Жанр: триллер, экшн
Производство: США, 2021
Продолжительность: 1 год. 58 хв.
В ролях: Джейсон Стейтем H , Скотт Іствуд Том , Алекс Фернс, Джош Хартнетт
Режиссер: Гай Річі

Ейч - загадковий і холодний на вигляд джентльмен, але всередині нього палає жага правосуддя. Переслідуючи свої мотиви, він має намір знайти замовника серії багатомільйонних пограбувань, що приголомшили Лос-Анджелес. У цій заплутаній грі у кожного своя роль, але винні обов'язково пізнають гнів людський...

21:35 2D
20.05.2021 - 16.06.2021
19:50 2D
20.05.2021 - 16.06.2021
20.05.2021 - 23.06.2021
16:30 2D 20:25 2D
20.05.2021 - 23.06.2021

'Тихе місце 2'

Категория: фильм
Жанр: ужасы, триллер
Производство: США, 2020
Продолжительность: 1 год. 36 хв.
В ролях: Емілі Блант Евелін Ебботт , Кілліан Мерфі Емметт, Брайан Тайрі Генрі
Режиссер: Джон Кразінські

Продовження подій у світі, який захопили монстри, що реагують на звук. Сім'я бореться за життя в повній тиші! Після зіткнення з істотами у своєму домі, їх чекає битва у зовнішньому світі. Опинившись в незвіданому, родина з'ясовує, що істоти, які полюють на звук, - вже не єдина загроза за межами безпечного місця.

27.05.2021 - 16.06.2021
27.05.2021 - 23.06.2021
19:00 2D
27.05.2021 - 23.06.2021
16:00 2D 19:50 2D
16:30 2D 19:00 2D
27.05.2021 - 23.06.2021
27.05.2021 - 23.06.2021

'Зоряний рубіж'

Категория: фильм
Жанр: боевик, фантастика
Производство: США, 2021
Продолжительность: 1 год. 28 хв.
В ролях: Брюс Вілліс Джеймс Форд , Френк Грілло генерал Ірон Рейл , Аделаіда Кейн, Локлін Манро
Режиссер: Едвард Дрейк

Дія кінострічки розгортається у 2524 році, через чотири століття після освоєння людьми усіх планет Сонячної системи. Генерал у відставці Джеймс Форд знову приступає до виконання чергового завдання. Коли людству загрожує знищення, він разом з відважною командою намагається уникнути міжзоряної війни.

27.05.2021 - 16.06.2021
10:00 2D
12:15 2D
27.05.2021 - 16.06.2021
22:10 2D

'Закляття 3: За велінням диявола'

Категория: фильм
Жанр: ужасы, триллер
Производство: США, 2020
Продолжительность: 1 год. 52 хв.
В ролях: Віра Фарміга Лоррейн Воррен , Патрік Вілсон Ед Воррен, Джуліан Хілліард
Режиссер: Майкл Чавес

Едда і Лорейн Воррен — подружня пара детективів-дослідників паранормальних явищ. Їм належить взятися за чергову загадкову справа. Юнак звинувачується у вбивстві, але у своє виправдання він заявляє, що вчинив це бувши в стані одержимого демонами. Воррени беруться за порятунок юнака.

03.06.2021 - 16.06.2021
03.06.2021 - 23.06.2021
19:50 2D
21:00 2D
03.06.2021 - 23.06.2021

'Сем: Пісочний Ельф'

Категория: фильм
Жанр: комедия, фэнтези
Производство: Великобританія, 2020
Продолжительность: 1 год. 40 хв.
В ролях: едді-Роуз Маллсон-Аллен, Піппа Гейвуд, Меттью Гуд
Режиссер: Енді де Еммоні

Казковий ельф Сем має магічну силу, яка дозволяє виконувати будь-які бажання. Четверо дітей знайомляться з Семом і він виконує всі їх бажання: рожевий вертоліт, здатність бувати на будь-яких скелях, літати й навіть стати попзіркою. Але ельфа підстерігає небезпека: злий Тристан задумав викрадення, щоб отримати золото і багатства. Дітям доведеться об'єднатися і проявити усю свою хоробрість.

