Назад
Українською English
Лента Разделы
Раздел: Кримінал

Співпрацювала з ворогом та впроваджувала російську освіту: виявлено колаборантку

18.03.2023 15:11 310

Співпрацювала з ворогом та впроваджувала російську освіту: виявлено колаборантку

Куп’янською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директорки ліцею за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України). 

За даними слідства, під час окупації Куп’янська директорка ліцею почала співпрацювати з ворогом та очолила «Лицей №1 Временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области». Обвинувачена активно почала впроваджувала російську освіту у місті. Зокрема, вона отримала російські підручники та нагрудні медалі з російськими прапорами для учнів. 

Освітянка також направила вчителів вказаного навчального закладу на проходження курсів підвищення кваліфікації до міста курськ рф для того, щоб вони навчились методикам викладання і стандартам російської освіти. 

Колаборантку судитимуть заочно в Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області. 

Досудове розслідування проводили слідчі Куп‘янського районного відділу ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Харківській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Агентство Телевидения Новости