Назад
им. Т. Г. Шевченко
Адрес: 61057, Харьков, Сумская ул, 9
Телефон: (057) 705-13-67 (администрация), (057) 705-13-66 (касса)
Сайт:  http://www.theatre-shevchenko.com.ua

'Дорогоцінна Памела'

Дата: 22.01.2017
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 2 години 10 хвилин
Автор: Джон Патрик
В ролях: Олена Качан, Оксана Стеценко, Валерій Брильов, Юрій Євсюков
Режиссер: Ігор Шнейдерман
Композитор: Геннадій Фролов

Якщо Ви розчарувалися в тому, що можна мати найвірніших друзів, вам неодмінно треба «зазнайомитися» з чарівною літньою жінкою Памелою Кронкі. Несподівані пришельці хочуть «пришити» стареньку, але … Комедія-детектив з карколомними пригодами допоможе вам знайти шлях до справжніх друзів, принесе бадьорий настрій, подарує хвилини безтурботної радості. То хто ж вона така Памела Кронкі? Це літня жінка, яка втратила всіх своїх рідних. Вона мешкає у неможливих умовах, хоча колись в неї було все, що потрібно для щастя. Та Памела зовсім не сумує. В неї добре серце, і через те самотня жінка згуртовує навколо себе людей. Ці люди скоріше жахливі, ніж навпаки. Але оптимістична Памела доводить кожному з них, що вони – прекрасні, бо вона їх бачить саме такими. Незламна віра Памели в добро породжує чудо.

Цена билета: 60 грн.
Сеансы: 18:00

Театр Черный квадрат "Кто кого хочет"

Дата: 23.01.2017
Категория: спектакль, гастроли
Жанр: комедия
В ролях: Алексей Курилко, Ирина Когут и Анатолий Неелов

О случайных и....неслучайных встречах, удивительных продолжениях, подгоревших)) чувствах, которые требуют радикальных изменений.

Из проекта “До и После СЕКСА”. О настоящем не стесняясь в выражениях!

Яркая КОМЕДИЯ для взрослых, с лирическим уклоном.

МЫ поднимем ВАМ настроение!!!

Цена билета: 60 грн
Сеансы: 19:00

'Королева краси'

Дата: 24.01.2017
Категория: спектакль
Продолжительность: 2 год. 30 хв.
Автор: Мартін МакДонах
Режиссер: С. Пасічник

Шпильки, підкопи, неприхована брехня перетворюють дім, в якому мешкають мати і незаміжня дочка, на божевільню. Саме в такий спосіб вони, залежні одна від одної, здійснюють свій самозахист. За постійними сварками обидві ніби не помічають плину часу. Раптом до їхнього містечка приїжджає чоловік, в якого дочка закохана ще з юнацьких років. Він пропонує їй, своїй королеві краси, спільне життя у далекій країні. Та чи вистачить в неї здатності бути щасливою?

Цена билета: 80 грн.
Сеансы: 18:00

'Шельменко-денщик'

Дата: 25.01.2017
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Автор: Григорій Квітка-Основ’яненко
Режиссер: Василь Василько
Композитор: Богдан Крижанівський

Лише подумайте: вистава «Шельменко-денщик» дбайливо зберігається в репертуарі театру більше 60 років! Вже вкотре на сцені старий Шпак зі Шпачихою даремно намагаються «пристойно» видати заміж свою єдину дочку Прісеньку, і вже вкотре Скворцов викрадає її за допомогою зухвалого Шельменка та з потурання Прісенькової подруги Евжені. Вже вкотре Шпачиха розпікає Шпака за невиправдану довіру до Шельменка і раптом закохується як дівчина у молодого капітана. Спектакль шевченківців пройшов шляхами війни у виконанні акторів фронтової бригади. І завжди – чи то у прифронтовій смузі, чи то на польовому стані, чи то на гастролях по містах колишнього Союзу, - завжди ця невмируща іскрометна комедія викликала у глядачів широку амплітуду емоцій від здивування до гомеричного сміху. А втім – викликає ті ж найщиріші почуття й сьогодні.

Цена билета: 20 - 50 грн.
Сеансы: 18:00

'Смішні гроші'

Дата: 26.01.2017
Категория: спектакль
Продолжительность: 2 години 30 хвилин
Автор: Рей Куні
Режиссер: Марк Нестантінер
Композитор: Марія Голубнича

"Смішні гроші" – це гостросюжетна комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми, з еротичними витівками та ...великими грішми. Це іронічний і веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та бажаннями бути щасливим.

Цена билета: 30 - 60 грн.
Сеансы: 18:00

'Блез'

Дата: 27.01.2017
Категория: спектакль, премьера
Жанр: комедия
Продолжительность: 2 год. 30 хв.
В ролях: Людмила Платонова,

Молодий художник Блез, аби покінчити з безгрошів’ям, робить все можливе, щоби взяти шлюб з дочкою бізнесмена. Та все відбувається всупереч його розрахункам… Ця розважальна вистава, що побудована на комічних прийомах, різноманітних непорозуміннях і помилкових діях її героїв, примусить глядача забути на деякий час про свої насущні проблеми і зануритися в атмосферу веселої комедії з її забавною плутаниною та іскрометним гумором.