03.06.2021 - 16.06.2021
10:10 2D 12:20 2D
10:45 2D
03.06.2021 - 16.06.2021
12:10 2D
03.06.2021 - 16.06.2021

'На висотах Нью-Йорка'

Категория: фильм
Жанр: мелодрама, мюзикл
Производство: США, 2020
Продолжительность: 2 год. 23 хв.
В ролях: Ентоні Рамос Уснаві , Корі Гокінс Бенні, Стефані Беатріз
Режиссер: Джон Чу М.

Художня версія бродвейського мюзиклу. Головний герой - власник винного льоху, що отримав великий спадок від його бабусі. Він розгублений в зв'язку з закриттям своєї улюбленої справи та майбутнім переїздом у Домініканську республіку.

10.06.2021 - 16.06.2021
14:20 2D 19:00 2D
14:05 2D 18:50 2D
10.06.2021 - 23.06.2021
11:50 2D
10.06.2021 - 23.06.2021

'Спіріт: Дикий мустанг'

Категория: мультфильм, для детей
Жанр: приключения
Производство: США, 2021
Продолжительность: 1 год. 27 хв.
Режиссер: Ілейн Боган, Енніо Торресан

Продовження легендарної анімаційної історії від DreamWorks! Відважна дівчинка Лакі завжди знаходить пригоди та мріє відшукати своє місце у цьому світі. При переїзді в інше місто, Лакі зустрічає дикого мустанга, на ім'я Спірит. Ця зустріч змінює її життя і дарує неймовірні відкриття.

10.06.2021 - 16.06.2021
10.06.2021 - 23.06.2021
10:10 2D 12:40 2D 14:00 2D 15:20 2D 17:10 2D
10.06.2021 - 23.06.2021
12:20 2D 14:10 2D 18:00 2D
10:20 2D 14:45 2D 17:10 2D
10.06.2021 - 23.06.2021
10.06.2021 - 23.06.2021

'Форсаж 9: Нестримна сага'

Категория: фильм
Жанр: приключения, экшн
Производство: США, 2021
Продолжительность: 2 год. 25 хв.
В ролях: Він Дизель Домінік Торетто , Мішель Родрігес Летті Ортіс, Тайріз Гібсон
Режиссер: Джастін Лін

Повернення легендарної кінофраншизи! Вони у будь-який час готові давити на газ без гальм, тисячі кілометрів в секунду. Часи міняються. Домінік Торетто відходить від справ і займається сім'єю. Але, в його тихе і неквапливе життя уривається кібертерористка Сайфер. Вона мстить головному героєві за всі поразки, а інструментом помсти являється його власний брат.

10.06.2021 - 16.06.2021
12:50 3D 15:40 3D 16:40 3D 18:25 3D 19:30 3D 21:10 3D 22:20 3D
10.06.2021 - 23.06.2021
17.06.2021 - 23.06.2021
10:30 3D 12:00 3D 15:15 3D 16:40 3D 18:00 3D 19:25 3D 20:40 3D 22:05 3D 22:30 3D
12:00 3D 14:40 3D 16:20 3D 19:30 3D 20:55 3D 22:15 3D
17.06.2021 - 23.06.2021
10.06.2021 - 23.06.2021

Виставка робіт 'Дихати щастям'

