Назад
Українською По-русски English
Лента Разделы
Раздел: Криминал

В Дніпрі ліквідовано «центр мінімізації платежів до бюджету»

В Дніпрі ліквідовано «центр мінімізації платежів до бюджету»

Співробітники ГУ ДФС у Дніпропетровській області, в рамках кримінального провадження, ліквідували міжрегіональний «центр мінімізації платежів до бюджету», організований групою осіб.

Зловмисники здійснювали незаконну діяльність по наданню послуг підприємствам реального сектору економіки, у тому числі підприємствам сільгоспвиробникам, з мінімізації сплати податків до бюджету за рахунок незаконного формування податкового кредиту з ПДВ, шляхом вчинення «безтоварних» фінансово-господарських операцій та незаконного переведення грошових коштів з безготівкової форми в готівкову.

За результатами проведених заходів встановлено ряд СГД що були зареєстровані в податкових органах виключно з метою переведення безготівкових коштів у готівку. Так, наприклад одне із підприємств яке було задіяне в схемі мінімізації податкових зобов’язань з ПДВ ухилилось від сплати податку на 8 млн грн.

В рамках кримінального провадження проведено ряд обшуків офісних та виробничих приміщень. В результаті санкціонованих обшуків виявлено оригінали первинних фінансово-господарських документів фігурантів, чорнові записи, печатки тощо.

На теперішній час, проводяться слідчі заходи по збору та закріпленню доказової бази в рамках кримінального провадження.

Источник: sfs.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...