Цена билета: 20-70 грн.
Сеансы: 18:00

'Примадонни'

Дата: 28.01.2017
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 3 години
Автор: КЕН ЛЮДВІҐ
Режиссер: Олександр Аркадін-Школьнік

П’єси сучасного американського драматурга Кена Людвіга далеко пересягнули кордони США. Сьогодні вони йдуть на багатьох сценах світу. З приходом на підмостки його комедій театр зберіг не лише суто розважальну функцію, але й здатність «провокувати» глядачів, спонукати їх до щирості почуттів і серйозних роздумів. Та все ж таки здоровий сміх у театральній залі для автора п’єси – понад усе. Це сучасна гостросюжетна комедія, головними персонажами якої є два молоді дотепники, Джек і Лео, яким надто бракує… грошей. Їхні намагання підвищити свій «бюджет» за рахунок власних акторських здібностей виявляються марними. Та саме життя підкидає зухвалим героям сюжет для невеличкої вистави, в якій вони жваво розігрують ролі юних перелесниць – претенденток на спадок нібито їхньої родички, мільйонерки. У розпалі цієї гри до кожного із шукачів карколомних пригод несподівано приходить справжнє кохання. Справа полягає лише в тому, як в ньому освідчитися в жіночих сукнях…

Цена билета: 40-100 грн.
Сеансы: 18:00

'Гроші (Сто тисяч)'

Дата: 29.01.2017
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 2 години 30 хвилин
Автор: І.Карпенко-Карий
В ролях: Петро Рачинський, Микола Мох, Галина Каран, Тамара Зубова
Режиссер: Микола Яремків
Композитор: Геннадій Фролов

Твори Івана Карпенка-Карого (1845-1907) належать до кращих зразків української класичної драматичної літератури, а комедія „Сто тисяч”, що має першоназву „Гроші”, є однією з вершин творчої спадщини письменника. Автори вистави поглянули на п’єсу свіжими очима й „переказали” її мовою сучасного театру. Режисерська концепція та гра акторів не викликають бажання навіть згадувати про те, що головний герой – „суцільний експлуататор”. Більшість персонажів вистави шукають різних шляхів до збагачення. Заможний селянин Калитка намагається по-крупному заробити на купівлі фальшивих грошей, а його син знаходить щастя в коханні. У виставі – модерній за формою та актуальній за змістом –увагу глядачів привернуть її стилізовані українські народні танці, пісні, а також дотепи. Вистава „Гроші (Сто тисяч)” – двічі лауреат Міжнародного театрального фестивалю у Львові „Золотий лев”.

Цена билета: 80 грн.
Сеансы: 18:00

ПОХОЖДЕНИЯ БРАВОГО СОЛДАТА ШВЕЙЦМАНА ИЛИ ОДЕССА-МАМА 2

Дата: 30.01.2017
Категория: спектакль, гастроли

Смешнее чем в Одессе, острее чем «95 квартал»!

Именно так можно сказать о новой потрясающей работе «Похождения бравого солдата Швейцмана или Одесса-Мама2».  Это суперкомедия от создателей нашумевшего и по мнению критиков и зрителей лучшей премьеры прошлого года «Поезд Одесса-Мама». На сцене те же яркие и замечательные актеры:

-  блистательный юморист, телеведущий, шоумен, продюсер, одесский джентльмен  Олег   Филимонов;
-  любимица миллионов, неподражаемая Руслана Писанка, которая является успехом  любого  проекта;
-  звезда «Большой разницы», комедийный актер, телеведущий, сценарист, режиссёр и  продюсер Виктор Андриенко;
-  замечательный талантливый актер, многогранная личность, одессит, участник «Джентльмен-шоу» Яков Гопп;

- победительница шоу «Голос Украины. Дети», «маленькая Эдит Пиаф» 10-ти летняя Аня Ткач.

История показанная в этом спектакле как никогда актуальна на сегодняшний день, и касается каждого из нас. Потрясающе веселая и невероятно трогательная комедия заставит вас не только смеяться, но и плакать.

Цена билета: 100-700 грн
Сеансы: 19:00

'Мина Мазайло'

Дата: 31.01.2017
Категория: спектакль
Продолжительность: 2 години 30 хвилин
Автор: Микола Куліш
Режиссер: Анатолій Стародуб
Композитор: Ігор Гайденко

Розкол у родині етнічного міського українця Мини Мазайла спричинюється його наміром змінити своє осоружне, бо українське прізвище на інше, привабливе перш за все заємним корінням. Наприклад, на Сірєнєва. Дружина і дочка у вирішенні цього „сімейного питання” – на боці Мини, а син навпаки вперто пропонує додати до свого українського прізвища ще й прадідівську приставку – „Квач”. Розкол міцнішає, коли до активної участі в родинній дискусії про зміну прізвища залучаються непримиренні між собою вороги тьотя Мотя з Курська та дядько Тарас з Києва. Комедія „Мина Мазайло” – літературна пародія на урядову директиву 20-х років минулого століття про негайну масову українізацію населення республіки. Микола Куліш розвінчує міщанство та шовінізм усіх мастей. п'єса не втратила своєї актуальності і тому йде на сцені театру як комедія - «бойовик».

