Назад

Афиша для категории «мюзикл»

Мюзикл 'В Джазе только Девушки'

Дата: 10.11.2019
Категория: мюзикл, премьера
Продолжительность: 02:00

Чикаго 1929 год... Действия криминальной эксцентричной комедии «В джазе только девушки» происходят во время сухого закона. Но строгий закон не мешает гангстерам держать подпольный бар по продаже крепких спиртных напитков. Замерзая на ветру и кочуя с бара в бар, Джерри и Джо, два незадачливых музыканта, не имеющие ни цента в кармане, становятся случайными свидетелями острой гангстерской разборки. Нужно срочно бежать, а идея переодеться в женщин и поступить на работу в женскую джазовую группу - кажется спасительной! Не долго думая, Джо и Джерри прикидываются девушками и отчаливают во Флориду с женским оркестром. Теперь они новенькие – Дафна и Джозефина. Все шло по плану, пока Джо не запал на прекрасную солистку по прозвищу Душечка…

ДС Юракадемии Харьков, Пушкинская ул, 88
Телефон: (057) 704-40-84
Цена билета: от 130 грн
Сеансы 19:00

Купить билет

Казкове шоу-мюзикл 'Аладдін і чарівна лампа'

Дата: 23.11.2019
Категория: сказка, мюзикл, премьера, для детей
Производство: Міжнародний театр пригод і фантастики «КАСКАДЕР»
Продолжительность: 01:15

Прем’єра казкового шоу-мюзиклу для дітей та дорослих «Аладдін і чарівна лампа». Саме тому творча команда театру «Каскадер» вирішила звернутись до вічного сюжету, адже наша фірмова ознака – добрі, душевні та веселі інтерактивні казки з мелодійними піснями, віртуозною сучасною хореографією, дотепним гумором, різноманітними трюками та бійками. А східний колорит, яскраві костюми, ефектні декорації і світлові рішення, стануть прекрасним оздобленням для втілення класичної історії. Отже, закоханий у прекрасну принцесу злидар Аладдін потрапляє у таємничу печеру і знаходить чарівну лампу. Мешканець лампи – Джинн, вибравшись на волю, обіцяє виконати три бажання юнака. І тут починаються справжні пригоди! Вистава прийде до смаку, як дітям будь-якого віку, так і дорослим, тому що наш мюзикл – це, перш за все, якісне шоу, добрий цікавий сюжет, гарна музика, сучасна хореографія, двобої на мечах. Вам обов’язково сподобаються яскраві костюми, інтерактивне спілкування з усіма глядачами, дотепні жарти та мелодійні пісні. Кожен, хто відвідає нашу виставу отримає море позитивних емоцій і незабутніх вражень від чудової атмосфери свята, створеної спеціально для вас і вашої дитини!

ТКЦ (малый зал ХАТОБ) Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 700-03-06, (057) 700-03-11
Цена билета: від 150 грн
Сеансы 11:00,14:00

Купить билет

Казка-мюзикл 'Білосніжка. Новорічна історія'

Дата: 04.01.2020 - 05.01.2020
Категория: сказка, мюзикл, для детей
Продолжительность: 01:15

Справжній новорічний подарунок від акторів театру пригод і фантастики «Каскадер» - творців хітових вистав-мюзиклів «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «Аладдін і чарівна лампа», «Кіт в чоботях», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», «Н-у-у заєць постривай», які так полюбились глядачам України, Німеччини, Австрії та інших європейських країн. Для тих, хто цінує добрі, веселі та чарівні дитячі вистави, слід від яких назавжди лишається в серці кожної дитини. Найяскравіша ялинка України!

ТКЦ (малый зал ХАТОБ) Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 700-03-06, (057) 700-03-11
Цена билета: від 120 грн
Сеансы 11:00,13:00

Купить билет