Дата: 09.06.2021 - 18.06.2021
Категория: выставка

У виставці приймають участь: Блудова Світлана Володимирівна Ніколайчук Альона Сергіївна Ковган Олена Павлівна Власова Ольга Олександрівна Ляшенко Олена Володимирівна У виставці приймають участь: Блудова Світлана Володимирівна Ніколайчук Альона Сергіївна Ковган Олена Павлівна Власова Ольга Олександрівна Ляшенко Олена Володимирівна Художники малюють від 2 до 10 років практичного досвіду, неодноразово приймали участь у виставках. Троє з учасників виставки є діючими офіцерами поліції. Однак, паралельно пов’язали своє життя із творчістю. У цьому їм допомагає Ольга Власова, яка має свою художню студію «7ЧУДЕС» у центрі Харкова, де передає свій художній досвід іншим. Має вищу художню освіту, закінчила Полтавський педагогічний університет ім. В.Г. Короленка. Як досвідчений художник Ольга, звичайно, знає чимало технік. Але серед різноманітності художніх стилів віддає перевагу олійному живопису. Наприклад, влітку 2020 року учасники разом організували розпис стін у комп’ютерному класі Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» у місті Харкові. Олена Ковган полюбляє малювати природу, віддає перевагу у картинах насиченим вираженим мазкам або мастихіну. Захоплюється також виготовленням виробів зі стабілізованого моху, які влучно використовує у оснащенні інтер’єрів. Завдяки десятирічній практиці малювання Олена проводить майстер-класи, у тому числі серед своїх колег-поліцейських. Такими заходами вона доводить, що малювати насправді можуть всі, навіть людина, яка не має спеціальної підготовки та освіти. Світлана Блудова та Олена Ляшенко малюють з дитинства, вдруге виставляють свої роботи в ІВЦ «Бузок». У житті Світлана є кандидатом юридичних наук. У своїй творчості полюбляє зображувати квіти, освоює техніку анатомії тварин. Олена малює у різних техніках: від малюнків простим олівцем до олійного живопису. У своїй творчості надає перевагу інтер’єрним картинам. Закінчила курси «Загальний малюнок та живопису» та «Олійного живопису». Альона Ніколайчук-Ярова дебютує у виставці. Перевагу віддає духовному почуттю природнього із налаштуванням енергетики картин на щасливе майбутнє. Найбільше подобається писати олією. Альона має освіту юриста, режисера та психолога. Закінчила двічі Харківський Національний університет внутрішніх справ, Харківський Національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського, являється здобувачем освіти кафедри адміністративного права ХНУВС. Альона є засновником, керівником та режисером Народного дитячо-юнацького театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області, пише пісні, твори, п’єси та вірші.

Галерея "Бузок" Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 720-15-07, (050) 965-94-25, (093) 524-02-04
Цена билета: Вхід вільний
Сеансы Вівторок-неділя з11:00 до 19:00

Виставка художніх робіт 'Cвіт очима дитини'

Дата: 09.06.2021 - 19.06.2021
Категория: выставка

Виставка художніх робіт учнів дитячого клубу «Universum») Клуб інтелектуальної творчості "Universum" представляє виставку робіт талановитих учнів (різного віку) студії пісочної анімації та художньої майстерні, які були створені під чуйним керівництвом викладачів клубу. Діти не тільки люблять малювати, а ще й вміють Діти не тільки люблять малювати, а ще й вміють фантазувати, при цьому з легкістю переносяться з реального світу в вигаданий світ казкових снів. Побачити його можуть тільки вони. Відтворити ці фантазії в готовій картині —це вже задача наших досвідчених педагогів. Діти, які малюють, починають помічати дивовижне в любому предметі. В клубі ми розкриваємо потенціал дитини, даємо можливість творити та проявляти себе не тільки в студії пісочної анімації та художній майстерні, а і в більш ніж 25 напрямків: творчих, спортивних, логічних та розвиваючих (ранній розвиток, міні-сад, вокал, танцювальні студії, кікбоксинг, робототехніка і так далі). Тут знайде собі заняття до душі кожна дитина та навіть дорослий. Ми вчимо дітей не звертати увагу на перепони і йти до своєї мети, незважаючи ні на що. І в підтвердження нашою місії ми презентуємо перлину нашої студії—виставку дитячих робіт, присвячену Міжнародному дню захисту дітей.

Галерея "Бузок" Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 720-15-07, (050) 965-94-25, (093) 524-02-04
Цена билета: Вхід вільний
Сеансы Вівторок-неділя з 11-00 до 19-00

'Кролик Петрик: Втеча до міста'

Категория: мультфильм, для детей
Жанр: приключения, семейный
Производство: Австралія, США, 2020
Продолжительность: 1 год. 25 хв.
Режиссер: Вілл Глак

Кролик Петрик і його вухаті хулігани-напарники повертаються! Нарешті кролики й сусіди живуть мирно, але як би Петрик не старався, йому важко приборкати свій характер і стати покірливим. Тому йому доводиться покинути затишний садок і відправитися назустріч новим пригодам і новим викликам. Люди, остерігайтеся самовпевненого Петрика!