Цена билета: 60 грн.
Сеансы: 18:00

'Two-Step на валізах'

Дата: 01.02.2017
Категория: спектакль
Жанр: детектив
Продолжительность: 2 години
Автор: Е.-Е.Шмітт
Режиссер: С.Бережко

За плечима Жіля та Лізи – і радість і біль від подружнього життя. Часом їм здається, що слід було б розірвати невдалий шлюб, та кожен із них не наважується першим поставити крапку в цій грі. Майже детективна історія стосунків між чоловіком і жінкою приводить до парадоксального фіналу.
 
Посещение спектакля детям до 14 лет - только с разрешения администрации театра.

Річард Баер, Переклад Степана Пасічника

Постановка - засл. діяч мистецтв України С.Пасічник

Художник - засл. діяч мистецтв України Т.Медвідь

Ви не знаєте як зробити пропозицію своїй коханій жінці? Тоді вам допоможе наділений не аби яким почуттям гумору Герман Льюіс, який готовий оголосити своїй обраниці Крістіні Мільман як мінімум чотири причини, через які вони мають одружитися. Однак, виявляється не так просто залишити багаж минулих років і почати усе з чистого аркуша.

У виставі «Тустеп на валізах» дотепно поєднуються елементи комедії і мелодрами. У поведінці героїв відчувається прагнення до високих і сильних почуттів, пристрасті і бажання, що перетворюють її на зірковий бенефіс, в якому головні ролі виконують народні артисти України Агнеса Дзвонарчук і Володимир Маляр.

Цена билета: 80 грн
Сеансы: 18:00

'Маленькі подружні злочини'

Дата: 02.02.2017
Категория: спектакль
Продолжительность: 2 години
В ролях: Бережко Сергій, Грінік Тетяна
Режиссер: С.Бережко

За плечима Жіля та Лізи – і радість і біль від подружнього життя. Часом їм здається, що слід було б розірвати невдалий шлюб, та кожен із них не наважується першим поставити крапку в цій грі. Майже детективна історія стосунків між чоловіком і жінкою приводить до парадоксального фіналу.

Цена билета: 60 грн
Сеансы: 18:00

'22 поцілунки, 4 млості та 1 мігрень'

Дата: 03.02.2017
Категория: спектакль
Продолжительность: 2 години 00 хвилин
Автор: А. Чехов
Режиссер: засл. арт. Росії В. Тиккє (Санкт-Петербург)

За водевілями "Посватання", "Ведмідь", "Лебедина пісня (Калхас)".

Кожний театр, що себе поважає, має виставу за п’єсами А.П. Чехова.

"Лебедина пісня" – іронічні замальовки з життя провінційних акторів.

"Посватання" – жарт на тему освідчення і сватання дітей поміщиків–сусідів. "Ведмідь" – сумно-весела сценка ліричних взаємин чоловіка і жінки.

Цена билета: 80 грн.
Сеансы: 18:00

'Танго'

Дата: 04.02.2017
Категория: спектакль
Жанр: трагикомедия
Продолжительность: 2 дії
Автор: Cлавомир Мрожек

Ласкаво просимо в світ реальності, яка існує за своїми законами і не має логічного пояснення… У вихорі екстатичного танго перед нами кружлятимуть герої вистави: фанатично жадаючий порядку, заснованого на непорушних цінностях, бунтар Артур і його кузина та наречена Аля; кумедні бабуся Євгенія і дядько Євген, які постійно ховаються по кутках і невтомно «ріжуться» в карти, не відволікаючись на навколишній світ; карикатурні Елеонора і Стоміл - батьки Артура які, знаходячись в повному хаосі бунтарських ідей, оспівують всі ступені свободи: від політичних до сексуальних... А ще є Едік – лакей?, друг?, партнер по картах?, коханець?...

Всі персонажі перебувають в неймовірному безладі думок і вчинків... Все навколо виглядає заплутаним, зворушливим, дивним і смішним водночас.

Постановка - засл. діяч мистецтв України С.Пасічник

Цена билета: 80 грн.
Сеансы: 18:00

'Дорогоцінна Памела'

Дата: 05.02.2017
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 2 години 10 хвилин
Автор: Джон Патрик
В ролях: Олена Качан, Оксана Стеценко, Валерій Брильов, Юрій Євсюков
Режиссер: Ігор Шнейдерман
Композитор: Геннадій Фролов

Якщо Ви розчарувалися в тому, що можна мати найвірніших друзів, вам неодмінно треба «зазнайомитися» з чарівною літньою жінкою Памелою Кронкі. Несподівані пришельці хочуть «пришити» стареньку, але… Комедія-детектив з карколомними пригодами допоможе вам знайти шлях до справжніх друзів, принесе бадьорий настрій, подарує хвилини безтурботної радості. То хто ж вона така Памела Кронкі? Це літня жінка, яка втратила всіх своїх рідних. Вона мешкає у неможливих умовах, хоча колись в неї було все, що потрібно для щастя. Та Памела зовсім не сумує. В неї добре серце, і через те самотня жінка згуртовує навколо себе людей. Ці люди скоріше жахливі, ніж навпаки. Але оптимістична Памела доводить кожному з них, що вони – прекрасні, бо вона їх бачить саме такими. Незламна віра Памели в добро породжує чудо.

