Назад

Афиша для категории «выставка»

Персональна виставка живопису та графіки Марії Король 'На пороге реальности'

Дата: 30.06.2020 - 14.07.2020
Категория: выставка

Я, Марія Король, мені 17 років, родом з Чугуївського краю, батьківщини мого улюбленого художника Іллі Рєпіна. Навчаюся в художньому училищі, закінчую 3-й курс. Професійно малювати вчуся 3 роки, хоча з раннього дитинства захоплювалася малюванням. У школі брала участь у різних художніх виставках, посідала призові місця на районних, обласних і всеукраїнських конкурсах. Виставка «На пороге реальности» складається з творчих робіт, які відображають мій внутрішній світ і особистий погляд на речі, що відбуваються в житті, які я відчуваю і намагаюся зрозуміти. Моя життєва позиція полягає в постійному самовдосконаленні і пізнанні навколишнього світу. Я вважаю, що завдяки особистісному розвитку людина може змінювати життя на краще, дарувати радість і свій «талант». За словами відомого художника Пабло Пікассо: «Сенс життя в тому, щоб знайти свій подарунок, мета – в тому, щоб віддати його». Подарунок – це талант, особливе вміння, дане кожній людині під час народження, і при правильному розвитку свого вміння вона може «віддати його», тобто реалізувати. І це, як на мене, одна з основних цілей життя. Мені пощастило з дитинства зрозуміти в чому полягає мій «подарунок». Малювання для мене більше, ніж просто «вміння гарно малювати» – це частина моєї душі і величезна частина мого часу, безліч зусиль та безсонних ночей. Через поєднання звивистих ліній, широких і не дуже мазків, різноманітних кольорів і відтінків я розповідаю свою історію, і не завжди вона реальна, але ж реальність сама по собі вигадана нашим витонченим розумом. Тоді що можна назвати реальністю, а що просто – фантазією? В якійсь мірі в моїх роботах порушено і філософську тему, роздуми про стиль життя, природу речей і навколишнього світу, про поняття часу і його значення в житті людини. В силу мого юного віку я знаю дуже мало, але впевнена, що коли б була дорослішою, сказала б словами Платона: «Я знаю тільки те, що нічого не знаю». В нескінченному пізнанні ми стаємо гарнішими духовно і морально.

Галерея "Бузок" Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 720-15-07, (050) 965-94-25, (093) 524-02-04

Виставка живопису Марини Кривко 'Ми - Сонце'

Дата: 30.06.2020 - 14.07.2020
Категория: выставка

Кожному з нас судилося пройти свій Золотий, Сонячний шлях: відкрити та реалізувати свої таланти і здібності, весь потенціал і набір унікальних якостей, з якими ми прийшли в цей світ. Ннайцінніше що в нас є – це наше життя, і воно в нас одне. І як ми їм скористаємось – це наш вибір. До цього ж жити ми можемо і один день, і вічність, вмираючи кожної миті і народжуючись нової. Що Ви робите особисто для себе, щоб відчувати себе щасливою людиною? Щоб Ви ще хотіли, але не насмілювались? Ця виставка – це акт Любові до себе. Ми всі – Сонце. Кожен з нас – Бог –Творець. Ми народились, щоб згадати про це. Бажаємо створювати зі свого життя шедевр і радіти кожному дню свого життя і всім, хто з нами поруч - бо ми того варті. Щастя, любові і радості в Новому році, кожен день і кожну мить !!!

Галерея "Бузок" Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 720-15-07, (050) 965-94-25, (093) 524-02-04

Виставка 'Ревізії'

Дата: 07.07.2020 - 17.07.2020
Категория: выставка

7 липня о 18:00 в ЄрміловЦентрі відбудеться відкриття виставки "Ревізії". Багатоголосий проєкт об’єднав роботи 42 митців, які протягом останніх двох років навчалися у Chekachkov Photo Academy. Географія учасників та проєктів виходить за межі України, сягаючи Німеччини та Канади. «Ревізії» формують критичний простір, у якому глядач стикається з низкою думок, натяків та експресій авторок та авторів, кожен з яких артикулював свій меседж у візуальній формі. У перекладі з англійської «revision» — доопрацювання, переробка, перегляд. І фотографія як інструмент маніпуляції з реальністю спроможна як ніщо інше бути тим, що оновлює погляд на звичні теми. Куратори виставки Роман Пятковка та Ігор Чекачков дотримувалися у формуванні експозиції наступних принципів: не обмежувати свободу митців ані тематично, ані інструментально; виявити лейтмотив, змістову домінанту виставки. Цього разу лейтмотивом стала саморефлексія як ревізія самості, пильний погляд на власні реакції, з яких народжується оцінка та переоцінка особистих та суспільних явищ. В колі тем опинилися дослідження тілесності та сексуальності, переживання особистісного досвіду крізь призму соціальних зв’язків та спостереження під час вимушеної самоізоляції.