27.05.2021 - 23.06.2021
10:00 2D 14:30 2D 16:35 2D
27.05.2021 - 23.06.2021
12:00 2D 13:50 2D 17:30 2D
10:25 2D 15:10 2D
27.05.2021 - 23.06.2021
27.05.2021 - 23.06.2021

'Круелла'

Категория: фильм
Жанр: комедия, криминал
Производство: США, 2021
Продолжительность: 2 год. 13 хв.
В ролях: Емма Стоун Круелла де Віль , Емма Томпсон Баронеса фон Хеллман, Пол Волтер Хаузер
Режиссер: Крейг Гіллеспі

Лондон 70-х років: розквіт культури панк-року й ексцентричної моди. Це історія становлення нікому не відомої Естелли як культової злочинниці Disney Круелли де Віль. На початку вона була лише авантюристкою, закоханою в моду, але потім вона вирішила більше поринути у фешн-індустрію.

27.05.2021 - 23.06.2021
10:05 2D 16:25 2D 19:00 2D
27.05.2021 - 23.06.2021
27.05.2021 - 23.06.2021
27.05.2021 - 23.06.2021
12:10 2D 18:25 2D
27.05.2021 - 23.06.2021
14:50 2D 19:40 2D 22:10 2D

Фарфор XVIII - поч. XX ст. Німеччини, Австрії, Франції, Росії, Англії, Данії

Дата: 31.07.2020 - 30.06.2021
Категория: выставка

Фарфор із колекції Харківського художнього музею Експонуються більше 500 скульптур та декоративних виробів, що створені на фарфорових виробництвах Німеччини, Австрії, Франції, Італії, Англії, Данії і Російської імперії у ХVІІІ – на поч. ХХ століття. В музеї зберігається унікальне зібрання фарфору, одне із кращих в Україні, історія формування якого почалось в ХІХ ст. та пов’язана з колекціями Музею красних мистецтв і старожитностей Імператорського Харківського університету і Міського художньо-промисловим музею. Подальше значне поповнення зібрання фарфору було в ІІ половині ХХ ст. завдяки переданим колекціям М.З. Фрадкіна і К.М. Шпектор. В експозиції показані найбільш значні твори фарфору з музейної колекції. Цей вид декоративного мистецтва називають «коментатором» свого часу, що тонко сприймає і відкликається на усі мистецькі, культурні та політичні зміни. Такі здібності фарфору постають в різноманітті тем і стилістичних напрямків. Експонуються твори, що вирішені у різних стилях. Можливості цього матеріалу дозволяють втілити в пластичних рішеннях примхливу грацію рококо, строгу красу класицизму, розкіш пізнього академізму, нещадну соціальність реалізму, витончену природу символізму і модерну.

Художественный музей Харьков, ул. Совнаркомовская, 11
Телефон: (057) 706-33-95, (057) 706-33-97, (057) 706-33-94
E-mail: artmuseum_kharkiv@i.ua
Сеансы Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний

'Західноєвропейське мистецтво XV-XIX століть'

Дата: 01.12.2020 - 30.06.2021
Категория: выставка

«Западноевропейское искусство XV-XIХ веков». Экспозиция рассказывает о характерных тенденциях развития изобразительного искусства Западной Европы на примере уникальной коллекции произведений мастеров Италии, Голландии,Нидерландов. Запоминающиеся образцы скульптурного творчества западноевропейских мастеров дополняют живописный ряд.

Художественный музей Харьков, ул. Совнаркомовская, 11
Телефон: (057) 706-33-95, (057) 706-33-97, (057) 706-33-94
E-mail: artmuseum_kharkiv@i.ua
Сеансы Пн–Нд з 10:00 до 17:40 Вт — вихідний

Виставка 'Українське народне мистецтво'

Дата: 01.07.2017 - 30.06.2021
Категория: выставка

В экспозицию вошли более ста произведений народного искусства из фондов Харьковского художественного музея, выполненных в период II пол. ХIХ – ХХI ст. Это лучшие образцы традиционной вышивки, керамики, резьбы по дереву, бисероплетения, вытынанки, плетения из лозы и соломки, а также гончарные изделия утилитарного назначения.

