Назад
Українською По-русски English
Лента Разделы

В Україні офіційно запрацював сайт системи національного спротиву

В Україні офіційно запрацював сайт системи національного спротиву

Як повідомляє інформаційне агентство «АрміяІнформ», його головна ідея – максимально доступно інформувати українське суспільство про концепцію національного спротиву як складової всеохоплюючої оборони України. Іншими словами, про залучення усього населення до протидії агресору, а також підготовку громадян України до такої протидії.

На офіційній сторінці сайту міститься докладна інформація про проєкт Закону про основи національного спротиву (№ 5557) та проєкт Закону про внесення зміни до статті 1 закону «Про чисельність Збройних Сил України» щодо збільшення чисельності ЗСУ у зв’язку із ухваленням закону «Про основи національного спротиву» (№ 5558).

За задумом, ухвалення законопроєктів має підсилити загальну обороноздатність України в умовах війни й наявності окупованих територій.

Що тут цікавого може знайти для себе пересічний громадянин? Насамперед чіткі відповіді на актуальні питання з цієї тематики. Кожен українець зможе ознайомитися буквально по поличках із комплексом заходів національного спротиву: як саме його організовуватимуть та здійснюватимуть у мирний час і в особливий період в Україні. Тут можна прочитати про те, як вплине ухвалення цього документа на врегулювання питання розвитку територіальної оборони, організації руху опору й відповідної підготовки українських громадян до національного спротиву.

Крім того, сайт має спеціальну опцію, якою можуть скористатися читачі, щоб підтримати ідею національного спротиву як загальнодержавну систему захисту. Головна теза підтримки – Дослідіть. Поширте. Лобіюйте.

Докладнішу інформацію про ідею системи Національного спротиву та актуальні й свіжі новини про неї можна дізнатися за посиланням https://sprotyv.in.ua/uk/

Источник: mil.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...