ЕрмиловЦентр Харьков, Свободы пл, 4 (главный корпус ХНУ им. Каразина, вход со стороны спуска Пассионарии)
Телефон: (095) 801-30-83, (057) 760-47-13

Виставка художніх робіт валяних з вовни Олени Кравчинської та її учнів «Готуй сані влітку»

Дата: 03.07.2020 - 18.07.2020
Категория: выставка

A+ R A- Рейтинг статьи: 1 2 3 4 5 Виставка художніх робіт валяних з вовни Олени Кравчинської та її учнів «Готуй сані влітку» Четверг, 02 Июля 2020 г. E-mail Печать 01072020 З 3 по 18 липня 2020 року галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися виставка художніх робіт валяних з вовни Олени Кравчинської та її учнів «Готуй сані влітку». Зазвичай, валяні роботи асоціюються з зимою, але у колекції майстрині Олени Кравчинської є безліч робіт, які зможуть зацікавити глядачів і в літній період. В експозиції будуть представлені наступні теми виробів з повсті: повсть – матеріалознавство, інтер’єрна повсть, палантіни і бактуси, плечова повсть (жакети, жилети, світшоти, пальто), повсть і діти, картини з повсті, повсть та в’язання, аксесуари, сумки. Оформлення робіт було зроблено у авторській техніці художником та дизайнером Альоною Олексіївною Шараповою, та за участю майстерні «Барвіночки». Повсть – це щільний нетканий текстильний матеріал з валяної вовни. Традиційна техніка домашнього валяння – виготовлення виробів із вовни та їх ущільнення за допомогою зчеплення і переплетіння між собою волокон вовни, виникла ще тисячі років тому, і досталися нам від кочових племен і народів. Це старовинне та прекрасне мистецтво, пройшовши через різні історичні етапи, і зараз є актуальним, та має безліч шанувальників у всьому світі. Для творчості майстрині Олени Кравчинської характерне поєднання стародавніх традицій валяння, сучасних художніх підходів та цікавого авторського стилю. Експозиція виставки дивує великим розмаїттям форм, цікавим конструктивним рішенням та роботою з кольором, та показує різні грані і можливості валяння та унікального матеріалу – повсті. Свої знання та досвід Олена передає багатьом учням, в роботах яких можна побачити велику старанність, свіжий погляд та оригінальну фантазію. Вироби Олени та її учнів мають і естетичну і функціональну складову, бо значною частиною експозиції виставки є одежа та аксесуари з повсті, які, окрім стильного вигляду, мають високу якість, і можуть використовуватися не тільки на модних показах, але і у повсякденному житті. А прекрасні картини з повсті та декоративні вироби можуть прикрашати не тільки галерею, але і оселю, додаючи їй ще більше затишку. Повсть – це тактильний матеріал, тому, виготовляючи різноманітні твори, учасники виставки окрім ідей вкладають в них своє тепло, яке йде від серця.

Искусство Слобожанщины Харьков, Свободы пл, 5, Госпром, 4 подъезд, 1 этаж
Телефон: (057) 717-10-40
E-mail: oblgallerymc@gmail.com

Виставка авторських робіт Ольги Мухи «Пробудження»

Дата: 16.06.2020 - 23.07.2020
Категория: выставка

З 16 червня по 23 липня 2020 року вКЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» буде представлено виставку авторських робіт Ольги Мухи «Пробудження». На виставці буде представлено живопис та авторський посуд, декорований глазур’ю.

Искусство Слобожанщины Харьков, Свободы пл, 5, Госпром, 4 подъезд, 1 этаж
Телефон: (057) 717-10-40
E-mail: oblgallerymc@gmail.com
Сеансы Час роботи: з 10.00 до 17.30, вихідний – субота, неділя. Офіційне відкриття виставки 23 червня о 16.00.