Цена билета: 60 грн.
Сеансы: 18:00

'Королева краси'

Дата: 07.02.2017
Категория: спектакль
Продолжительность: 2 год. 30 хв.
Автор: Мартін МакДонах
Режиссер: С. Пасічник

Шпильки, підкопи, неприхована брехня перетворюють дім, в якому мешкають мати і незаміжня дочка, на божевільню. Саме в такий спосіб вони, залежні одна від одної, здійснюють свій самозахист. За постійними сварками обидві ніби не помічають плину часу. Раптом до їхнього містечка приїжджає чоловік, в якого дочка закохана ще з юнацьких років. Він пропонує їй, своїй королеві краси, спільне життя у далекій країні. Та чи вистачить в неї здатності бути щасливою?

Цена билета: 60 грн.
Сеансы: 18:00

'Житейське море'

Дата: 10.02.2017 - 11.02.2017
Категория: спектакль, премьера
Режиссер: Оксана Стеценко

Сюжет комедії розгортається навколо долі відомого артиста Івана Барильченка.  Розриваючи всі моральні принципи, актор живе подвійним життям. Він блискавично занурюється то у світ щасливих  сімейних стосунків, то у вир артистичного закулісся, де панують фальш, заздрість, лицемірство і позашлюбні стосунки. Всюди лунають напружені монологи, гострі тиради і комічні діалоги, приховані гумором і насичені сатирою. Повсюди хаос і нестабільність… Куди винесуть Івана хвилі «житейського моря»? Чи зможе він перебороти суєтні бажання?

Цена билета: 50-150 грн
Сеансы: 18:00

'Приборкання норовливої'

Дата: 12.02.2017
Категория: спектакль, премьера
Жанр: комедия
Автор: Вільям Шекспір

У Катарини, старшої з дочок почесної громадянки Падуї Баптісти, безглуздий і скандальний характер, тому вона ніяк не може видати її заміж. У молодшої – Б’янки шанувальників багато, але заміж вона може вийти тільки після того, як знайдеться сміливець, який приборкає норовливий характер старшої сестри. Претенденти на руку Бянки, знаходять для Катарини нареченого Петруччо – такого ж скандального і нетерпимого молодого дворянина, який заради приданого готовий одружитися на кому завгодно. Але для шлюбу необхідна згода норовливої дівчини ... В іронічній комедії «Приборкання норовливої» багато неочікуваних сюжетних поворотів, інтриг, жартів, і каламбурів.

Цена билета: 40-100 грн
Сеансы: 18:00

Комедия «ОДНОРУКИЙ»

Дата: 13.02.2017
Категория: спектакль, гастроли

Почувствовать, которая захватывающая история ждет Вас в этот вечер можно со слов одного из персонажей, который так же как и трое других, оказался в номере отеля в городе Спокан, что на севере штата Вашингтон: "... Что-то обязательно станеться.Сичеш? Что-то драматическое. Сейчас ... А прикинь чувак заселяется, а у него одна только рука, а вместе с ним привлекательная сучка, а с ней, какой-то черный, и десять минут спустя, слышатся выстрелы, и уже ни сучки, ни черного не видно. Что же дальше? Даже не представляю. Но что же дальше будет? Кто знает ... " Американский юмор и украинская душа соединились в интригующей комедии без цензуры и тормозов по пьесе лучшего драматурга современности Мартина МакДона. Внимание! В спектакле используется ненормативная лексика.

Цена билета: 50-500 грн
Сеансы: 19:00

'Примадонни'

Дата: 14.02.2017
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 3 години
Автор: КЕН ЛЮДВІҐ
Режиссер: Олександр Аркадін-Школьнік

П’єси сучасного американського драматурга Кена Людвіга далеко пересягнули кордони США. Сьогодні вони йдуть на багатьох сценах світу. З приходом на підмостки його комедій театр зберіг не лише суто розважальну функцію, але й здатність «провокувати» глядачів, спонукати їх до щирості почуттів і серйозних роздумів. Та все ж таки здоровий сміх у театральній залі для автора п’єси – понад усе. Це сучасна гостросюжетна комедія, головними персонажами якої є два молоді дотепники, Джек і Лео, яким надто бракує… грошей. Їхні намагання підвищити свій «бюджет» за рахунок власних акторських здібностей виявляються марними. Та саме життя підкидає зухвалим героям сюжет для невеличкої вистави, в якій вони жваво розігрують ролі юних перелесниць – претенденток на спадок нібито їхньої родички, мільйонерки. У розпалі цієї гри до кожного із шукачів карколомних пригод несподівано приходить справжнє кохання. Справа полягає лише в тому, як в ньому освідчитися в жіночих сукнях…

Цена билета: 40-100 грн.
Сеансы: 18:00

Спектакль 'Натали'

Дата: 15.02.2017
Категория: гастроли
Автор: Иван Бунин
В ролях: В.Костыка, Ю.Амельина, В.Задумкина, Р.Покровский
Режиссер: А.Онищенко

Спектакль"Натали"  - это синтез литературы и театра. Это попытка проникнуть в  неизменненый текст Ивана Бунина с помощью театральных приемов. Это невероятно трогательный спектакль, динамичный, очень душевный и при этом сыгран легко, живо, иногда даже иронично и смешно. Первая любовь и первая похоть, первые свидания, упоительные вечера за чашкой вечернего чаю, первое разочарование и боль героев любовного треугольника. Что же это такое ? Подарок или наказание? Изчезают ли чувства после разлуки? Чтобы выяснить это понадобится целая жизнь.
Необычная подача спектакля-полное ощущение того, что сам автор повествует нам историю из жизни своих героев, а действия происходящие на сцене, словно образы из твоей головы воплотившиеся в реальность!


