Назад
Українською English
Лента Разделы
Раздел: Транспорт

Авіакомпанії по всьому світу масово скасовують рейси: у чому причина

27.12.2021 20:03 1226
Авіакомпанії по всьому світу масово скасовують рейси: у чому причина

Понад 2 200 авіарейсів по всьому світу були скасовані 27 грудня. Найбільше перельотів при цьому не здійснили американські та китайські авіакомпанії.

 

Авіалінії США повідомляють про масовий дефіцит персоналу, оскільки безліч людей з екіпажу отримують позитивні тести на COVID-19 або вже перебувають на самоізоляції. Тим часом Гонконг скасовує усі авіарейси за напрямком Південної Кореї на два тижні, після стрімко зростаючої кількості зафіксованих випадків заражень серед мандрівників.

Масове скасування авіарейсів

Загалом авіакомпанії скасували понад 8 тисяч рейсів з початку різдвяних свят 24 грудня. Хоча кількість невиконаних перельотів є невеликим відсотком від загального числа, вона є вищою, ніж зазвичай. Крім того, все це відбувається на тлі новорічних свят, коли безліч людей мандрують, щоб провести час з сім'єю та друзями.

Зверніть увагу! Окрім авіаперельотів, влада США заборонила десяткам круїзних лайнерів здійснювати перевезення пасажирів у Карибському басейні. Зареєстровані випадки COVID-19 різко зростають, зокрема, через поширення штаму Омікрон.

За даними FlightAware, більшість авіарейсів, скасованих 27 грудня, належать китайським компаніям. Зокрема, China Eastern скасувала цього дня 420 рейсів, а Air China – понад 190. Найбільше втрат зазнали аеропорти Пекіна і Шанхаю – загалом було скасовано майже 300 авіаперельотів. Влада Китаю ситуацію жодним чином не коментує.

Разом з тим у США найбільше скасувань зафіксовано у компаніях United та JetBlue. Найбільше збитків від цього зазнав Міжнародний аеропорт Сіетла.

Источник: business.24tv.ua/

Новости портала «Весь Харьков»

Темы: