Назад
Українською English
Лента Разделы
Раздел: Здоров'я

Westinghouse та "Енергоатом" підписали контракт на разробку ТЕО будівництва двох блоків AP1000 на Хмельницькій АЕС

13.07.2022 08:24 1323

Westinghouse та Енергоатом підписали контракт на разробку ТЕО будівництва двох блоків AP1000 на Хмельницькій АЕС

Westinghouse Electric Company та НАЕК "Енергоатом" підписали контракт на розробку оновленого техніко-економічного обґрунтування будівництва двох блоків AP1000 на Хмельницькій АЕС в Україні.

"Відповідно до угоди, Westinghouse надасть технічну інформацію щодо встановлення AP1000 на підтримку оновленого ТЕО "Енергоатома" для будівництва двох реакторів AP1000 на Хмельницькій АЕС", – йдеться у прес-релізі американської компанії.

Зазначається, що ці зусилля просувають раніше підписану угоду між компаніями про будівництво установок AP1000 на блоках №5 та №6 Хмельницької АЕС, початок процесу ліцензування та подальший розвиток ініціатив України в галузі екологічно чистої енергії.

"Це важливі кроки для енергетичної незалежності України. Ми готові надати наші технології та обладнання для заводу AP1000 в Україні та постійно надихаємося непохитною рішучістю та стійкістю наших стратегічних партнерів", – зазначив президент Westinghouse Energy Systems Девід Дарем (David Durham).

У вересні 2021 року "Енергоатом" та Westinghouse підписали меморандум про будівництво п'яти енергоблоків АЕС в Україні. На початку червня 2022 року компанії підписали угоди про збільшення кількості ядерних енергоблоків, які будуватимуться за технологієpю AP 1000 в Україні, з п'яти до дев'яти одиниць та про створення в країні інженерно-технічного центру Westinghouse.

Источник: elektrovesti.net

Новости портала «Весь Харьков»