Назад
Українською English
Лента Разделы
Раздел: Держава

«РФ готує мобілізацію 500 тисяч людей», – The Times

15.01.2023 06:43 223

«РФ готує мобілізацію 500 тисяч людей», – The Times

За даними видання, рішення буде ухвалено протягом декількох тижнів, і до квітня на фронт відправлять до півмільйона людей «щоб розпочати новий масштабний наступ».

Вони хотіли оголосити нову хвилю мобілізації 16.01.2023, проте їхнім планам завадили Бахмут і Соледар, а точніше їхні героїчні Захисники. Якби росіяни встигли окупувати ці два міста до 15.01, то 16.01, Путін оголосив би другу хвилю підкріпивши це словами «у нас успехи - надо развивать», а так не тільки успіхів немає... Вже навіть у якійсь Усть-Жопє Красноблядского края знають про колосальні втрати як армії так і «ваґнеровцев» на цьому напрямку. Особливо ніхто не хотів би там опинитись. До того ж, виникнуть питання на кшталт: «А что сделала ПЕРВАЯ волна мобилизованных с 21.09.2022? Даже не взяла Бахмут и Соледар? И вообще: а ГДЕ первая волна?»...

От і пише «The Times» про ще декілька тижнів на роздуми для Кремля.

Як вони їх використають? Ну, 16.01.2023 стартують авіаційно-тактичні навчання в РБ, які триватимуть до кінця місяця. Пентаґон та наш генералітет, зокрема Попко та Наєв - НЕ БАЧАТЬ прямих загроз від цих навчань для України, хоча наш ГШ пише про збільшення авіаційної компоненти на території РБ, що може становити загрозу для нас в контексті збільшення авіаударів з її території.

Що ще? Ну, будуть і надалі проламуватися на Бахмут і Соледар, бо тут вже справа принципу не тільки для Пріґожина, а й для Ґєрасімова, якому кортить продемонструвати Путіну, що «я же лучше собаки», тобто Суровікіна...

Станом на 14.01.2023, по всій лінії активного фронту сили російських окупантів приблизно 100-120 тисяч штиків, вони вже витягують сили з 200-тисячного резерву. Їм ну дуже треба показати щось. Та проблема в тому, що дефіцит важкої техніки та доволі незручні погодні умови не сприяють якомусь показовому виступу. Тому не виключено, що цього місяця буде ще один масований обстріл від злості та безсилля. Вони по іншому не вміють, а нам своє робить.

Джерело: https://t.me/NazarPrykhodkoPlus/20505

Новости портала «Весь Харьков»