
● Протягом доби з 04 по 05 серпня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 27 оперативних виїздів:
✅ 9 – на ліквідацію пожеж, 8 з яких пов’язані з ворожими обстрілами;
✅ 4 – на проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт;
✅ 9 – на допомогу населенню;
✅ 5 – інші виїзди.
● За добу на Харківщині рятувальники залучались до гасіння 6 пожеж, спричинених ворожими обстрілами в Харківському, Чугуївському та Лозівському районах області.
- В Харківському районі в с. Рогань внаслідок ворожого удару горів житловий будинок на площі пожежі 150 м кв. Постраждалих немає.
- В Чугуївському районі в с. Лосівка внаслідок удару БПЛА горів житловий будинок на площі пожежі 150 м кв. Загинув чоловік 1978 року народження.
- Внаслідок нічної масованої атаки БпЛА на місто Лозова виникло декілька осередків пожеж. Постраждали 10 осіб, з них 2 дитини та 1 чоловік загинув.
● Піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знешкоджено 59 одиниць вибухонебезпечних предметів.
Шановні харків’яни❗ Не ігноруйте сигнали “Повітряної тривоги”❗ Почувши сигнал, негайно слідуйте до найближчого укриття.
Джерело: https://www.facebook.com/DSNSKHARKIV