Назад
Українською English
Лента Разделы
Раздел: Держава

В українських школах з’явиться новий предмет

18.03.2023 08:59 656

В українських школах з’явиться новий предмет

У прийдешньому навчальному році в українських школах вчителі по-новому викладатимуть низку предметів. Зокрема, на уроках захисту України школярів навчатимуть протимінній діяльності. Про це під час загальнонаціонального телемарафону повідомив заступник Міністра освіти Андрій Вітренко, інформують Економічні Новини з посиланням на Патріот Донбасу.

З початку нового навчального року предмет «Захист України» буде більш практично спрямований. «Буде посилено національно-патріотичне виховання і буде окремий блок, який стосуватиметься протимінної діяльності. Щоб діти були свідомі того, що не можна чіпати, що має для них небезпеку», – підкреслив Андрій Вітренко.

Він також акцентував, що також зміниться програма світової літератури, з якої вилучать «усе, що виспівує орківські війська, воно зникне з програми», – наголосив заступник Міністра освіти. Однак наразі відомо, що деякі твори російських письменників залишили на вивчення школярам.

Крім того, зміни стосуватимуться й програм «Історії України» та «Всесвітньої історії». Міносвіти повинно надати методику вивчення «взаємовідносин між українською нацією та «руським міром» на основі історичної правди».

Джерело: enovosty.com

Новости портала «Весь Харьков»