Назад

Афиша для категории «балет»

'Білосніжка та сім гномів' (балет-казка)

Дата: 21.09.2019 - 22.09.2019
Категория: балет, мюзикл, для детей
Режиссер: Б.Павловский

«Білосніжка і сім гномів» Балет на музику польського композитора Богдана Павловського поставлений за сюжетом знаменитої казки і популярного мультфільму Уолта Діснея. Звичано, він схожий на «Сплячу красуню», але набагато веселіше і дотепніше. Тут танцюють не лише Білосніжка, гноми, але й звіри, птахи - усі, хто допомагає Королевичу розбити чари злої королеви і з'єднати своє життя з чарівною Білосніжкою.

ХНАТОБ Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 707-70-43 (кассы), (057) 707-70-91 (кассы)
Цена билета: від 120 грн
Сеансы 11:30,18:30

Купить билет

Кармен-сюита. Шехерезада

Дата: 21.10.2019
Категория: балет

Не пропустите самое громкое событие в мире балета! Екатерина Кухар, Артур Гаспар и Александр Стоянов в легендарном балете «Кармен-сюита. Шехерезада»! Интригой этого вечера станет выступление одного из экс-солисток всемирно известной группы «Kazaky» Артура Гаспара. Артур закончил балетную академию А. Я. Вагановой по специальности артист балета. В составе группы «Kazaky» сотрудничал даже с Мадонной, Dsquared2, Nicola Formichetti, затем успешно принимал участие в проекте «The Great Gatsby». Он станцует роль Ескамилио в культовом балете «Кармен-сюита». Партии Кармен и Хозе исполнят мировые звезды балета Екатерина Кухар и Александр Стоянов. Их приглашают танцевать на лучшие балетные сцены мира Парижа, Токио, Шанхая, Женевы, Рима, Мадрида, Муската, Берлина и т. д. «Кармен-Сюита» погрузит вас в мир страстей. История о трагической судьбе цыганки Кармен и слепо влюбленного в нее солдата Хозе, которого она бросает ради молодого Тореро. Любовный треугольник, который заканчивается трагедией не оставит вас равнодушными. Содержание новеллы Проспера Мериме, что раскрывается в опере в четырех актах, в балете уплотнено в один. У истоков замысла балета по опере «Кармен» стояла балерина Майя Плисецкая. Для нее кубинский балетмейстер Альберто Алонсо составил либретто и хореографию «Кармен-сюиты», а человек и композитор Родион Щедрин написал транскрипцию к балету. Екатерина Кухар в балете «Кармен-сюита»: «Я очень люблю спектакль Кармен-сюита за его темперамент, музыку Жоржа Бизе, хореографический текст с острой современной пластикой. И всегда этот спектакль танцую с огромным удовольствием». Шехеразада - балет на сюжет сказки «Тысяча и одна ночь», которой повествует о красноречии царевны Шехерезады, что освободил от смерти молодых жен Шахрияра. Балет поставил Михаил Фокин на музыку симфонической сюиты Николая Римского-Корсакова «Шехеразада».

ХНАТОБ Харьков, Сумская ул, 25
Телефон: (057) 707-70-43 (кассы), (057) 707-70-91 (кассы)
Цена билета: от 180 грн
Сеансы 19:00

Купить билет

Київ модерн-балет Раду Поклітару. Прем'єра 'Вій'

Дата: 28.10.2019
Категория: балет, гастроли, премьера
Продолжительность: 2 час 20 мин

 

    Раду Поклітару радує своїх шанувальників новою прем’єрой – сучасної  версіей балета «Спляча красуня». Це спільний міжнародний проект, до якого долучаються Україна і Швейцарія.
«Спляча красуня» у репертуарі «Київ Модерн-балет» довершает балетну тріаду Петра Чайковського «Лебедине озеро» та «Лускунчик».

На постановку балету, написання нової хореографічної «партитури» балетмейстера-постановника Раду Поклітару надихнули не лише велична музика Петра Чайковського, а й неймовірна історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле.
 
В основі постановки органічне поєднання світів – реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовим елементом є історія про справжнє кохання, покликане нагадати не лише про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану не через 100 років, а через 800, а королівський палац ряснітиме дивовижними невідомими казковими героями.
 
«Неможливо встояти перед сліпучою пишнотою цієї фантастичної музики – геній композитора дарує натхнення хореографам і захоплення глядачам ось вже 128 років. Не втримався і я… Моя «Спляча красуня» натхнена літературним першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, що ще задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанський казкар Джамбаттіста Базіле у своїй книзі «Казка казок» першим розповів історію про принцесу, що заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у нашій «Сплячій красуні» - це не улесливі царедворці, а неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходить свою сплячу принцесу не через 100, а через 800 рокі!, – неважливо . Головне те, що дана вистава, як і її класичне першоджерело, виспівує гімн справжньому, всеперемагаючому коханню!» – Раду  Поклітару.
 
Злі чари розвіяно та чи торжествують мир і добро?!
 
Виставу створено за підтримки Посольства Швейцарії в Україні

им. Т. Г. Шевченко Харьков, Сумская ул, 9
Телефон: (057) 705-13-67 (администрация), (057) 705-13-66 (касса)
E-mail: info@theatre-shevchenko.com.ua
Цена билета: від 80 грн
Сеансы 19:00

Купить билет