Виставка творів учасників конкурсу на здобуття Премії ім.І.Ю.Репіна 2020

Дата: 05.07.2020 - 29.07.2020
Категория: выставка

Виставка творів номінантів буде експонована у Виставковій залі ХХМ (вул. Жон Мироносиць, 9) Харківський художній музей презентує виставку творів номінантів, які беруть участь у конкурсі на здобуття премії ім. І.Ю.Рєпіна. Враховуючи важливість розвитку сучасного реалістичного мистецтва, для популяризації творчого надбання всесвітньо відомого художника, одного із засновників української національної школи живопису – Іллі Юхимовича Рєпіна, для залучення широкої громадськості до участі в культурному житті регіону рішенням Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради в 2011 р. премія імені І.Ю.Рєпіна була відроджена в трьох номінаціях: «Живопис і графіка», «Скульптура», «Декоративно-прикладне і монументальне мистецтво». В 2016 р. внесено зміни до Положення – премія присуджується по трьох номінаціях почергово циклом у 2 роки: в перший рік циклу – у номінаціях живопис, графіка, мистецтвознавство, у другий рік циклу – у номінаціях скульптура, монументальне мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво. В 2020 р. участь у конкурсі беруть 11 учасників. Серед номінантів-претендентів на здобуття престижної нагороди в галузі образотворчого мистецтва представники київської, харківської, чугуївської художніх шкіл, які зробили особистий внесок у розвиток сучасного українського мистецтва. Цього року номінантами стали визнані майстри живопису Народний художник України Гуйда М.Є. (Київ), Заслужений художник України Попов М.І., Агасян Р.Р. (Харків), художники, що працюють в галузі графіки Заслужений діяч мистецтв України Сватула М.С., Христенко В.Є., Шуліка В.В., (Харків), Качин С.І. (Чугуїв), мистецтвознавці Нємцова В.С., Коваль О.В., Завершинський В.В. Поряд з вираженою індивідуальністю авторських художніх концепцій, різноманіттям стильових та жанрових пріоритетів, загальним є висока майстерність втілення образу, віртуозність техніки виконання. Широкий діапазон творчого мислення, різноманітна палітра образів, сміливість творчого експерименту – все це відрізняє твори номінантів 2020 року.

Художественный музей Харьков, ул. Совнаркомовская, 11
Телефон: (057) 706-33-95, (057) 706-33-97, (057) 706-33-94
E-mail: artmuseum_kharkiv@i.ua
Сеансы 10:00 - 17:40

Eкспрес-виставка 'ЛітКалендар'

Дата: 20.06.2020 - 01.08.2020
Категория: выставка

ЛітКалендар — невеличка експрес-виставка, що зустрічає відвідувачів на вході до музею. Для неї ми кожного місяця обираємо з українських письменників одного іменинника та пропонуємо трохи ближче з ним познайомитись. Тут ви знайдете трохи фактів про особистість письменника, фрагменти творів, відгуки його сучасників, а також кілька експонатів з колекції. Всю інформацію ми друкуємо на листівках. Під час відвідин, будь-хто може вільно взяти з собою таку листівку, в якості сувеніру, на пам'ять про ЛітМузей.

Литературный музей Харьков, Багалия ул, 6
Телефон: (057) 706-25-79

Сергій Грічанок. Онлайн Виставка 'Зворушлива Ворохта'

Дата: 18.06.2020 - 18.08.2020
Категория: выставка

Приємного перегляду на музейній сторінці Фейсбук! Сергій Грічанок. Виставка «Зворушлива Ворохта» Друзі, ми розпочинаємо нову серію онлайн-виставок під назвою «Мандруємо Україною»! Кожного місяця ми будемо показувати нашу чудову країну очима сучасних художників. До вашої уваги перша виставка – «Зворушлива Ворохта» Сергія Грічанка. СЕРГІЙ ГРІЧАНОК. ОНЛАЙН ВИСТАВКА «ЗВОРУШЛИВА ВОРОХТА» Мені майже 57. Що найважніше та найцікавіше у моєму житті? Пріоритети залишилися незмінними: - незаймана природа; - вражаюча архітектура; - аутентичні традиції, духовне життя народу; - цікаве спілкування, не зважаючи на вік, освіту, стать. Все це можна отримати в Прикарпатті, у великому селищі ВОРОХТА. П'ятнадцять років тому я вперше побував у цій місцевості. Зворушливі спогади я підкріпляв багаторазовими навідуваннями до улюбленого куточку в Карпатах, у різні пори року. Моя любов до Ворохти не згасає, я маю наміри зробити окрему експозицію краєвидів маленького містечка. До вашої уваги невеличка виставка робіт, які нагадують мені про щасливі миттєвості всебічного спілкування з природою навкруги: з горами і ріками, світом рослин і тварин, з місцевими жителями і чарівними будівлями. Роботи, що ви бачите, зроблено в змішаній техніці (акварель, білила, кольорова туш та чорнила; на білому і тонованому папері, на полотні та папері ручної роботи). Приємного перегляду на музейній сторінці Фейсбук!

