
Трамваї №1 і 12 не курсуватимуть 16 та 17 травня у Харкові.
Про це повідомляє пресслужба міськради.
Як розказали в Департаменті будівництва та шляхового господарства, це пов’язано з виконанням робіт АТ «Харківобленерго».
Замість трамваїв тимчасово курсуватимуть автобуси №1 та 12.
Крім того, з 8:00 16 травня до 17:00 17 травня тролейбус №2 курсуватиме від розворотного кола «Пр. Жуковського» до майдану Конституції. Також у цей період маршрут тролейбуса №18 буде розділено на дві частини, що курсуватимуть так:
за своїм маршрутом зі збільшеним інтервалом руху (за рахунок використання автономного ходу);до розворотного кола «Вул. Клочківська» (через вул. Космонавтів та вул. 23 Серпня).