
Через удар окупантів по селу Рокитному загинуло двоє людей.
Про це повідомляє голова ХОВА Олег Синєгубов.
За його словами, через удар рф постраждав 17-річний хлопець.
«Загальна кількість постраждалих у селі – шестеро людей. Їм надається вся необхідна допомога медиків», – зазначив Синєгубов.