Назад
Українською По-русски English
Лента Разделы

На Закарпатті затримали провокаторів, які розклеювали антиугорські листівки: що відомо

На Закарпатті затримали провокаторів, які розклеювали антиугорські листівки: що відомо

Українські правоохоронці затримали осіб, яких підозрюють в розклеюванні у Берегові листівок із погрозами українцям угорського походження. Про це повідомив директор Інституту Центральноєвропейської Стратегії Дмитро Тужанський на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«У мене є цікаві й оптимістичні новини. Затримано 3-х осіб, які обґрунтовано підозрюються в розклеюванні провокаційних листівок на парканах мешканців Берегова тиждень тому, в ніч з 2 на 3 травня. Цю інформацію мені підтвердили відразу кілька незалежних один від одного джерела у різних правоохоронних інституціях», — написав Дмитро Тужанський.

Хлопців затримали цими вихідними, на підставі статті 161 ККУ «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками».

За даними Тужанського, усі затримані – з Дніпра, а вирахували їх завдяки записам камер відеонагляду, яких у Берегові чимало. Також зловмисники використовували авто для пересування й здійснили кілька дзвінків для координації.

Тужанський припустив, що скоріш за все «розклеювачі» були «дилетанти за наймом» й відтак «тепер дуже важливо розмотати цей клубок до кінця, зокрема з’ясувати хто замовник і чи не причетні ці виконавці, або замовники до інших аналогічних українсько-угорських провокацій останнього часу (листи та смс з погрозами, відео тощо)».

Найближчими днями підозрювані будуть на Закарпатті, де їм обиратимуть запобіжний захід, і тоді ж оприлюднять більше інформації щодо справи.

Источник: sprotyv.info

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...