Назад
Українською По-русски English
Лента Разделы

Співробітники ГУ ДФС у Харківській області забезпечили відшкодування до бюджету понад 100 млн гривень

Співробітники ГУ ДФС у Харківській області забезпечили відшкодування до бюджету понад 100 млн гривень

Співробітники ГУ ДФС у Харківській області за процесуальним керівництвом Прокуратури Харківської обласної, завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) на загальнообов’язкове державне соціальне страхування службовими особами одного з підприємств у Харкові.

Слідством встановлено, що головний бухгалтер одного з підприємств, з метою ухилення від сплати ЄСВ, ігноруючи вимоги законодавства та маючи на рахунках підприємства достатньо оборотних грошових коштів для погашення заборгованості перед бюджетом, незаконно витрачали їх на господарські потреби, ставлячи інтереси підприємства вище суспільних та загальнодержавних. Такі дії призви до фактичного ненадходження до державного цільового фонду України коштів в особливо великих розмірах.

Під час проведення досудового розслідування кримінального провадження, співробітники податкової міліції вжили необхідні заходи щодо забезпечення відшкодування заподіяних державі збитків на загальну суму понад 100 млн гривень.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Источник: sfs.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...