Художественный музей Харьков, ул. Совнаркомовская, 11
Телефон: (057) 706-33-95, (057) 706-33-97, (057) 706-33-94
E-mail: artmuseum_kharkiv@i.ua

Григорій Сковорода: Мандрівка за щастям

Дата: 01.02.2020 - 01.09.2020
Категория: выставка

В українській літературі ХVІІІ століття людина представлялась мандрівником-«перегрином» (пілігримом), а її життя — повсякчасною екзистенційною мандрівкою. Український філософ Григорій Сковорода останні 25 років свого життя мандрував Слобожанщиною, у ці ж роки написав свої основні філософські твори.

Наслідуючи мандрівного філософа, виставка пропонує відвідувачам пройти свій шлях у пошуках щастя. Мандруючи музейною виставкою, від «Саду філософів» до «Саду божественних пісень», наші відвідувачі зможуть побачити високоякісні копії рукописів Григорія Сковороди (оригінали зберігаються у Відділі рукописів Національного інституту літератури ім. Шевченка у Києві), розписи харківської художниці Катерини Ткаченко, а також поміркувати про щастя, успіх, спорідненість, смисл навчання тощо.

Литературный музей Харьков, Багалия ул, 6
Телефон: (057) 706-25-79
Цена билета: Вхідний квиток для дорослих коштує 20 гривень, для учнів та студентів —15 гривень. Замовлення освітньої програми – 100 гривень з групи. Можливі індивідуальні і групові відвідування (групи до 15 осіб). У вихідний день та вечірній час екскурсії та заняття доступні за попереднім замовленням
Сеансы Відвідати музей можна з понеділка по п'ятницю від 10.00 до 18.00. Субота з 11.00 до 19.00

Експозиція 'КНИГА НА ЛАВІ ПІДСУДНИХ. ХТО ВИНОСИТЬ КНИГАМ ВИРОК І ЧИ Є ВІН НА КОРИСТЬ СУСПІЛЬСТВА?''

Дата: 07.08.2018 - 01.09.2020
Категория: выставка

Експозиція «Книга на лаві підсудних», що розповідає про «резонансні покарання» книг у ХХ – ХХІ столітті, радянський «бібліоцид» в Україні та сучасні заборони в інформаційному просторі. А також про кропітку роботу з відновлення закресленого, вирізаного, забутого. Ви побачите оригінальні видання, що були репресовані радянською цензурою і, навпаки, видання, що нав’язувались пропагандою

Литературный музей Харьков, Багалия ул, 6
Телефон: (057) 706-25-79
Цена билета:

для дорослих - 20 гривень, для учнів та студентів —15 гривень

Сеансы з понеділка по п'ятницю від 10.00 до 17.00

Виставка '90-ті. Свідки та адепти'

Дата: 25.08.2019 - 01.09.2020
Категория: выставка

Виставка розповідає про формування літературного середовища в Харкові 90-х, зокрема довкола ЛітМузею. Відкриватиме захід Сергій Жадан! У виставці можна побачити експонати, пов’язані з учасниками літугрупування «Червона Фіра» (Сергій Жадан, Ростислав Мельників, Ігор Пилипчук), плакати й афіші до літературних акцій та фестивалів, перші видання письменників покоління 90-х, самвидави. Оскільки одна з головних умов середовища — це живе спілкування, ми хотіли уникнути зайвої формалізації, тому експонати у виставці супроводжуються не тільки класичними музейними етикетками, але й розповідями (свідченнями) учасників тих подій. Також в експозиції можна буде вільно погортати репринти самвидавів 90-х. Окрім того, ця виставка є приводом трохи розповісти нашим відвідувачам про сам ЛітМузей, про те, як формувалося його обличчя, засади та міфологія. А також про людей, що працювали в музеї в ті часи та творили його історію.

Литературный музей Харьков, Багалия ул, 6
Телефон: (057) 706-25-79
Цена билета:

для дорослих - 20 гривень, для учнів та студентів —15 гривень

Сеансы З понеділка по п'ятницю від 10.00 до 18.00. Субота з 11.00 до 19.00

Виставка для дітей та підлітків «Супер! Герой»

Дата: 01.06.2020 - 01.09.2020
Категория: выставка

Виставка звертається до «побутування» героїв в українській масовій культурі. Яких героїв пропонують у школі? Чи справді вони сприймаються як живі та актуальні, чи, навпаки, діти та підлітки (а надалі й дорослі) не здатні ототожнювати їх зі своїм життям та згадують лише за необхідності здати іспити або ЗНО?

Литературный музей Харьков, Багалия ул, 6
Телефон: (057) 706-25-79
Цена билета:

для дорослих - 20 гривень, для учнів та студентів —15 гривень

Сеансы з понеділка по п'ятницю від 10.00 до 17.00