После него на душе тёплые и светлые ощущения от качественной игры красивых актёров, режиссёрской работы, костюмов, декораций и, конечно же, от того какая атмосфера царит на сцене.

Цена билета: 60-320 грн
Сеансы: 19:00

'Безіменна зірка'

Дата: 16.02.2017
Категория: спектакль
Жанр: комедия, лирика
Автор: Міхаїл Себастьян
В ролях: Оксана Черкашина, Євген Моргун, Дмитро Петров, Майя Струннікова

На пероні провінційного вокзалу випадково зустрілися скромний учитель та вишукана дама. Серця молодих людей, які належать до різних світів, з’єднав спалах взаємного кохання. Вони проводять разом лише одну ніч під зірковим небом. Та ці декілька годин освітлюватимуть все подальше їхнє життя.
 
У виставі глядач знайде не лише ліричні, але й гострокомедійні сцени, насичені іронією і простодушним гумором.

Цена билета: 60 грн.
Сеансы: 18:00

Ада Роговцева. «Будьте как дома»

Дата: 16.02.2017
Категория: спектакль, гастроли

Выбор драматургии — закономерен как для актрисы, так и для режиссера, дочери Ады Николаевны — Екатерины Степанковой, ученицы Романа Виктюка и Петра Тодоровского. Ведь пьеса Жан-Мари Шевре «Squat» (в украинской сценической версии — «Будьте как дома») довольно известная в Европе. Автор получил за свое произведение специальную премию ООН. Он был также номинирован на высшую театральную награду Франции — премию «Мольер» именно за эту историю.

Тема межнациональных отношений сегодня особенно волнует мир. Это также тема единого Дома, которым, наконец, и должно стать как для каждого из нас, так и для персонажей конкретной пьесы наше достаточно ограниченное «земное пространство». Пространство, которое для одних определяется государственными границами. А для других — стенами парижской квартиры, где и живут герои спектакля, решая свои то сложные, то «простые» человеческие взаимоотношения. Пара молодых эмигрантов — араб Самир и полька Бася — случайно оказываются в большой квартире в центре Парижа. Так же случайно в их жизнь входят две пожилые французские леди — Жанн и Маривонн … Последнюю и играет в спектакле Ада Николаевна Роговцева. Столкновение двух миров, поединки разных ментальностей, взаимодействие контрастных характеров — именно в этом «пружина» этой комедийной и одновременно драматической исповеди, которая уже взволновала киевских театралов.

В одной из главных ролей — Ахтем Сейталбаев (он в роли араба Самира), на сегодня самая яркая молодая звезда столичной театральной сцены. Ахтем с огромным успехом играет в спектаклях Национального театра имени Леси Украинский; довольно удачно дебютировал как кинорежиссер (фильм «Че Гевара» с Валентином Гафтом в главной роли).

В спектакле «Будьте, как дома» также заняты ведущие актеры киевских театров: Галина Корнеева, Екатерина Гулякова, Ольга Атанасовп, Светлана Орличенко, Павел Ли, Влад Никитюк.

Художник спектакля — Тарас Ткаченко, хореограф — Алексей Скляренко.

Цена билета: 100-450 грн
Сеансы: 19:00

'РеVізор. Містична комедія'

Дата: 17.02.2017
Категория: спектакль
Жанр: комедия, мистика
Продолжительность: 3 години 30 хвилин
Автор: Микола Гоголь
Режиссер: Юрій Одинокий

Режисер вистави позбувся хрестоматійного глянцю класичної п’єси і вільно обійшовся з її текстом, доручивши (на свій ризик) акторам в образах Хлестакова і його слуги Йосипа говорити, як приїжджим з Петербурга, російською мовою, а іншим сценічним персонажам, як аборигенам повітового українського містечка, - українською. Вільної інтерпретації з боку режисера зазнали і гоголівські чиновники. Авторська викривальна сатира голосно звучить у сценічному трактуванні цих боязких і злодійкуватих повітових божків, її сенс прочитується не у суспільно-соціальному розрізі, а в площині, що визначається протистоянням „пекла” і „неба”. Вихідці з пекла Хлестаков і Йосип свідомо вербують до свого стану неофітів з українського чиновництва, що більш докладно випливає зі „сцени хабарів” у виставі. А щодо „неба”, шлях до якого ненав’язливо заявлений у сценографічному рішенні вистави, то нехай глядачі поміркують про це у затишній залі театру.

Цена билета: 30-60 грн
Сеансы: 18:00

'Жениха викликали?'

Дата: 19.02.2017
Категория: спектакль, премьера
Продолжительность: 2 год. 20 хв.
Режиссер: О.Русов

Ви вірите в те, що життя можна змінити в будь-якому віці? Ні? Тоді раді вітати Вас в нашому залі на перегляді іскрометної і захоплюючої комедії, в якій головна героїня, у минулому відома актриса, вирішила віддати свою молодшу сестру заміж… щоби, як то кажуть, і самотність прикрасити, і в домі з’явився хазяїн. За діло береться досвідчений агент шлюбної контори, який спритно підбирає кандидатури наречених. Вир подій у комедії приводить до непередбачуваного фіналу.

