Назад
Боммер
Адрес: Харьков, Полтавский Шлях ул, 6
Телефон: (057) 712-39-28
Сайт:  http://bommer.org.ua

Короткие дни-короткий метр

Дата: 12.12.2019 - 15.12.2019
Категория: фильм, фестиваль
Жанр: короткометражный
Производство: Франция
Продолжительность: 105 мин.

Фільми на мові оригіналу – французькій з українськими субтитрами.
Фестиваль Французького короткометражного кіно, який проходить в найкоротші дні в році.
У програму фестивалю увійшли 5-ть різножанрових фільмів, учасникипрестижнихміжнароднихкінофестивалівякімаютьбезлічнагород, серед яких: CLERMONT-FERRAND ISFF PALM SPRINGS ISFF, LOCARNO IFF, LEUVEN ISFF EI GOUNA FF, LINEA D'OMBRA, BROOKLYN HORROR FF ...

Програма показів:
-1- ACID / КИСЛОТА
режисер Just Philippot
Фантастика, хорор / Франція / 2018/18
Апокаліпсис починається з кислотного дощу.
Тривожна хмара збирається десь на заході. Зараз вона повільно переміщується по сущі, змушуючи населення тікати.
Оскільки хмара продовжує неминуче рухатися вперед, виникає паніка. Цей кумулюс є кислотою.
ФЕСТИВАЛІІНАГОРОДИ:
CLERMONT-FERRANDISFFPALMSPRINGSISFF. НЬЮ - ЙОРК ФФ - ФІЛЬМ ТОВАРИСТВО ЛІНКОЛЬН ЦЕНТР
Шорт - лист для французької національної премії (CESAR) за кращий короткометражний фільм. ФАНТАСТІКФЕСТ Остін - КРАЩА КАРТИНА, BROOKLYN HORROR FF - Кращий короткометражний фільм - Кращий актор.

-2- ATOMIC SPOT / АТОМНА ПЛЯМА
режисер: Стефані Кабдевіла
Фантастика, романтика / Франція / 2018/15
Покинуті на смерть, після падіння літака А307 на їх атомну станцію, працівники маленького прибережного містечка піддалися мутаціям. Вони створили земноводне співтовариство серед радіоактивних руїн. Однак, їм не вдалося продовжити свій рід.
Останній виживший, Котіс, страждає від самотності ... Поки група серферів не висаджується на берег.
ФЕСТИВАЛІ І НАГОРОДИ: БРЮСЕЛЬСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФАНТАСТИЧНИХ ФІЛЬМІВ.CLERMONT - FERRAND ISFF UPPSALA ISFF. ФЕНОМЕНФЕСТИВАЛЬSãO PAULO - КРАЩИЙ MAKE UP / FX

-3- TOMATIC / TOMATIC
режисер: Крістоф Сейбер
комедія / Франція -Швейцарія / 2018/20
У трьох кращих друзів, Джиммі, Семі і Софі, є приголомшливий проект: перетворити дозатор шоколаду в горщик. Так само у фільмі є собака.
ФЕСТИВАЛІ І НАГОРОДИ:
LOCARNOIFF, LEUVENISFFEIGOUNAFF, LINEAD'OMBRA

-4- CAPITAINEFRANCE / КАПІТАН ФРАНЦІЯ
комедія / Франція / 2019/22
режисер Жюльєн Пайє і Томас Робіно
Документальний фільм про життя Капітана Франція, найбільшого французького супергероя, якого коли-небудь знав світ, з 1900 року до наших днів. Його пригоди приводять до пляжу Омахи по всій Франції і зіштовхують з гігантським роботом, який загрожує знищити його країну.

-5- HOMEMADE / ДОМАШНЯ
комедія / Франція / 2018/06: 27
 режиссер Зульма Руж
У глибокій сільській місцевості сімя фермерів завершує свій кінець місяця абсолютно особливим чином.

Цена билета: 80 грн.
Сеансы: 18:30

Купить билет >>

'Поканеновогодняя импровизация Воробушка'

Дата: 29.12.2019
Категория: спектакль
Продолжительность: 02:30 с антрактом

Что такое импровизация? А что, что - ничего! Шесть актеров (если больше, то ты попал) Инародного театра абсурда Воробушек будут импровизировать на заданное слово зрителем. А под словом "всё", подразумевается "всё". Правила знаешь - с тебя билет, с нас отличный вечер. Кедр будет жонглировать бензопилами. Но это не точно. Точно лишь то, что мы должны встретиться и вновь обниматься, как раньше. До встречи. Инародный театр Воробушек любит смотреть тебе в глаза.