Художественный музей Харьков, ул. Совнаркомовская, 11
Телефон: (057) 706-33-95, (057) 706-33-97, (057) 706-33-94
E-mail: artmuseum_kharkiv@i.ua
Цена билета: для учнів та студентів – 10 грн - для пенсіонерів – 10 грн - для дорослих – 20 грн
Сеансы с 10:00 до 18:00, выходной - вторник

Українське та російське мистецтво XVI - поч. ХХ ст.

Дата: 03.07.2020 - 30.06.2021
Категория: выставка

Художня колекція Харкова починає свій літопис з 1805 року, коли був заснований Імператорський Харківський університет. Ініціатор його заснування, український просвітитель, громадський діяч Василь Каразін для малювальних класів вищого навчального закладу особисто придбав у Петербурзі зібрання графіки західноєвропейських художників, що поклала початок колекції художніх творів у Харкові.Фонд харківської колекції, що формувався в продовж півтора століття, був різним за складом: фонди університетського Музею витончених мистецтв та старожитностей (1835) та Харківського міського художньо-промислового музею (1886). Регіональний і загальнодержавний смак колекціонерства зображав загальноприйняті колекційні тенденції - спочатку західноєвропейське, потім вітчизняне мистецтво, східні раритети, ікона.

Художественный музей Харьков, ул. Совнаркомовская, 11
Телефон: (057) 706-33-95, (057) 706-33-97, (057) 706-33-94
E-mail: artmuseum_kharkiv@i.ua
Сеансы Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний

Виставка 'Час збирати каміння'

Дата: 12.05.2021 - 30.06.2021
Категория: выставка

В експозиції представлено твори двох відомих художників – Жанни Соловйової і Євгенія Джолос-Соловйова (1941-2016). Кераміку Жанни Георгіївни представлено новими роботами майстрині: пластикою, декоративними вазами і тарелями, обрамленням дзеркал. Її твори вирізняє бездоганне відчуття стилю і образна довершеність. Виставка робіт Є.Джолос-Соловйова складається з оригінальної та друкованої графіки і живопису другої половині 70-х – поч. 90-х років, створених до від’їзду художника в США. Експозицію робіт художника можливо охарактеризувати парафразом слів Екклесіаста … всьому свій час, і час всякому творінню під небом…, які звернено до здатності художніх творів зберігати відчуття сутності епохи.

Художественный музей Харьков, ул. Совнаркомовская, 11
Телефон: (057) 706-33-95, (057) 706-33-97, (057) 706-33-94
E-mail: artmuseum_kharkiv@i.ua
Сеансы Відкриття виставки відбудеться 12 травня о 16 годин у Виставковій залі. Пн–Нд з 10:00 до 17:40 Вт — вихідний

Экопарк

Дата: 01.07.2020 - 01.07.2021
Категория: зоо-шоу, для детей
Жанр: семейный

В период карантина на территории мультикомплекса необходимо соблюдать меры безопасности - держать дистанцию в 1,5 метра от других посетителей, не касаться ограждений и вольеров, регулярно обрабатывать руки антисептиком. В питомнике живут почти 70 видов животных и птиц: обычные домашние ослики, тигры, кенгуру, носухи, еноты, мартышки, карликовые коровы, овцы, пони, ламы, павлины, фазаны и многие другие. Для них созданы максимально естественные условия проживания. На территории экопарка работает контактный зоопарк, где малыши могут поиграть и пообщаться с братьями меньшими. Также для детей установленно множество бесплатных атракционов, есть места для отдыха всей семьей.