Цена билета: 40-70 грн
Сеансы: 18:00

'Примадонни'

Дата: 21.02.2017
Категория: спектакль
Жанр: комедия
Продолжительность: 3 години
Автор: КЕН ЛЮДВІҐ
Режиссер: Олександр Аркадін-Школьнік

П’єси сучасного американського драматурга Кена Людвіга далеко пересягнули кордони США. Сьогодні вони йдуть на багатьох сценах світу. З приходом на підмостки його комедій театр зберіг не лише суто розважальну функцію, але й здатність «провокувати» глядачів, спонукати їх до щирості почуттів і серйозних роздумів. Та все ж таки здоровий сміх у театральній залі для автора п’єси – понад усе. Це сучасна гостросюжетна комедія, головними персонажами якої є два молоді дотепники, Джек і Лео, яким надто бракує… грошей. Їхні намагання підвищити свій «бюджет» за рахунок власних акторських здібностей виявляються марними. Та саме життя підкидає зухвалим героям сюжет для невеличкої вистави, в якій вони жваво розігрують ролі юних перелесниць – претенденток на спадок нібито їхньої родички, мільйонерки. У розпалі цієї гри до кожного із шукачів карколомних пригод несподівано приходить справжнє кохання. Справа полягає лише в тому, як в ньому освідчитися в жіночих сукнях…

Цена билета: 40-100 грн.
Сеансы: 18:00

'Украдене щастя'

Дата: 22.02.2017
Категория: спектакль
Жанр: драма
Продолжительность: 1 год. 50 хв.
Автор: Іван Франко
В ролях: Катерина Бакай,Максим Везденьов, Степан Пасічник, заслужений діяч мистецтв України
Режиссер: Світлана Пасічник

Конфлікт у виставі – в одному протистоянні між суто житейськими установленнями та законами, котрі відбивають непорушну гармонію Всесвіту. На фоні побуту бойків, які населяють українські Карпати, вимальовуються долі героїв у так званому любовному трикутнику. Автори вистави відсторонилися від соціального спрямування п’єси і тим самим наблизили глядачів до душевної катастрофи Анни, її нелюбого чоловіка Миколи та здавна закоханого в неї Михайла. Кожен з них виборює своє людське право на кохання. Та невблаганний Бог Карпат Мольфар – персонаж, що введений у виставу режисером, - жорстоко карає всіх трьох. Майстерно розроблені масові сцени спектаклю (ритуальні, танцювальні, пісенні) дають уявлення про побут бойків позаминулого століття.

Цена билета: 30 - 60 грн.
Сеансы: 18:00

'Закон, або Любов панни Інни'

Дата: 24.02.2017
Категория: спектакль
Продолжительность: 2 години 45 хвилин
Автор: В. Винниченко
Режиссер: А. Бакіров

Чи може родина вважатися родиною, якщо в ній немає дитини? Це основне питання, на яке намагаються відповісти у цій виставі головні герої – Інна і Панас, чоловік і дружина, що давно і безрезультатно намагаються народити малятко. Напружена дія драми не залишає байдужими нікого. Глядачеві самому належить дати відповідь – чи варто заради народження нового життя порушувати закони людські і Божі.

Цена билета: 30-70 грн.
Сеансы: 18:00

'Житейське море'

Дата: 25.02.2017
Категория: спектакль, премьера
Режиссер: Оксана Стеценко

Сюжет комедії розгортається навколо долі відомого артиста Івана Барильченка.  Розриваючи всі моральні принципи, актор живе подвійним життям. Він блискавично занурюється то у світ щасливих  сімейних стосунків, то у вир артистичного закулісся, де панують фальш, заздрість, лицемірство і позашлюбні стосунки. Всюди лунають напружені монологи, гострі тиради і комічні діалоги, приховані гумором і насичені сатирою. Повсюди хаос і нестабільність… Куди винесуть Івана хвилі «житейського моря»? Чи зможе він перебороти суєтні бажання?

Цена билета: 50-150 грн
Сеансы: 18:00

'Блез'

Дата: 26.02.2017
Категория: спектакль, премьера
Жанр: комедия
Продолжительность: 2 год. 30 хв.
В ролях: Людмила Платонова

Молодий художник Блез, аби покінчити з безгрошів’ям, робить все можливе, щоби взяти шлюб з дочкою бізнесмена. Та все відбувається всупереч його розрахункам… Ця розважальна вистава, що побудована на комічних прийомах, різноманітних непорозуміннях і помилкових діях її героїв, примусить глядача забути на деякий час про свої насущні проблеми і зануритися в атмосферу веселої комедії з її забавною плутаниною та іскрометним гумором.

Цена билета: 30-70 грн.
Сеансы: 18:00

Спектакль "Маринованный аристократ"

Дата: 27.02.2017
Категория: спектакль, гастроли

Совместное украинское-британское fantasy в 2 действиях

Сценическая редакция, режиссура, музыкальное решение -
н.а. Украина Станислав Моисеевом

Художник-постановщик - Антон Несмеянов
Художник по костюмам - Елена Дробны
Балетмейстер - Людмила ПОПОВИЧ
Ассистент режиссера - Юлия Маслак

Спектакль ведет Ирина Пирогова

Действующие лица и исполнители:

АКТЕР - Заслуженный артист Украины Алексей Вертинский
ЖЕНА - Ирма Витовская,

СТАРЫЙ - Народный артист Украины Валерий Легин
СТАРАЯ - Виктория Авдеенко

Талантливый украинский актер, мечтает создать на сцене образ самого гетмана Мазепы, оказывается в затруднительных бытовых обстоятельствах. Непоседливая жена "випихивает" его на заработки в Туманный Альбион. Но талант, как известно, он и в Англии талант. Итак, старая вежливая британская семья на себе ощущает вкус украинского борща и самогона, играется в "представлялки" и прыгает и танцует себе вволю. А все, благодаря своему новому смотрителю - актеру, который не смог найти себя на отечественной сцене, но так ловко начал реализоваться на другой ниве.