Цена билета: от 150 грн
Сеансы: 18:30

Купить билет

2-й Фестиваль «Короткий метр про кохання»

Дата: 12.12.2019 - 15.12.2019
Категория: фильм, фестиваль
Производство: США, Великобританія, Індія
Продолжительность: 75 хв.

Кохання – категорія складна, часто не зрозуміла, але завжди прекрасна! Кохання чарує, збуджує, штовхає на величні або й безглузді вчинки, кличе в дорогу, примушує визначати життєві пріоритети і закручує все у складні захоплюючі сюжети… Декілька саме таких цікавих історій – у другій збірці Фестивалю «Короткий метр про кохання». Програма показу: 1. Мистецтво кохання Романтична комедія, США, 11.20 хв. Режисер: Льюїс Фарінелла Актори: Майкл Кайл Міллс, Кім Гарсія, Тянь Ле, Сулеймі Перс і Рікардо Кортес Чи вірити в кохання з першого погляду? Під час прогулянки по парку самотній фотограф зустрічає незвичайну дівчину. Він хоче обов’язково знайти шлях до її серця… 2. І знову привіт Драма, Великобританія, 11.34 хв. Режисер: Том Руддок Актори: Джек Бретт Андерсон, Наомі Скотт, Тім Хемблі, Сара Ленґтон Оуен після похорону мами знову прямує до кладовища. Випадково, через непорозуміння, тут починається його знайомство з Маурою… Розповідь про втрату, кохання та життя. 3. Датовано майбутнім Комедія, драма, США, 12.51 хв. Режисер: Райан Тернер Актори: Корін Еванс, Саша Фельдман, Емі Шилс Суперсистема штучного інтелекту з’ясовує, що Деніел мріє про одну з дівчат свого віртуального класу.Єдиним відомим їй способом машина переконує хлопця піти на побачення, бо в іншому випадку,згідно зі статистикою, він просто «вб’є» себе. Це дивний наказ для того, хто не залишав свого помешкання 42 дні, хто більше ніж щасливий перебувати вдома зі своєю новітньою технологією… 4. Будь ласка Комедія, США, 13.14 хв. Режисер: Ашер Морган Актори: Кеті Вінсент, Тасо Мікроуліс, Мара Ванбееком Після однієї бурхливої ночі Емілі збагнула, що вона вагітна. Та от чи підійде її обранець на роль батька? 5. Що всередині Романтична комедія, драма, США, 6.57 хв. Режисер: Джейсон Й. Лі Актори: Джош Фу, Джейсон Й. Лі, Джулі Джан На Китайський новий рік бабуся дарує Джиммі чудернацьку коробку везіння.Відкривши її, хлопець має опинитися в центрі цікавих подій і нарешті, зблизитись з Каті… 6. Мрія Комедія, Індія, 13.43 хв Режисер: Віккрамм Чандіррамані Актори: Нікіта Віджаваргія, Моніка Панвар, Бхупендра Сінгх Джадават 7. Виконувач бажань Комедія, анімація, Великобританія, 4.48 хв. Режисер: Кал Атанассов, Джон Макдональд Міфічний апатичний чоловічок, який виконує бажання, живе під фонтаном. Але одного разувін змушений піднятися на землю, щобздійснити бажання любові… Тані важко змиритися, коли хлопець, з яким вона зустрічалася, втрачає до неї інтерес. Вона вирішує помститися і змусити свого кривдника скуштувати ту саму відмову…

Цена билета: 80 грн
Сеансы: 20:00

Фестиваль 'Дні угорського кіно в Україні'

Дата: 13.12.2019 - 22.12.2019
Категория: фильм, фестиваль

Дорогі глядачі, щиро запрошуємо вас на Дні угорського кіно, що відбудуться у кінотеатрі “Боммер” з 13 по 22 грудня. У рамках фестивалю, організатором якого виступає Посольство Угорщини в Україні, ви маєте нагоду познайомитися з шістьма різножанровими художніми фільмами угорських режисерів.

Цена билета: Вартість квитків: 50 грн., пільговий – 40 грн.
Сеансы: Програма фестивалю: Програма фестивалю: 13 грудня, 18:30. Pappa pia 14 грудня, 18:30. Пограбування за Фрейдом 15 грудня, 18:00. Одвічна зима 21 грудня, 17:00. Койот 22 грудня, 14:00. Монстр із Мартфю 22 грудня, 16:00. Сподіваюся, наступного разу ти помреш