Feldman Ecopark Харьковская область, Дергачевский район, с. Лесное, Киевское шоссе, 12, Feldman Ecopark
Телефон: (057) 759-98-62
E-mail: info@feldman-ecopark.com
Цена билета: Вход свободный Вход на территорию Экопарка разрешен только в масках. Автобусы Фельдман Экопарк осуществляют перевозки только при добросовестном соблюдении пассажирами правил коронавирусной безопасности: - количество пассажиров = количеству посадочных мест в автобусе - масочный режим при входе в салон и на всем протяжении пути в Фельдман Экопарк (и обратно) обязателен.
Сеансы 10:00-19:00

'Автор у грі:Харьківська школа фотографії'

Дата: 28.05.2021 - 10.07.2021
Категория: выставка

28 травня о 18:00 відкриття виставки Харківської школи фотографії «Автор у грі». Одне з найяскравіших явищ українського мистецтва, Харківська школа фотографії, розпочинає свій відлік у 1970-х роках і розвивається історично у декількох поколіннях. Захоплені ідеєю розширення поля фотографії, автори й до сьогодні переосмислюють традиційні підходи до фотографії через діалог з іншими медіумами та пильне вдивляння в реалії приватного й публічного життя. «Автор у грі» — масштабний виставковий проєкт, який познайомить глядача з історією Харківської школи фотографії як історією спільноти, де сам фотограф, відмовляючись від ролі стороннього, незаангажованого спостерігача, є одним з головних об’єктів, навколо якого розвиваються фотографічні практики. До експозиції увійдуть окремі роботи та серії, героями яких є автори та їхнє найближче оточення, документація перформансів та акцій, що охоплюють проміжок від 1960-х до 2010-х років. Учасники виставки: Борис Михайлов, Євгеній Павлов, Олег Мальований, Юрій Рупін, Роман Пятковка, Сергій Братков, Юрій Братков, Сергій Солонський, Віктор та Сергій Кочетови, Андрій Авдєєнко, Ігор Чурсін, «Група швидкого реагування» (Борис Михайлов, Сергій Братков, Сергій Солонський, Віта Михайлова), група «SOSka» (Ганна Крівенцова, Микола Рідний, Сергій Попов), група «Шило» (Владислав Краснощок, Сергій Лебединський), «Boba-group» (Юлія Дроздек, Василіса Незабаром), Андрій Рачинський та Даниїл Ревковський. Куратори виставки — Сергій Лебединський, Олександра Осадча, Надія Бернар-Ковальчук. Архітектор експозиції — Костянтин Зоркін.

ЕрмиловЦентр Харьков, Свободы пл, 4 (главный корпус ХНУ им. Каразина, вход со стороны спуска Пассионарии)
Телефон: (095) 801-30-83, (057) 760-47-13

'Автор у грі: Харківська школа фотографії у категорії'

Дата: 28.05.2021 - 10.07.2021
Категория:

28 травня о 18:00 відкриття виставки Харківської школи фотографії «Автор у грі». Одне з найяскравіших явищ українського мистецтва, Харківська школа фотографії, розпочинає свій відлік у 1970-х роках і розвивається історично у декількох поколіннях. Захоплені ідеєю розширення поля фотографії, автори й до сьогодні переосмислюють традиційні підходи до фотографії через діалог з іншими медіумами та пильне вдивляння в реалії приватного й публічного життя. «Автор у грі» — масштабний виставковий проєкт, який познайомить глядача з історією Харківської школи фотографії як історією спільноти, де сам фотограф, відмовляючись від ролі стороннього, незаангажованого спостерігача, є одним з головних об’єктів, навколо якого розвиваються фотографічні практики. До експозиції увійдуть окремі роботи та серії, героями яких є автори та їхнє найближче оточення, документація перформансів та акцій, що охоплюють проміжок від 1960-х до 2010-х років. Учасники виставки: Борис Михайлов, Євгеній Павлов, Олег Мальований, Юрій Рупін, Роман Пятковка, Сергій Братков, Юрій Братков, Сергій Солонський, Віктор та Сергій Кочетови, Андрій Авдєєнко, Ігор Чурсін, «Група швидкого реагування» (Борис Михайлов, Сергій Братков, Сергій Солонський, Віта Михайлова), група «SOSka» (Ганна Крівенцова, Микола Рідний, Сергій Попов), група «Шило» (Владислав Краснощок, Сергій Лебединський), «Boba-group» (Юлія Дроздек, Василіса Незабаром), Андрій Рачинський та Даниїл Ревковський.

ЕрмиловЦентр Харьков, Свободы пл, 4 (главный корпус ХНУ им. Каразина, вход со стороны спуска Пассионарии)
Телефон: (095) 801-30-83, (057) 760-47-13