Цена билета: 50-500 грн
Сеансы: 19:00

Спектакль "ЧЕРНАЯ ШКАТУЛКА"

Дата: 28.02.2017
Категория: спектакль, гастроли

Алексей Горбунов и группа «Грусть Пилота» в музыкальном спектакле «Черная Шкатулка». Большая премьера 2016 года, проходящая с аншлагами в городах Украины, а 28 февраля 2017 премьеру спектакля смогут увидеть жители Харькова.

Маленькие рассказы о любви, о войне, о женщине, о детях, и, конечно, о надежде, по мотивам произведений Людвика Ашкенази. Такие родные памяти старые песни, которые много лет назад звучали с каждого двора. Высоцкий, Бернес, Окуджава - музыка, которая касается струн души.

Режиссер-постановщик спектакля «Черная шкатулка» - заслуженный артист Украины Юрий Одинокий и народный артист Украины Алексей Горбунов создали яркий и целостный спектакль, на который хочется пойти всей семьей и пригласить друзей!

Цена билета: 50-500 грн
Сеансы: 19:00

Мария Бурмака

Дата: 06.03.2017
Категория: концерт, гастроли

Народна артистка України Марія Бурмака дасть перший концерт в Харкові

Українська співачка, народна артистка України, Марія Бурмака представить унікальну програму у своєму рідному місті Харкові. Разом із учасниками гурту “Gypsy Lyre” співачка виступить із музичною програмою "Нове та улюблене". В цей вечір прозвучать старі та зовсім нові композиції артистки.

“Харків - моє рідне і найулюбленіше місто, - розповідає Марія Бурмака. –  В ньому я ходила в музичну школу, співала в студентських концертах і написала перші пісні. Мої сольні виступи були по всій Україні і багатьох країнах світу, але в рідному місті - це буде вперше. Я дуже хвилююсь, але вірю, що мій Харків любить мене так само, як і я його. Чекаю всіх на концерті. Моє рідне місто, ти завжди у серці”.

В цьому концерті будуть не лише пісні, це будуть історії... про любов, про життя, про розчарування та надії. Але всі вони прозвучать по-іншому. Завдяки спільному проекту з відомою інструментальною групою "Gypsy Lyre" виходить зовсім нове звучання. Несподіване, наповнене енергією і драйвом.

“Чорні черешні”, “Той, той”, “Розлюби”, “Не забувається”, “Пробач”, “Не тому”, “Танцюй”, “Не бійся жити”, “Сонцем, небом, дощем” та багато інших будуть в цьому концерті.

Марія Бурмака - співачка, народна артистка України. Написала понад 150 пісень, багато з яких стали саундтреками історичних подій української історії. Випустила 11 авторських альбомів, серед яких альбом дитячих пісень «Дитячий альбом. Марія Бурмака та друзі».

Наприкінці 2014 року увійшла до ТОП-100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус». Взимку 2015 року співачка зіграла благодійні концерти у Великобританії. Навесні того ж року відбулись благодійні концерти Марії Бурмаки у США та Канаді.

2015 рік ознаменувався в житті співачки прем’єрами пісень “Танцюй”, “Золотиста осінь” (пам’яті Миколи Мозгового), “Фрізбі”, а також кліпом на композицію “Ти”. У травні 2016 року співачка презентувала романтичний кліп на пісню “Якби ми”.

А вже у вересні того ж року у концерт-холі Caribbean club вона разом із гуртом Gypsy Lyre презентувала музичну програму “Нове та улюблене”. Концерт пройшов із повним аншлагом. Окрім оновленої програми Марія також заспівала дуетом з Олександром Пономарьовим, Арсеном Мірзояном, Іванкою Червінською та Тонею Матвієнко.

Цена билета: 180-500 грн
Сеансы: 19:00

«ВЕЧНАЯ ИСТОРИЯ» от Театра Теней TEULIS

Дата: 12.03.2017
Категория: концерт, спектакль, гастроли

Премьера нового спектакля, всемирно известного Театра Теней TEULIS, состоится 12 марта в Харькове.


Восхитивший и удививший многие мировые столицы, Театр Теней TEULIS, после триумфальной программы «Властелины Теней», приготовил своим почитателям в 2017 году новый подарок.   

