Назад
Лента Разделы

У 2017 року за позовами прокурорів реально повернуто до бюджету понад 650 млн. грн.

У 2017 року за позовами прокурорів реально повернуто до бюджету понад 650 млн. грн.

Про це повідомив під час оперативної наради при прокуророві Харківської області за підсумками роботи органів прокуратури у 2017 році заступник прокурора області Андрій Гончаренко.

Заступник прокурора області також розповів, що впродовж минулого року по лінії представництва інтересів громадянина або держави в суді прокурорами пред'явлено позовів на загальну суму 729 млн. грн. та забезпечено участь у розгляді 1 тис. 462 справ.

"Сума за рішеннями, що підлягають виконанню, становить 724 млн. грн., реально виконано рішень суду на суму 657 млн. грн., або 91% від загальної кількості. Площа повернутих земель у власність держави та територіальних громад становить 2 тис. 740 га. За фактами самовільного використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення біля 6 тис. га наповнено бюджет на суму понад 3,7 млн. грн.", - розповів заступник прокурора області.

Крім того, Андрій Гончаренко зазначив, що органами прокуратури у минулому році попереджено незаконне витрачання бюджетних коштів на загальну суму 23 млн. грн.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Источник: khar.gp.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...