Назад
Лента Разделы

Укрпошта може звільнити 10 тисяч листонош: зараз це кожен третій

Укрпошта може звільнити 10 тисяч листонош: зараз це кожен третій

Третина листонош “Укрпошти” може залишитися без роботи. Компанія має намір відходити від формату робочого дня на чверть ставки чи пів ставки

Про це в інтерв'ю виданню Liga.net заявив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

На запитання про плани закупити 20 тисяч смартфонів (при штаті в 30 тисяч листонош) Смілянський підтвердив, що 10 тисяч співробітників “Укрпошти” можуть втратити роботу:

“Я можу точно сказати, що всі, хто захоче працювати, будуть працювати. Я маю на увазі, на повну ставку”, - зазначив він.

Голова Укрпошти розповів, що перш за все компанія зацікавлена переводити працівників на повну ставку:

“Ми хочемо залучати співробітників, готових змінюватися разом з нами. Проблема в тому, що деякі люди самі не хочуть працювати на повну ставку. Досвід Чернігівській області показав, що тільки 5% співробітників погодилися перейти з зарплати з 1000 грн на 10 000 грн”,- додав він

Також він вважає, що у разі роздачі сматфонів усім працівникам, третина з них наступного дня напише заяви на звільнення:

“У нас 15% співробітників пенсійного віку. Навряд багато хто з них захочуть освоїти нові технології, хоча вони і дозволять заробляти більше. А насильно я не можу нікого змушувати працювати. Моє завдання - дати вудку, а не рибу”, - пояснив Смілянський.

Надаємо, також Смілянський повідомив, що державний поштовий оператор “Укрпошта” має намір побудувати вісім нових сортувальних центрів.

Источник: espreso.tv

Новости портала «Весь Харьков»

Загрузка...