Назад
Українською По-русски English
Лента Разделы
Раздел: Транспорт

Безпекопатруль Uklon. У Харкові доступні нові фічі, які дбають про безпеку пасажирів та водіїв.

24.11.2021 10:05 788

Онлайн-сервіс виклику авто Uklon розповв про важливість безпечних поїздок у новій кампанії. У рамках неї була створена серія роликів з новими персонажами, які у жартівливій формі розповідають, як працюють нові фічі та у яких випадках краще їх використовувати.

Безпекопатруль Uklon. У Харкові доступні нові фічі, які дбають про безпеку пасажирів та водіїв.

Крім того, Uklon створив окрему сторінку на якій кожен охочий може дізнатись про топ-фічі від Uklon, які дбають про «безпечну безпеку» кожного користувача.

«Для Uklon безпека наших райдерів та драйверів завжди була дуже важливою. За 11 років існування компанії ми встигли удосконалити систему відбору драйверів, покращити умови страхування поїздок та доставки, створити такі класи, як Дитячий та Драйвер(для більш безпечних поїздок з дітьми та на власному авто) та ще багато іншого. Цього місяця ми запустили ще дві нові фічі: Чорні списки для райдерів та драйверів та Контроль швидкості для драйверів. Кожна з них спрямована на покращення взаємодії пасажирів та водіїв та їх безпеку», - розповідає співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Нагадаємо, що додаток онлайн-сервісу Uklon на сьогодні перейшов відмітку в 10 мільйонів завантажень та має найбільше географічне покриття в Україні, працюючи у 27 містах по всій країні.

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...