В основе оригинального сценария лежит известная сказка, но сказка ли это? Все мы люди, у всех свои взгляды на любовь и отношения, и то, что одним дается легко и просто, у других может занять целую жизнь.                                         

Вечная борьба романтики и прагматизма, любви и расчета, страсти и гармонии, фонтан эмоций! Обо всем этом - спектакль «Вечная История».  Философские акценты и комические ситуации не оставят равнодушными самого требовательного зрителя. Почему же вдруг это стало важным и интересным нам сегодня? Потому что это про нас сегодняшних. Узнаваемые типажи наших современников решают те же проблемы, с которым зрители, сидящие в зале, сталкиваются ежедневно, их шутки тоже связаны с сегодняшним днем. Поэтому каждый жест артистов находит моментальный отклик в зале.
Сочетание жанра Театра теней и 3-D технологий, создание авторской музыки композиторами высочайшего уровня, делают программу интересной и уникальной и одинаково сильно завораживает и взрослых, и детей.

Театр Теней TEULIS доказывает, что все фантазии можно воплотить в жизнь с помощью теней человеческого тела. Владея техникой за пределами человеческих возможностей, танцовщики Театра теней творят на сцене чудеса, их легкий, ироничный стиль балансирует на грани танца и акробатики, а потрясающие визуальные эффекты каждый раз шокируют публику.

Цена билета: 100-450 грн
Сеансы: 16:00, 19:00

Комедия "№13 или Олинклюзив"

Дата: 13.03.2017
Категория: спектакль, гастроли
В ролях: Владимир Горянский, Алексей Вертинский, Ксения Вертинская, Слава Соломка, Александр Папуша, Лилия Ребрик, Снежана Егорова
Режиссер: Вячеслав Жыла

№13 или Олинклюзив по пьесе Рея Куни, которая признана одной из лучших комедий XXI века – ЛАУРЕАТ премии Лоуренса Оливье.

№13 или Олинклюзив — это не просто гостиничный номер, за событиями в котором подсматривают зрители. Ироничная сатира на знакомую всему миру историю: влиятельный политик и его секретарша. В пьесе английского драматурга Рэя Куни помощник британского премьер-министра дебатам в палате Общин предпочитает уютный номер с видом на Биг-Бен и компанию полураздетой секретарши. Все идет как по маслу, но в самый кульминационный момент несостоявшиеся любовники замечают в окне тело неизвестного мужчины. Вот тут-то все и начинается…

Водоворот комедийных событий, стремительное развитие сюжета и, как всегда бывает в комедиях положений, непредсказуемая развязка…

Политику теперь придется объяснить почему он не на работе, а в гостиничном номере, да еще и с трупом.

Цена билета: 50-500 грн
Сеансы: 19:00

Cпектакль «Боинг-Боинг»

Дата: 14.03.2017
Категория: спектакль, гастроли
Жанр: комедия
В ролях: Ольга Сумская, Евгений Паперный, Георгий Хостикоев

Подарите своей второй половинке замечательный подарок - поход на спектакль «Боинг-Боинг», считающийся легендой французского театра 20-ого века и образцом комедии положений, которая занесена в книгу рекордов Гиннеса, поскольку с успехом ставилась в 60-ти странах мира. Постановку вы можете увидеть 14 декабря 2014-того, на сцене театра им.Шевченко.. Купить билеты на спектакль «Боинг-боинг» в Харькове вы можете, воспользовавшись сервисом нашего  портала.

«Боинг – Боинг» - это искромётная комедия о том, как молодой парижский ловелас закрутил роман сразу с 3-мя очаровательными стюардессами. Его избранницы летают на совершенно разных авиалиниях, что вынуждает ловкого жениха подстраивать собственную жизнь под расписание «прилетов-отлетов» всех своих «невест». Возникающие при этом недоразумения приводят к множеству бесконечно смешных ситуаций…

11-го апреля 1991-ого года «Боинг-Боинг» занесли в «Книгу рекордов Гиннесса» в качестве самой часто исполняющейся в мире французской пьесы.

Своим присутствием данный спектакль почтила сама королева Англии Елизавета II, которая сходила на лондонский «Боинг» 14-го ноября 1962-рого года. И вот , знаменитый «Боинг», прилетел в Харьков!

Цена билета: 100 - 450 грн.
Сеансы: 19:00

Тоня Матвієнко

Дата: 29.03.2017
Категория: концерт, гастроли

Українська співачка Тоня Матвієнко після декретної відпустки повертається на сцену. Вже у січні, після новорічної перерви, артистка вирушає з концертами у продовження всеукраїнського туру "ТОБІ", який присвячує найважливішому почуттю у житті – коханню, адже саме воно здатне творити дива. У турі Тоня Матвієнко заспіває свої найкращі пісні. Прозвучать композиції і з її дебютного альбому “Сміються, Плачуть Солов’ї”. 

“Безперечно, дитина у моєму житті на першому місці! Але і сцена мене зачекалася, - розповідає Тоня Матвієнко. - Я скучила за співом та поспішаю на зустріч до своїх глядачів. Хочу поділитися з ними своїм щастям”.

“Цей тур присвячений емоціям, які я сьогодні відчуваю, - продовжує Тоня Матвієнко. - Я нанизувала своє щастя намистинками, які наразі закінчилися і моє кохання стало повноцінним. Я дякую своїми піснями Йому”.

“Я ще не встигла до кінця відкритися публіці, не часто мала сольні виступи. Тому буду співати всі пісні, які були записані протягом п'яти років, ну і, звичайно, народні пісні. Для концерту обрала найкращих музикантів, щоб звучало камерно і не відволікало від основного дійства – ПІСНІ. Тому "голосно" не буде, тільки торкнуся легенько Вашої душі”.

Цена билета: 100-450 грн
Сеансы: 19:00